VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5, Pulje 7

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Kunstbane 6 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
716889 13:00 Fremad Valby Albertslund IF Kunstbane 6
13:00
Fremad Valby
Albertslund IF
716890 13:00 Fremad Amager B 1908 Kunstbane 6
13:00
Fremad Amager
B 1908
716891 13:25 Albertslund IF B 1908 Kunstbane 6
13:25
Albertslund IF
B 1908
716892 13:25 Fremad Valby Fremad Amager Kunstbane 6
13:25
Fremad Valby
Fremad Amager
716893 13:50 Fremad Valby B 1908 Kunstbane 6
13:50
Fremad Valby
B 1908
716894 13:50 Albertslund IF Fremad Amager Kunstbane 6
13:50
Albertslund IF
Fremad Amager
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
716877 09:00 Hvidovre IF 2 BK Avarta
!
NB: BK Avarta er taberdømt
Kunst 1
09:00
Hvidovre IF 2
BK Avarta
716878 09:00 BK Friheden Oversidder
09:00
BK Friheden
Oversidder
716879 09:25 BK Avarta Oversidder
ANN
09:25
BK Avarta
Oversidder
ANN
716880 09:25 Hvidovre IF 2 BK Friheden Kunst 2
09:25
Hvidovre IF 2
BK Friheden
716881 09:50 Hvidovre IF 2 Oversidder
09:50
Hvidovre IF 2
Oversidder
716882 09:50 BK Avarta
!
NB: BK Avarta er taberdømt
BK Friheden Kunst 2
09:50
BK Avarta
BK Friheden
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
716883 11:00 Sundby Bk. Vanløse Kunst 5 mands 2A
11:00
Sundby Bk.
Vanløse
716884 11:00 Tårnby FF Dragør BK Kunst 5 mands 2B
11:00
Tårnby FF
Dragør BK
716885 11:25 Vanløse Dragør BK Kunst 5 mands 2A
11:25
Vanløse
Dragør BK
716886 11:25 Sundby Bk. Tårnby FF Kunst 5 mands 2B
11:25
Sundby Bk.
Tårnby FF
716887 11:50 Sundby Bk. Dragør BK Kunst 5 mands 2A
11:50
Sundby Bk.
Dragør BK
716888 11:50 Vanløse Tårnby FF Kunst 5 mands 2B
11:50
Vanløse
Tårnby FF
lørdag den. 25-11 2023
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
716895 09:00 Hvidovre IF 2 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Kunst 2
09:00
Hvidovre IF 2
Sundby Bk.
716896 09:00 Albertslund IF B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Kunst 2
09:00
Albertslund IF
B 1908
716897 09:25 Sundby Bk. B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Kunst 2
09:25
Sundby Bk.
B 1908
716898 09:25 Hvidovre IF 2 Albertslund IF Kunst 2
09:25
Hvidovre IF 2
Albertslund IF
716899 09:50 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Albertslund IF Kunst 2
09:50
Sundby Bk.
Albertslund IF
716900 09:50 Hvidovre IF 2 B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Kunst 2
09:50
Hvidovre IF 2
B 1908
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
716901 12:00 Tårnby FF Dragør BK
12:00
Tårnby FF
Dragør BK
716902 12:00 Fremad Amager Oversidder
12:00
Fremad Amager
Oversidder
716903 12:25 Dragør BK Oversidder
12:25
Dragør BK
Oversidder
716904 12:25 Tårnby FF Fremad Amager
12:25
Tårnby FF
Fremad Amager
716905 12:50 Dragør BK Fremad Amager
12:50
Dragør BK
Fremad Amager
716906 12:50 Tårnby FF Oversidder
12:50
Tårnby FF
Oversidder
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Kunstbane 6 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
716907 13:00 Vanløse Fremad Valby Kunstbane 6
13:00
Vanløse
Fremad Valby
716908 13:00 BK Avarta BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Kunstbane 6
13:00
BK Avarta
BK Friheden
716931 13:25 Fremad Valby BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Kunstbane 6
13:25
Fremad Valby
BK Friheden
716932 13:25 Vanløse BK Avarta Kunstbane 6
13:25
Vanløse
BK Avarta
716933 13:50 Fremad Valby BK Avarta Kunstbane 6
13:50
Fremad Valby
BK Avarta
716934 13:50 Vanløse BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Kunstbane 6
13:50
Vanløse
BK Friheden
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M B Skallerne 14 2620 Albertslund
716941 10:00 Vanløse Albertslund IF Kunst 1 8M B
10:00
Vanløse
Albertslund IF
716942 10:00 BK Avarta Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
Kunst 1 8M B
10:00
BK Avarta
Fremad Amager
716943 10:25 Albertslund IF Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
Kunst 1 8M B
10:25
Albertslund IF
Fremad Amager
716944 10:25 Vanløse BK Avarta Kunst 1 8M B
10:25
Vanløse
BK Avarta
716945 10:50 Vanløse Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
Kunst 1 8M B
10:50
Vanløse
Fremad Amager
716946 10:50 Albertslund IF BK Avarta Kunst 1 8M B
10:50
Albertslund IF
BK Avarta
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
716935 09:30 Hvidovre IF 2 BK Friheden Kunst 1
09:30
Hvidovre IF 2
BK Friheden
716936 09:30 Dragør BK B 1908 Kunst 1
09:30
Dragør BK
B 1908
716937 09:55 BK Friheden B 1908 Kunst 1
09:55
BK Friheden
B 1908
716938 09:55 Hvidovre IF 2 Dragør BK Kunst 1
09:55
Hvidovre IF 2
Dragør BK
716939 10:20 Hvidovre IF 2 B 1908 Kunst 1
10:20
Hvidovre IF 2
B 1908
716940 10:20 BK Friheden Dragør BK Kunst 1
10:20
BK Friheden
Dragør BK
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
716947 10:00 Sundby Bk. Tårnby FF Kunst 5 mands 2A
10:00
Sundby Bk.
Tårnby FF
716948 10:00 Fremad Valby Oversidder
10:00
Fremad Valby
Oversidder
716949 10:25 Tårnby FF Oversidder
10:25
Tårnby FF
Oversidder
716950 10:25 Sundby Bk. Fremad Valby Kunst 5 mands 2B
10:25
Sundby Bk.
Fremad Valby
716951 10:50 Sundby Bk. Oversidder Kunst 5 mands 2B
10:50
Sundby Bk.
Oversidder
716952 10:50 Tårnby FF Fremad Valby Kunst kvart bane 19A
10:50
Tårnby FF
Fremad Valby
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M A Skallerne 14 2620 Albertslund
716959 10:00 Sundby Bk. Albertslund IF Kunst 1 8M A
10:00
Sundby Bk.
Albertslund IF
716960 10:00 BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Dragør BK Kunst 1 8M A
10:00
BK Friheden
Dragør BK
716961 10:25 Albertslund IF Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
Kunst 1 8M A
10:25
Albertslund IF
Dragør BK
716962 10:25 Sundby Bk. BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Kunst 1 8M A
10:25
Sundby Bk.
BK Friheden
716963 10:50 Sundby Bk. Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
Kunst 1 8M A
10:50
Sundby Bk.
Dragør BK
716964 10:50 Albertslund IF BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Kunst 1 8M A
10:50
Albertslund IF
BK Friheden
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Brøndby Stadion Kunst 1 Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
716953 10:00 Vanløse BK Avarta
!
NB: BK Avarta er taberdømt
1
10:00
Vanløse
BK Avarta
716954 10:00 B 1908 Oversidder 1
10:00
B 1908
Oversidder
716955 10:25 BK Avarta Oversidder 1
ANN
10:25
BK Avarta
Oversidder
ANN
716956 10:25 Vanløse B 1908 1
10:25
Vanløse
B 1908
716957 10:50 Vanløse Oversidder 1
10:50
Vanløse
Oversidder
716958 10:50 BK Avarta
!
NB: BK Avarta er taberdømt
B 1908 1
10:50
BK Avarta
B 1908
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
716969 14:30 Hvidovre IF 2 Fremad Amager
14:30
Hvidovre IF 2
Fremad Amager
716970 14:30 Tårnby FF Fremad Valby
14:30
Tårnby FF
Fremad Valby
716967 14:55 Tårnby FF Fremad Amager
14:55
Tårnby FF
Fremad Amager
716968 14:55 Hvidovre IF 2 Fremad Valby
14:55
Hvidovre IF 2
Fremad Valby
716965 15:20 Hvidovre IF 2 Tårnby FF
15:20
Hvidovre IF 2
Tårnby FF
716966 15:20 Fremad Valby Fremad Amager
15:20
Fremad Valby
Fremad Amager
Arrangør:
lørdag den. 03-02 2024
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
716983 09:30 Albertslund IF BK Avarta
09:30
Albertslund IF
BK Avarta
716984 09:30 BK Friheden Oversidder
09:30
BK Friheden
Oversidder
716985 09:55 BK Avarta Oversidder
09:55
BK Avarta
Oversidder
716986 09:55 Albertslund IF BK Friheden
09:55
Albertslund IF
BK Friheden
716987 10:20 Albertslund IF Oversidder
10:20
Albertslund IF
Oversidder
716988 10:20 BK Avarta BK Friheden
10:20
BK Avarta
BK Friheden
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
716977 12:00 Hvidovre IF 2 Vanløse
12:00
Hvidovre IF 2
Vanløse
716978 12:00 Tårnby FF B 1908
12:00
Tårnby FF
B 1908
716979 12:25 Vanløse B 1908
12:25
Vanløse
B 1908
716980 12:25 Hvidovre IF 2 Tårnby FF
12:25
Hvidovre IF 2
Tårnby FF
716981 12:50 Hvidovre IF 2 B 1908
12:50
Hvidovre IF 2
B 1908
716982 12:50 Vanløse Tårnby FF
12:50
Vanløse
Tårnby FF
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
716971 11:30 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Fremad Valby 1
11:30
Sundby Bk.
Fremad Valby
716972 11:30 Dragør BK Fremad Amager Kunstbane 6
11:30
Dragør BK
Fremad Amager
716973 11:55 Fremad Valby Fremad Amager
11:55
Fremad Valby
Fremad Amager
716974 11:55 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Dragør BK 1
11:55
Sundby Bk.
Dragør BK
716975 12:20 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Fremad Amager 1
12:20
Sundby Bk.
Fremad Amager
716976 12:20 Fremad Valby Dragør BK
12:20
Fremad Valby
Dragør BK
Arrangør:
lørdag den. 02-03 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
716989 10:30 BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Fremad Amager
10:30
BK Friheden
Fremad Amager
716990 10:30 B 1908 Oversidder
10:30
B 1908
Oversidder
716991 10:55 Fremad Amager Oversidder
10:55
Fremad Amager
Oversidder
716992 10:55 BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
B 1908
10:55
BK Friheden
B 1908
716993 11:20 BK Friheden Oversidder
11:20
BK Friheden
Oversidder
716994 11:20 Fremad Amager B 1908
11:20
Fremad Amager
B 1908
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
716995 10:00 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Tårnby FF 1
10:00
Sundby Bk.
Tårnby FF
716996 10:00 Albertslund IF BK Avarta
10:00
Albertslund IF
BK Avarta
716997 10:25 Tårnby FF BK Avarta
10:25
Tårnby FF
BK Avarta
716998 10:25 Sundby Bk. Albertslund IF
!
NB: Albertslund IF er taberdømt
1
10:25
Sundby Bk.
Albertslund IF
716999 10:50 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
BK Avarta 1
10:50
Sundby Bk.
BK Avarta
717000 10:50 Tårnby FF Albertslund IF
10:50
Tårnby FF
Albertslund IF
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
717001 09:30 Hvidovre IF 2 Vanløse Kunst 2
09:30
Hvidovre IF 2
Vanløse
717002 09:30 Fremad Valby Dragør BK Kunst 2
09:30
Fremad Valby
Dragør BK
717003 09:55 Vanløse Dragør BK Kunst 2
09:55
Vanløse
Dragør BK
717004 09:55 Hvidovre IF 2 Fremad Valby Kunst 2
09:55
Hvidovre IF 2
Fremad Valby
717005 10:20 Hvidovre IF 2 Dragør BK Kunst 2
10:20
Hvidovre IF 2
Dragør BK
717006 10:20 Vanløse Fremad Valby Kunst 2
10:20
Vanløse
Fremad Valby
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
717013 10:00 BK Avarta Dragør BK
10:00
BK Avarta
Dragør BK
717014 10:00 Fremad Amager B 1908
10:00
Fremad Amager
B 1908
717015 10:25 Dragør BK B 1908
10:25
Dragør BK
B 1908
717016 10:25 BK Avarta Fremad Amager
10:25
BK Avarta
Fremad Amager
717017 10:50 BK Avarta B 1908
10:50
BK Avarta
B 1908
717018 10:50 Dragør BK Fremad Amager
10:50
Dragør BK
Fremad Amager
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 1 Kløvermarksvej 50 2300 København S
717007 10:00 Hvidovre IF 2 Sundby Bk. 1
10:00
Hvidovre IF 2
Sundby Bk.
717008 10:00 Fremad Valby Oversidder
10:00
Fremad Valby
Oversidder
717009 10:25 Sundby Bk. Oversidder
10:25
Sundby Bk.
Oversidder
717010 10:25 Hvidovre IF 2 Fremad Valby 1
10:25
Hvidovre IF 2
Fremad Valby
717011 10:50 Hvidovre IF 2 Oversidder
10:50
Hvidovre IF 2
Oversidder
717012 10:50 Sundby Bk. Fremad Valby
10:50
Sundby Bk.
Fremad Valby
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
717019 10:00 Vanløse Tårnby FF
10:00
Vanløse
Tårnby FF
717020 10:00 Albertslund IF BK Friheden
10:00
Albertslund IF
BK Friheden
717021 10:25 Tårnby FF BK Friheden
10:25
Tårnby FF
BK Friheden
717022 10:25 Vanløse Albertslund IF
10:25
Vanløse
Albertslund IF
717023 10:50 Vanløse BK Friheden
10:50
Vanløse
BK Friheden
717024 10:50 Tårnby FF Albertslund IF
10:50
Tårnby FF
Albertslund IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind