VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
883686
18-11 2023
10:00 Nørrebro United BK Avarta Mimersparken
2
-
0
18. nov 2023
10:00
Nørrebro United
2
BK Avarta
0
883688
18-11 2023
10:00 KB Brøndbyernes IF (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej
9
-
0
18. nov 2023
10:00
KB
9
Brøndbyernes IF (2)
0
883737
18-11 2023
12:00 B 1908 Skjold Sundby Idrætspark
3
-
2
18. nov 2023
12:00
B 1908
3
Skjold
2
883687
19-11 2023
10:00 Kastrup CIK Kastrup IA ved Røllikevej
3
-
9
19. nov 2023
10:00
Kastrup
3
CIK
9
883738
19-11 2023
11:30 Tårnby FF B.93 Vestamager Idrætsanlæg
0
-
9
19. nov 2023
11:30
Tårnby FF
0
B.93
9
883740
02-12 2023
10:00 BK Avarta B 1908 Espelunden Kunstgræs
3
-
9
02. dec 2023
10:00
BK Avarta
3
B 1908
9
883742
02-12 2023
13:00 Brøndbyernes IF (2) Kastrup Brøndby Stadion
2
-
8
02. dec 2023
13:00
Brøndbyernes IF (2)
2
Kastrup
8
883739
02-12 2023
14:00 Skjold Tårnby FF Ryparken Idrætsanlæg
02. dec 2023
14:00
Skjold
Tårnby FF
883743
03-12 2023
11:15 B.93 KB B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
2
03. dec 2023
11:15
B.93
3
KB
2
883741
03-12 2023
11:30 CIK Nørrebro United Holmens IA
2
-
2
03. dec 2023
11:30
CIK
2
Nørrebro United
2
883745
16-12 2023
10:00 Nørrebro United Brøndbyernes IF (2) Mimersparken
6
-
0
16. dec 2023
10:00
Nørrebro United
6
Brøndbyernes IF (2)
0
883747
16-12 2023
10:00 B 1908 CIK Sundby Idrætspark
0
-
4
16. dec 2023
10:00
B 1908
0
CIK
4
883746
16-12 2023
12:30 Kastrup B.93 Kastrup IA ved Røllikevej
8
-
5
16. dec 2023
12:30
Kastrup
8
B.93
5
883748
17-12 2023
13:00 Tårnby FF KB Vestamager Idrætsanlæg
2
-
11
17. dec 2023
13:00
Tårnby FF
2
KB
11
883744
17-12 2023
13:30 Skjold BK Avarta Ryparken Idrætsanlæg
UHT
17. dec 2023
13:30
Skjold
BK Avarta
UHT
883824
27-01 2024
10:00 KB Kastrup Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
3
27. jan
10:00
KB
6
Kastrup
3
883823
27-01 2024
11:30 CIK Skjold Holmens IA
4
-
3
27. jan
11:30
CIK
4
Skjold
3
883822
28-01 2024
10:00 BK Avarta Tårnby FF Espelunden Kunstgræs
4
-
2
28. jan
10:00
BK Avarta
4
Tårnby FF
2
883825
28-01 2024
10:00 Brøndbyernes IF (2) B 1908 Brøndby Stadion
1
-
5
28. jan
10:00
Brøndbyernes IF (2)
1
B 1908
5
883826
28-01 2024
12:30 B.93 Nørrebro United B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
2
28. jan
12:30
B.93
3
Nørrebro United
2
883828
03-02 2024
10:00 Nørrebro United KB Mimersparken
3
-
3
03. feb
10:00
Nørrebro United
3
KB
3
883829
03-02 2024
11:30 BK Avarta CIK Espelunden Kunstgræs
0
-
4
03. feb
11:30
BK Avarta
0
CIK
4
883830
03-02 2024
12:00 B 1908 B.93 Sundby Idrætspark
3
-
1
03. feb
12:00
B 1908
3
B.93
1
883831
03-02 2024
16:00 Tårnby FF Kastrup Vestamager Idrætsanlæg
2
-
6
03. feb
16:00
Tårnby FF
2
Kastrup
6
883827
04-02 2024
10:30 Skjold Brøndbyernes IF (2) Ryparken Idrætsanlæg
11
-
2
04. feb
10:30
Skjold
11
Brøndbyernes IF (2)
2
883999
fr09-02 2024
17:45 KB B 1908 Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
1
09. feb
17:45
KB
6
B 1908
1
883832
11-02 2024
10:00 Kastrup Nørrebro United Kastrup IA ved Røllikevej
0
-
10
11. feb
10:00
Kastrup
0
Nørrebro United
10
884000
11-02 2024
10:00 Brøndbyernes IF (2) BK Avarta Brøndby Stadion
2
-
3
11. feb
10:00
Brøndbyernes IF (2)
2
BK Avarta
3
884001
11-02 2024
10:00 B.93 Skjold B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
6
11. feb
10:00
B.93
2
Skjold
6
883833
11-02 2024
11:30 CIK Tårnby FF Holmens IA
UHT
11. feb
11:30
CIK
Tårnby FF
UHT
884028
02-03 2024
10:00 CIK Brøndbyernes IF (2) Holmens IA
02. mar
10:00
CIK
Brøndbyernes IF (2)
884030
02-03 2024
10:00 Tårnby FF Nørrebro United Vestamager Idrætsanlæg
02. mar
10:00
Tårnby FF
Nørrebro United
884027
02-03 2024
10:15 BK Avarta B.93 Espelunden Kunstgræs
02. mar
10:15
BK Avarta
B.93
884029
02-03 2024
12:00 B 1908 Kastrup Sundby Idrætspark
02. mar
12:00
B 1908
Kastrup
884002
03-03 2024
10:30 Skjold KB Ryparken Idrætsanlæg
03. mar
10:30
Skjold
KB
884031
09-03 2024
10:00 Nørrebro United B 1908 Mimersparken
09. mar
10:00
Nørrebro United
B 1908
884036
09-03 2024
10:00 B.93 CIK B 93 Svanemølleanlæg.
09. mar
10:00
B.93
CIK
884033
09-03 2024
11:15 Kastrup Skjold Kastrup IA ved Røllikevej
09. mar
11:15
Kastrup
Skjold
884034
10-03 2024
13:00 KB BK Avarta Kunst, KB, P. Bangs Vej
10. mar
13:00
KB
BK Avarta
884035
10-03 2024
13:00 Tårnby FF Brøndbyernes IF (2) Vestamager Idrætsanlæg
10. mar
13:00
Tårnby FF
Brøndbyernes IF (2)
884040
16-03 2024
10:00 B 1908 Tårnby FF Sundby Idrætspark
16. mar
10:00
B 1908
Tårnby FF
884041
16-03 2024
10:00 Brøndbyernes IF (2) B.93 Brøndby Stadion
16. mar
10:00
Brøndbyernes IF (2)
B.93
884038
16-03 2024
14:30 BK Avarta Kastrup Espelunden Kunstgræs
16. mar
14:30
BK Avarta
Kastrup
884037
16-03 2024
15:00 Skjold Nørrebro United Ryparken Idrætsanlæg
16. mar
15:00
Skjold
Nørrebro United
884039
17-03 2024
11:30 CIK KB Holmens IA
17. mar
11:30
CIK
KB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind