Herrer Serie 2 - Forår 2024, Pulje 13

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
749518
to28-03 2024
11:30
RKG
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
2
-
0
28. mar
11:30
Aalborg Freja
2
RKG
0
749519
to28-03 2024
12:15
AaB
AaB's Anlæg
12
-
0
28. mar
12:15
AaB
12
Skalborg SK
0
749521
to28-03 2024
15:00 Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
3
-
3
28. mar
15:00
Aalborg Chang (2)
3
Hals FS
3
749520
to28-03 2024
15:30 NFB Kunstgræs Lindholm
5
-
3
28. mar
15:30
Nørresundby FB
5
Nordens Paris FC
3
749523
06-04 2024
13:00 Hals FS Kunstgræs
3
-
2
06. apr
13:00
Hals FS
3
Nordens Paris FC
2
749525
06-04 2024
16:00 NFB Kunstgræs Lindholm
1
-
2
06. apr
16:00
Nørresundby FB
1
Skalborg SK
2
749524
06-04 2024
17:00
RKG
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
1
-
1
06. apr
17:00
Aalborg Chang (2)
1
RKG
1
749522
ti09-04 2024
19:00
AaB
AaB's Anlæg
2
-
0
09. apr
19:00
AaB
2
Aalborg Freja
0
749528
13-04 2024
13:00 Skalborg Stadion
1
-
3
13. apr
13:00
Skalborg SK
1
Nordens Paris FC
3
749529
13-04 2024
13:00
RKG
Hals FS Kunstgræs
6
-
2
13. apr
13:00
Hals FS
6
RKG
2
749526
13-04 2024
16:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
2
-
2
13. apr
16:00
Aalborg Freja
2
Nørresundby FB
2
749527
14-04 2024
14:00
AaB
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
4
-
2
14. apr
14:00
Aalborg Chang (2)
4
AaB
2
749531
20-04 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
3
-
2
20. apr
13:00
AaB
3
Hals FS
2
749532
20-04 2024
13:00
RKG
Bixen Arena (Klarup Stadion)
3
-
1
20. apr
13:00
RKG
3
Nordens Paris FC
1
749533
20-04 2024
15:30 Lindholm Høje Stadion
2
-
3
20. apr
15:30
Nørresundby FB
2
Aalborg Chang (2)
3
749530
21-04 2024
13:00 Skalborg Stadion
1
-
2
21. apr
13:00
Skalborg SK
1
Aalborg Freja
2
749535
27-04 2024
13:00
AaB
RKG
AaB's Anlæg
5
-
1
27. apr
13:00
AaB
5
RKG
1
782460
27-04 2024
13:00 Hals Stadion - Spar D Arena
3
-
0
27. apr
13:00
Hals FS
3
Nørresundby FB
0
749536
27-04 2024
15:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
4
-
1
27. apr
15:00
Aalborg Chang (2)
4
Skalborg SK
1
749534
27-04 2024
16:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
4
-
4
27. apr
16:00
Aalborg Freja
4
Nordens Paris FC
4
797495
fr03-05 2024
18:30
RKG
Lindholm Høje Stadion
4
-
1
03. maj
18:30
Nørresundby FB
4
RKG
1
795842
04-05 2024
13:00
AaB
Rugby klubben Lynet (Aalborg)
0
-
0
04. maj
13:00
Nordens Paris FC
0
AaB
0
797598
04-05 2024
13:00 Skalborg Stadion
0
-
4
04. maj
13:00
Skalborg SK
0
Hals FS
4
782461
04-05 2024
16:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
4
-
0
04. maj
16:00
Aalborg Freja
4
Aalborg Chang (2)
0
797599
on08-05 2024
18:00 Hals Stadion - Spar D Arena
1
-
3
08. maj
18:00
Hals FS
1
Aalborg Freja
3
797600
on08-05 2024
19:00
AaB
AaB's Anlæg
0
-
2
08. maj
19:00
AaB
0
Nørresundby FB
2
797602
to09-05 2024
13:00
RKG
Bixen Arena (Klarup Stadion)
4
-
1
09. maj
13:00
RKG
4
Skalborg SK
1
797601
to09-05 2024
18:30 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
3
-
2
09. maj
18:30
Aalborg Chang (2)
3
Nordens Paris FC
2
797606
11-05 2024
13:00 Hals Stadion - Spar D Arena
2
-
1
11. maj
13:00
Hals FS
2
Aalborg Chang (2)
1
797604
12-05 2024
14:00
AaB
Skalborg Stadion
HHT
12. maj
14:00
Skalborg SK
AaB
HHT
797605
ti14-05 2024
18:30 Rugby klubben Lynet (Aalborg)
0
-
1
14. maj
18:30
Nordens Paris FC
0
Nørresundby FB
1
797603
to16-05 2024
18:30
RKG
Bixen Arena (Klarup Stadion)
1
-
4
16. maj
18:30
RKG
1
Aalborg Freja
4
797612
to16-05 2024
18:30
AaB
AaB's Anlæg
2
-
0
16. maj
18:30
AaB
2
Aalborg Chang (2)
0
797608
18-05 2024
13:00 Rugby klubben Lynet (Aalborg)
2
-
2
18. maj
13:00
Nordens Paris FC
2
Hals FS
2
797609
ma20-05 2024
13:00
RKG
Bixen Arena (Klarup Stadion)
3
-
1
20. maj
13:00
RKG
3
Aalborg Chang (2)
1
797610
ma20-05 2024
15:00 Skalborg Stadion
0
-
4
20. maj
15:00
Skalborg SK
0
Nørresundby FB
4
797607
ti21-05 2024
19:00
AaB
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
2
-
0
21. maj
19:00
Aalborg Freja
2
AaB
0
797632
fr24-05 2024
19:00
RKG
Bixen Arena (Klarup Stadion)
0
-
1
24. maj
19:00
RKG
0
Hals FS
1
797631
ma27-05 2024
18:30 Rugby klubben Lynet (Aalborg)
27. maj
18:30
Nordens Paris FC
Skalborg SK
797611
ti28-05 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
28. maj
18:30
Nørresundby FB
Aalborg Freja
797635
fr31-05 2024
19:00
AaB
Hals Stadion - Spar D Arena
31. maj
19:00
Hals FS
AaB
797636
01-06 2024
13:00
RKG
Rugby klubben Lynet (Aalborg)
01. jun
13:00
Nordens Paris FC
RKG
797637
01-06 2024
15:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
01. jun
15:00
Aalborg Chang (2)
Nørresundby FB
797633
01-06 2024
16:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
01. jun
16:00
Aalborg Freja
Skalborg SK
797641
fr07-06 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
07. jun
18:30
Nørresundby FB
Hals FS
797638
08-06 2024
13:00 Rugby klubben Lynet (Aalborg)
08. jun
13:00
Nordens Paris FC
Aalborg Freja
797639
08-06 2024
13:00
RKG
AaB
Bixen Arena (Klarup Stadion)
08. jun
13:00
RKG
AaB
797640
08-06 2024
15:00 Skalborg Stadion
08. jun
15:00
Skalborg SK
Aalborg Chang (2)
797643
15-06 2024
12:00
AaB
AaB's Anlæg
15. jun
12:00
AaB
Nordens Paris FC
797644
15-06 2024
13:00
RKG
Bixen Arena (Klarup Stadion)
15. jun
13:00
RKG
Nørresundby FB
797645
15-06 2024
13:00 Hals Stadion - Spar D Arena
15. jun
13:00
Hals FS
Skalborg SK
797642
15-06 2024
15:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
15. jun
15:00
Aalborg Chang (2)
Aalborg Freja
797646
22-06 2024
12:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
22. jun
12:00
Aalborg Freja
Hals FS
797647
22-06 2024
12:00
AaB
Lindholm Høje Stadion
22. jun
12:00
Nørresundby FB
AaB
797656
22-06 2024
12:00 Selektro Stadium (Aalborg)
22. jun
12:00
Nordens Paris FC
Aalborg Chang (2)
797657
22-06 2024
12:00
RKG
Skalborg Stadion
22. jun
12:00
Skalborg SK
RKG
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind