Herrer Serie 3 - Forår 2024, Pulje 37

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
195051
23-03 2024
11:00 Vejlby/Risskov Centret
1
-
3
23. mar
11:00
VSK Aarhus (1)
1
Kolind/Perstrup IF
3
195011
to28-03 2024
12:00 Lystrup Kunstbane
3
-
2
28. mar
12:00
Lystrup IF
3
Team Leo IF
2
195013
to28-03 2024
14:00 Aastrup Stadion
0
-
0
28. mar
14:00
Åstrup/Hammelev IF
0
Kolind/Perstrup IF
0
195012
to28-03 2024
15:00 ed Park (Skødstrup)
0
-
4
28. mar
15:00
Skødstrup SF
0
VSK Aarhus (1)
4
195014
ma01-04 2024
15:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
6
-
2
01. apr
15:00
Christiansbjerg IF (1)
6
Hasle B (1)
2
195021
06-04 2024
14:00 Aastrup Stadion
4
-
1
06. apr
14:00
Åstrup/Hammelev IF
4
Hasle B (1)
1
195023
06-04 2024
16:00 Tirstrup Idrætsefterskole
4
-
1
06. apr
16:00
Kolind/Perstrup IF
4
Skødstrup SF
1
195022
07-04 2024
10:00 Vorrevangsskolen
4
-
2
07. apr
10:00
Team Leo IF
4
Christiansbjerg IF (1)
2
195024
13-04 2024
12:00 Lystrup Idrætsanlæg
4
-
0
13. apr
12:00
Lystrup IF
4
Kolind/Perstrup IF
0
195030
13-04 2024
13:30 Ellehøjskolen
2
-
1
13. apr
13:30
Hasle B (1)
2
Team Leo IF
1
195025
13-04 2024
15:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
3
-
1
13. apr
15:00
Christiansbjerg IF (1)
3
VSK Aarhus (1)
1
195029
14-04 2024
13:00 Aastrup Stadion
2
-
1
14. apr
13:00
Åstrup/Hammelev IF
2
Skødstrup SF
1
195034
20-04 2024
16:00 AC Huse Park Kunstgræs
2
-
4
20. apr
16:00
Kolind/Perstrup IF
2
Christiansbjerg IF (1)
4
195033
21-04 2024
12:00 Vorrevangsskolen
0
-
1
21. apr
12:00
Team Leo IF
0
Åstrup/Hammelev IF
1
195031
21-04 2024
12:30 ed Park (Skødstrup)
2
-
2
21. apr
12:30
Skødstrup SF
2
Lystrup IF
2
195032
21-04 2024
15:00 Vejlby/Risskov Centret
2
-
0
21. apr
15:00
VSK Aarhus (1)
2
Hasle B (1)
0
195035
27-04 2024
12:00 Lystrup Idrætsanlæg
3
-
1
27. apr
12:00
Lystrup IF
3
Åstrup/Hammelev IF
1
195037
27-04 2024
15:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
2
-
4
27. apr
15:00
Christiansbjerg IF (1)
2
Skødstrup SF
4
195038
27-04 2024
15:00 Ellehøjskolen
HHT
27. apr
15:00
Hasle B (1)
Kolind/Perstrup IF
HHT
195036
28-04 2024
10:00 Vorrevangsskolen
7
-
2
28. apr
10:00
Team Leo IF
7
VSK Aarhus (1)
2
195039
to02-05 2024
19:00 Lystrup Idrætsanlæg
4
-
6
02. maj
19:00
Lystrup IF
4
Christiansbjerg IF (1)
6
195040
fr03-05 2024
18:30 Aastrup Stadion
2
-
1
03. maj
18:30
Åstrup/Hammelev IF
2
VSK Aarhus (1)
1
195241
05-05 2024
11:00 Vorrevangsskolen
1
-
2
05. maj
11:00
Team Leo IF
1
Kolind/Perstrup IF
2
195044
05-05 2024
17:30 Studstrup Idrætsanlæg
2
-
2
05. maj
17:30
Skødstrup SF
2
Hasle B (1)
2
195052
ti07-05 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
4
-
2
07. maj
19:00
Christiansbjerg IF (1)
4
Åstrup/Hammelev IF
2
195046
on08-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
3
-
3
08. maj
19:00
Hasle B (1)
3
Lystrup IF
3
195053
to09-05 2024
12:00 Vorrevangsskolen
4
-
0
09. maj
12:00
Team Leo IF
4
Skødstrup SF
0
195059
11-05 2024
15:30 Ellehøjskolen
3
-
1
11. maj
15:30
Hasle B (1)
3
Christiansbjerg IF (1)
1
195058
11-05 2024
16:00 KPI's Klubhus
0
-
1
11. maj
16:00
Kolind/Perstrup IF
0
Åstrup/Hammelev IF
1
195056
12-05 2024
10:00 Vorrevangsskolen
2
-
5
12. maj
10:00
Team Leo IF
2
Lystrup IF
5
195057
ma13-05 2024
19:30 Vejlby/Risskov Centret
UHT
13. maj
19:30
VSK Aarhus (1)
Skødstrup SF
UHT
195020
to16-05 2024
19:30 Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
1
-
2
16. maj
19:30
VSK Aarhus (1)
1
Lystrup IF
2
195061
18-05 2024
14:00 Ellehøjskolen
1
-
0
18. maj
14:00
Hasle B (1)
1
Åstrup/Hammelev IF
0
195060
ma20-05 2024
12:00 Lystrup Idrætsanlæg
2
-
0
20. maj
12:00
Lystrup IF
2
VSK Aarhus (1)
0
195063
ma20-05 2024
15:30 Studstrup Idrætsanlæg
0
-
1
20. maj
15:30
Skødstrup SF
0
Kolind/Perstrup IF
1
195062
ti21-05 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
0
-
1
21. maj
19:00
Christiansbjerg IF (1)
0
Team Leo IF
1
195064
25-05 2024
16:00 KPI's Klubhus
3
-
3
25. maj
16:00
Kolind/Perstrup IF
3
Lystrup IF
3
195068
26-05 2024
10:00 Vorrevangsskolen
2
-
2
26. maj
10:00
Team Leo IF
2
Hasle B (1)
2
195065
26-05 2024
14:30 Vejlby/Risskov Centret
4
-
1
26. maj
14:30
VSK Aarhus (1)
4
Christiansbjerg IF (1)
1
195066
ma27-05 2024
18:30 ed Park (Skødstrup)
HHT
27. maj
18:30
Skødstrup SF
Åstrup/Hammelev IF
HHT
195069
01-06 2024
12:00 Lystrup Idrætsanlæg
3
-
2
01. jun
12:00
Lystrup IF
3
Skødstrup SF
2
195070
01-06 2024
13:00 Ellehøjskolen
0
-
5
01. jun
13:00
Hasle B (1)
0
VSK Aarhus (1)
5
195072
01-06 2024
14:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
6
-
1
01. jun
14:00
Christiansbjerg IF (1)
6
Kolind/Perstrup IF
1
195071
02-06 2024
12:00 Aastrup Stadion
UHT
02. jun
12:00
Åstrup/Hammelev IF
Team Leo IF
UHT
195074
on05-06 2024
19:30 Vejlby/Risskov Centret
1
-
3
05. jun
19:30
VSK Aarhus (1)
1
Team Leo IF
3
195073
fr07-06 2024
18:30 Aastrup Stadion
2
-
0
07. jun
18:30
Åstrup/Hammelev IF
2
Lystrup IF
0
195238
08-06 2024
16:00 TIE Multiarena (Kunstgræs)
5
-
1
08. jun
16:00
Kolind/Perstrup IF
5
Hasle B (1)
1
195237
ma10-06 2024
19:00 ed Park (Skødstrup)
2
-
1
10. jun
19:00
Skødstrup SF
2
Christiansbjerg IF (1)
1
195042
fr14-06 2024
20:00 KPI's Klubhus
5
-
1
14. jun
20:00
Kolind/Perstrup IF
5
Team Leo IF
1
195239
15-06 2024
15:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
3
-
3
15. jun
15:00
Christiansbjerg IF (1)
3
Lystrup IF
3
195242
15-06 2024
15:45 Ellehøjskolen
UHT
15. jun
15:45
Hasle B (1)
Skødstrup SF
UHT
195240
16-06 2024
15:30 Vejlby/Risskov Centret
3
-
1
16. jun
15:30
VSK Aarhus (1)
3
Åstrup/Hammelev IF
1
195243
ti18-06 2024
19:00 Lystrup Idrætsanlæg
1
-
2
18. jun
19:00
Lystrup IF
1
Hasle B (1)
2
195244
22-06 2024
14:30 KPI's Klubhus
22. jun
14:30
Kolind/Perstrup IF
VSK Aarhus (1)
199201
22-06 2024
14:30 Aastrup Stadion
22. jun
14:30
Åstrup/Hammelev IF
Christiansbjerg IF (1)
199209
22-06 2024
14:30 Studstrup Idrætsanlæg
HHT
22. jun
14:30
Skødstrup SF
Team Leo IF
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind