U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår, Pulje B

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
953952
06-04 2024
11:30 Ølstykke Stadion
1
-
0
06. apr
11:30
Ølstykke FC
1
Slagelse B&I
0
953953
06-04 2024
14:00 Vanløse Idrætspark
4
-
0
06. apr
14:00
Vanløse
4
FA 2000
0
953950
07-04 2024
12:00
Oversidder
07. apr
12:00
Oversidder
Taastrup FC
953951
07-04 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
3
-
1
07. apr
14:00
FB
3
Sundby Bk.
1
953949
07-04 2024
15:00 Rundforbi Stadion
2
-
1
07. apr
15:00
FC Rudersdal
2
Hørsholm-Usserød IK
1
953957
13-04 2024
10:00
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg
13. apr
10:00
Sundby Bk.
Oversidder
953955
13-04 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
1
-
4
13. apr
13:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Ølstykke FC
4
953958
13-04 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
1
-
0
13. apr
14:00
FA 2000
1
FB
0
953954
14-04 2024
12:00 Slagelse Stadion Kunst
4
-
0
14. apr
12:00
Slagelse B&I
4
Vanløse
0
953956
14-04 2024
13:00 NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
3
14. apr
13:00
Taastrup FC
2
FC Rudersdal
3
954161
20-04 2024
14:00
FB
Vanløse Idrætspark
5
-
0
20. apr
14:00
Vanløse
5
FB
0
953961
21-04 2024
12:00
Oversidder
21. apr
12:00
Oversidder
FA 2000
954160
21-04 2024
15:00 Ølstykke Stadion
3
-
0
21. apr
15:00
Ølstykke FC
3
Taastrup FC
0
953960
21-04 2024
15:00 Rundforbi Stadion
1
-
0
21. apr
15:00
FC Rudersdal
1
Sundby Bk.
0
953959
on24-04 2024
19:00 Slagelse Stadion Kunst
1
-
1
24. apr
19:00
Slagelse B&I
1
Hørsholm-Usserød IK
1
954162
fr03-05 2024
17:00 Hørsholm Idrætspark
1
-
2
03. maj
17:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Vanløse
2
954163
fr03-05 2024
18:30 NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
3
03. maj
18:30
Taastrup FC
2
Slagelse B&I
3
954165
04-05 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
04. maj
10:00
Sundby Bk.
1
Ølstykke FC
3
954166
04-05 2024
15:00 Frederiksberg IP, kunst
1
-
-1
04. maj
15:00
FA 2000
1
FC Rudersdal
-1
954164
05-05 2024
14:00
FB
Oversidder
Jens Jessens Vej
05. maj
14:00
FB
Oversidder
954176
ti07-05 2024
19:00 Ølstykke Stadion
1
-
0
07. maj
19:00
Ølstykke FC
1
FA 2000
0
954177
11-05 2024
14:00
Oversidder
Vanløse Idrætspark
11. maj
14:00
Vanløse
Oversidder
954167
12-05 2024
12:00 Slagelse Stadion Kunst
3
-
1
12. maj
12:00
Slagelse B&I
3
Sundby Bk.
1
954168
12-05 2024
15:00
FB
Vedbæk Stadion
1
-
1
12. maj
15:00
FC Rudersdal
1
FB
1
954169
ti14-05 2024
17:00 Hørsholm Idrætspark
4
-
2
14. maj
17:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Taastrup FC
2
954181
25-05 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
25. maj
12:00
Sundby Bk.
0
Hørsholm-Usserød IK
4
954179
25-05 2024
12:40 NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
4
25. maj
12:40
Taastrup FC
3
Vanløse
4
954182
25-05 2024
14:00 Jens Jessens Vej
UMH
25. maj
14:00
FA 2000
Slagelse B&I
UMH
954178
26-05 2024
12:00
Oversidder
26. maj
12:00
Oversidder
FC Rudersdal
954180
26-05 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
0
-
4
26. maj
14:00
FB
0
Ølstykke FC
4
954186
01-06 2024
11:00
Oversidder
Ølstykke Stadion
01. jun
11:00
Ølstykke FC
Oversidder
954185
01-06 2024
11:15 NyBolig Park - Kunstgræs
01. jun
11:15
Taastrup FC
Sundby Bk.
954184
01-06 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
01. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
FA 2000
954187
01-06 2024
14:00 Vanløse Idrætspark
01. jun
14:00
Vanløse
FC Rudersdal
954183
02-06 2024
12:00
FB
Slagelse Stadion Kunst
02. jun
12:00
Slagelse B&I
FB
954197
08-06 2024
14:00 Vanløse Idrætspark
08. jun
14:00
Vanløse
Sundby Bk.
954198
08-06 2024
14:00 Jens Jessens Vej
08. jun
14:00
FA 2000
Taastrup FC
954195
09-06 2024
12:00
Oversidder
09. jun
12:00
Oversidder
Slagelse B&I
954196
09-06 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
09. jun
14:00
FB
Hørsholm-Usserød IK
954194
09-06 2024
15:00 Vedbæk Stadion
09. jun
15:00
FC Rudersdal
Ølstykke FC
954199
16-06 2024
12:00 Slagelse Stadion Kunst
16. jun
12:00
Slagelse B&I
FC Rudersdal
954200
16-06 2024
12:00
Oversidder
Hørsholm Idrætspark
16. jun
12:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
954201
16-06 2024
12:00
FB
NyBolig Park - Kunstgræs
16. jun
12:00
Taastrup FC
FB
954202
16-06 2024
12:00 Ølstykke Stadion
16. jun
12:00
Ølstykke FC
Vanløse
954203
16-06 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
16. jun
12:00
Sundby Bk.
FA 2000
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Der er ingen finale mellem puljevinderne.

Log ind