U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - Vinter, Pulje 169

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
947621
11-11 2023
10:00 Vojens/Dybbøl/Haderslev (L1) Lunderskov B Vojens Fritidscenter
6
-
0
11. nov 2023
10:00
Vojens/Dybbøl/Haderslev (L1)
6
Lunderskov B
0
947623
on29-11 2023
18:45 Bramming B Rødekro/Hellevad/Ensted Bramming GI-E Kunstgræsbane
0
-
4
29. nov 2023
18:45
Bramming B
0
Rødekro/Hellevad/Ensted
4
947627
09-12 2023
12:00 Vojens/Dybbøl/Haderslev (L1) Bramming B Vojens Fritidscenter
17
-
0
09. dec 2023
12:00
Vojens/Dybbøl/Haderslev (L1)
17
Bramming B
0
947626
09-12 2023
14:00 Lunderskov B Broager UI/Gråsten Thomsen Auto Park Kunstgræs (Lunderskov)
3
-
2
09. dec 2023
14:00
Lunderskov B
3
Broager UI/Gråsten
2
947624
17-12 2023
13:00 Rødekro/Hellevad/Ensted Vojens/Dybbøl/Haderslev (L1) Rødekro Kunstgræsbane
0
-
2
17. dec 2023
13:00
Rødekro/Hellevad/Ensted
0
Vojens/Dybbøl/Haderslev (L1)
2
947629
13-01 2024
10:00 Lunderskov B MG & BK Thomsen Auto Park Kunstgræs (Lunderskov)
1
-
1
13. jan
10:00
Lunderskov B
1
MG & BK
1
947637
20-01 2024
12:00 MG & BK Broager UI/Gråsten MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
3
-
0
20. jan
12:00
MG & BK
3
Broager UI/Gråsten
0
947631
27-01 2024
11:00 Rødekro/Hellevad/Ensted Lunderskov B Fladhøj Idrætscenter
0
-
1
27. jan
11:00
Rødekro/Hellevad/Ensted
0
Lunderskov B
1
947632
28-01 2024
11:00 Bramming B Broager UI/Gråsten Skjern Bank Arena, Bramming
2
-
1
28. jan
11:00
Bramming B
2
Broager UI/Gråsten
1
947630
03-02 2024
12:00 Vojens/Dybbøl/Haderslev (L1) MG & BK Vojens Fritidscenter
6
-
0
03. feb
12:00
Vojens/Dybbøl/Haderslev (L1)
6
MG & BK
0
947634
24-02 2024
11:00 MG & BK Rødekro/Hellevad/Ensted MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
1
-
1
24. feb
11:00
MG & BK
1
Rødekro/Hellevad/Ensted
1
947633
24-02 2024
12:30 Broager UI/Gråsten Vojens/Dybbøl/Haderslev (L1) Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
HHT
24. feb
12:30
Broager UI/Gråsten
Vojens/Dybbøl/Haderslev (L1)
HHT
947635
25-02 2024
14:00 Bramming B Lunderskov B Skjern Bank Arena, Bramming
4
-
1
25. feb
14:00
Bramming B
4
Lunderskov B
1
947638
02-03 2024
11:00 Lunderskov B Vojens/Dybbøl/Haderslev (L1) Thomsen Auto Park Kunstgræs (Lunderskov)
1
-
2
02. mar
11:00
Lunderskov B
1
Vojens/Dybbøl/Haderslev (L1)
2
947625
on06-03 2024
18:00 Bramming B MG & BK Bramming GI-E Kunstgræsbane
06. mar
18:00
Bramming B
MG & BK
947622
fr08-03 2024
18:00 Broager UI/Gråsten MG & BK Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
08. mar
18:00
Broager UI/Gråsten
MG & BK
947636
10-03 2024
12:00 Rødekro/Hellevad/Ensted Bramming B Rødekro Kunstgræsbane
10. mar
12:00
Rødekro/Hellevad/Ensted
Bramming B
947628
fr22-03 2024
18:00 Broager UI/Gråsten Rødekro/Hellevad/Ensted Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
22. mar
18:00
Broager UI/Gråsten
Rødekro/Hellevad/Ensted
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind