U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11/9:9 - Vinter, Pulje 132 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
732508
11-11 2023
10:00 Kunstgræsbane Gug Boldklub
2
-
1
11. nov 2023
10:00
Gug B
2
Skørping IF Frem
1
732509
11-11 2023
10:00 NFB Kunstgræs Lindholm
6
-
3
11. nov 2023
10:00
Nørresundby FB
6
Vejgaard B
3
732510
12-11 2023
10:00 Kunstgræsbane Svenstrup J
1
-
0
12. nov 2023
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
1
Team Østvendsyssel
0
732511
19-11 2023
11:00
TSV
AaB
Vestbjerg Idrætscenter
5
-
1
19. nov 2023
11:00
TSV
5
AaB
1
732515
25-11 2023
09:00
AaB
AaB's Anlæg
4
-
5
25. nov 2023
09:00
AaB
4
Gug B
5
732514
25-11 2023
10:00 Hjallerup Kunstgræsbane
4
-
5
25. nov 2023
10:00
Team Østvendsyssel
4
Nørresundby FB
5
732512
25-11 2023
11:00
TSV
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
3
-
7
25. nov 2023
11:00
Skørping IF Frem
3
TSV
7
732513
26-11 2023
11:00 B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
1
-
7
26. nov 2023
11:00
Vejgaard B
1
Svenstrup-Godthåb IF
7
732517
03-12 2023
10:00
AaB
NFB Kunstgræs Lindholm
3
-
2
03. dec 2023
10:00
Nørresundby FB
3
AaB
2
732516
03-12 2023
12:00 Kunstgræsbane Gug Boldklub
UDS
03. dec 2023
12:00
Gug B
Vejgaard B
UDS
732519
09-12 2023
11:00
TSV
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
1
-
4
09. dec 2023
11:00
Team Østvendsyssel
1
TSV
4
237361
28-01 2024
09:00
AaB
AaB's Anlæg
1
-
1
28. jan
09:00
AaB
1
Svenstrup-Godthåb IF
1
732521
28-01 2024
13:00
TSV
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
3
-
7
28. jan
13:00
Vejgaard B
3
TSV
7
732520
ti13-02 2024
16:45 NFB Kunstgræs Lindholm
4
-
6
13. feb
16:45
Nørresundby FB
4
Skørping IF Frem
6
237360
17-02 2024
10:00 Hjallerup Kunstgræsbane
3
-
1
17. feb
10:00
Team Østvendsyssel
3
Gug B
1
237363
17-02 2024
11:00 Bælum/Solbjerg Kunstgræs
9
-
2
17. feb
11:00
Skørping IF Frem
9
Vejgaard B
2
237362
24-02 2024
10:00 Kunstgræsbane Gug Boldklub
4
-
3
24. feb
10:00
Gug B
4
Nørresundby FB
3
237364
24-02 2024
10:00
TSV
Kunstgræsbane Svenstrup J
1
-
4
24. feb
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
1
TSV
4
237365
25-02 2024
10:00
AaB
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
2
-
2
25. feb
10:00
Team Østvendsyssel
2
AaB
2
237366
02-03 2024
09:30 NFB Kunstgræs Lindholm
4
-
4
02. mar
09:30
Nørresundby FB
4
Svenstrup-Godthåb IF
4
237369
03-03 2024
09:00
AaB
AaB's Anlæg
2
-
3
03. mar
09:00
AaB
2
Skørping IF Frem
3
237368
03-03 2024
11:00
TSV
Sulsted Stadion
2
-
1
03. mar
11:00
TSV
2
Gug B
1
237367
10-03 2024
13:00 B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
0
-
6
10. mar
13:00
Vejgaard B
0
Team Østvendsyssel
6
732518
23-03 2024
11:00 Kunstgræsbane Svenstrup J
3
-
3
23. mar
11:00
Svenstrup-Godthåb IF
3
Skørping IF Frem
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind