U17 Piger Liga 3(2007) 11:11/9:9-efterår 2023 ombr, Pulje 844 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
921874
17-09 2023
Oversidder TRIF
17. sep 2023
Oversidder
TRIF
921872
17-09 2023
11:00 FC Skanderborg FC Silkeborg Vestergadeanlægget
HHT
17. sep 2023
11:00
FC Skanderborg
FC Silkeborg
HHT
921888
to21-09 2023
18:00 HOG Hinnerup Oversidder Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
21. sep 2023
18:00
HOG Hinnerup
Oversidder
921887
24-09 2023
13:00 Stensballe IK Oversidder Stensballe Hallen
24. sep 2023
13:00
Stensballe IK
Oversidder
923525
ti26-09 2023
19:15 TRIF FC Skanderborg TRIF Kunstgræsbane
3
-
4
26. sep 2023
19:15
TRIF
3
FC Skanderborg
4
921881
on27-09 2023
18:30 Oversidder Stensballe IK
27. sep 2023
18:30
Oversidder
Stensballe IK
921884
to28-09 2023
18:00 FC Silkeborg FC Aarhus Syd Hvinningdal Skole
2
-
5
28. sep 2023
18:00
FC Silkeborg
2
FC Aarhus Syd
5
923528
01-10 2023
Oversidder FC Skanderborg
01. okt 2023
Oversidder
FC Skanderborg
925223
01-10 2023
12:00 Stensballe IK HOG Hinnerup Stensballe Hallen
3
-
2
01. okt 2023
12:00
Stensballe IK
3
HOG Hinnerup
2
923527
01-10 2023
16:00 Oversidder FC Silkeborg
01. okt 2023
16:00
Oversidder
FC Silkeborg
925276
on04-10 2023
19:15 TRIF Oversidder TRIF Kunstgræsbane
04. okt 2023
19:15
TRIF
Oversidder
921871
on04-10 2023
19:30 FC Aarhus Syd HOG Hinnerup Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
3
-
1
04. okt 2023
19:30
FC Aarhus Syd
3
HOG Hinnerup
1
925224
07-10 2023
11:00 FC Skanderborg FC Aarhus Syd Vestergadeanlægget
0
-
1
07. okt 2023
11:00
FC Skanderborg
0
FC Aarhus Syd
1
925275
08-10 2023
13:00 HOG Hinnerup Oversidder E. Trasborg Park
08. okt 2023
13:00
HOG Hinnerup
Oversidder
925274
08-10 2023
15:00 FC Silkeborg Stensballe IK Buskelund Kunstgræsbane
1
-
2
08. okt 2023
15:00
FC Silkeborg
1
Stensballe IK
2
925336
ti10-10 2023
18:00 HOG Hinnerup FC Silkeborg Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
5
-
1
10. okt 2023
18:00
HOG Hinnerup
5
FC Silkeborg
1
925332
15-10 2023
13:00 FC Aarhus Syd Oversidder Mårslet Stadion
15. okt 2023
13:00
FC Aarhus Syd
Oversidder
923526
on25-10 2023
20:00 FC Aarhus Syd TRIF Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
5
-
0
25. okt 2023
20:00
FC Aarhus Syd
5
TRIF
0
925736
29-10 2023
Oversidder FC Silkeborg
29. okt 2023
Oversidder
FC Silkeborg
926378
29-10 2023
11:15 FC Skanderborg Stensballe IK Vestergadeanlægget
1
-
2
29. okt 2023
11:15
FC Skanderborg
1
Stensballe IK
2
925340
29-10 2023
13:00 FC Aarhus Syd Oversidder Egelund Idrætscenter
29. okt 2023
13:00
FC Aarhus Syd
Oversidder
925337
on01-11 2023
18:30 Oversidder FC Skanderborg
01. nov 2023
18:30
Oversidder
FC Skanderborg
926377
on01-11 2023
19:15 TRIF HOG Hinnerup TRIF Kunstgræsbane
1
-
4
01. nov 2023
19:15
TRIF
1
HOG Hinnerup
4
926381
fr03-11 2023
18:45 Stensballe IK FC Aarhus Syd Stensballe Hallen
1
-
1
03. nov 2023
18:45
Stensballe IK
1
FC Aarhus Syd
1
926384
05-11 2023
12:20 HOG Hinnerup FC Skanderborg Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
UHT
05. nov 2023
12:20
HOG Hinnerup
FC Skanderborg
UHT
926383
05-11 2023
13:00 Oversidder Oversidder
05. nov 2023
13:00
Oversidder
Oversidder
925338
ti07-11 2023
19:15 Stensballe IK TRIF Stensballe Hallen
0
-
1
07. nov 2023
19:15
Stensballe IK
0
TRIF
1
926382
fr10-11 2023
18:30 FC Silkeborg TRIF Buskelund Kunstgræsbane
UHT
10. nov 2023
18:30
FC Silkeborg
TRIF
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Se ombrydningen her.

Rækkebeskrivelser.

Log ind