Herrer Serie 3 - Forår 2024, Pulje 46

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
849774
on27-03 2024
19:00 Forum Kolding Bramdrupdam
0
-
2
27. mar
19:00
Bramdrupdam GIF
0
Starup UIF
2
849775
to28-03 2024
14:00 Cuben
4
-
2
28. mar
14:00
Christiansfeld IF
4
Haderslev FK
2
849772
ti02-04 2024
19:30 Erritsø Kunstgræsbane
2
-
3
02. apr
19:30
Erritsø GIF
2
Fredericia fF
3
849779
fr05-04 2024
19:00 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
0
-
2
05. apr
19:00
Starup UIF
0
Den Bosniske IF
2
849776
06-04 2024
15:00 Løjt Idrætsanlæg
0
-
0
06. apr
15:00
Løjt IF
0
Erritsø GIF
0
849777
07-04 2024
12:00 Haderslev Kunstgræsbane
2
-
2
07. apr
12:00
Haderslev FK
2
Bramdrupdam GIF
2
849782
13-04 2024
14:00 Forum Kolding Bramdrupdam
5
-
2
13. apr
14:00
Bramdrupdam GIF
5
Den Bosniske IF
2
849780
13-04 2024
15:00 Erritsø Idrætscenter
1
-
4
13. apr
15:00
Erritsø GIF
1
Starup UIF
4
849781
13-04 2024
15:00 Cuben
2
-
1
13. apr
15:00
Christiansfeld IF
2
Løjt IF
1
849783
ti16-04 2024
18:30 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2
-
0
16. apr
18:30
Haderslev FK
2
Fredericia fF
0
849803
to18-04 2024
18:30 Cuben
5
-
2
18. apr
18:30
Starup UIF
5
Christiansfeld IF
2
849784
fr19-04 2024
18:45 Forum Kolding Bramdrupdam
7
-
0
19. apr
18:45
Den Bosniske IF
7
Erritsø GIF
0
849802
20-04 2024
11:00 Fredericia fF Kunstgræs
0
-
4
20. apr
11:00
Fredericia fF
0
Bramdrupdam GIF
4
849801
20-04 2024
14:00 Løjt Idrætsanlæg
1
-
2
20. apr
14:00
Løjt IF
1
Haderslev FK
2
849778
ti23-04 2024
18:00 Madsby Enge
1
-
1
23. apr
18:00
Fredericia fF
1
Christiansfeld IF
1
849773
ti23-04 2024
19:00 Forum Kolding Bramdrupdam
1
-
2
23. apr
19:00
Den Bosniske IF
1
Løjt IF
2
849805
27-04 2024
11:30 Fredericia fF Kunstgræs
2
-
2
27. apr
11:30
Fredericia fF
2
Løjt IF
2
849804
27-04 2024
14:00 Forum Kolding Bramdrupdam
9
-
0
27. apr
14:00
Bramdrupdam GIF
9
Erritsø GIF
0
849806
27-04 2024
15:00 Cuben
2
-
5
27. apr
15:00
Christiansfeld IF
2
Den Bosniske IF
5
849807
28-04 2024
14:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1
-
2
28. apr
14:00
Haderslev FK
1
Starup UIF
2
849810
fr03-05 2024
19:00 Staruphallen
4
-
1
03. maj
19:00
Starup UIF
4
Fredericia fF
1
849811
fr03-05 2024
19:00 Forum Kolding Bramdrupdam
4
-
2
03. maj
19:00
Den Bosniske IF
4
Haderslev FK
2
849808
04-05 2024
12:30 Erritsø Idrætscenter
6
-
0
04. maj
12:30
Erritsø GIF
6
Christiansfeld IF
0
849809
04-05 2024
14:00 Forum Kolding Bramdrupdam
6
-
1
04. maj
14:00
Bramdrupdam GIF
6
Løjt IF
1
849815
ti07-05 2024
18:00 Fredericia fF Kunstgræs
3
-
1
07. maj
18:00
Fredericia fF
3
Den Bosniske IF
1
849812
ti07-05 2024
19:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
0
-
4
07. maj
19:00
Haderslev FK
0
Erritsø GIF
4
849813
to09-05 2024
14:00 Løjt Idrætsanlæg
1
-
5
09. maj
14:00
Løjt IF
1
Starup UIF
5
849814
to09-05 2024
15:00 Cuben
0
-
0
09. maj
15:00
Christiansfeld IF
0
Bramdrupdam GIF
0
849817
11-05 2024
12:00 Løjt Idrætsanlæg
0
-
3
11. maj
12:00
Løjt IF
0
Den Bosniske IF
3
849819
12-05 2024
16:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1
-
7
12. maj
16:00
Haderslev FK
1
Christiansfeld IF
7
849816
to16-05 2024
19:00 Fredericia fF Kunstgræs
3
-
0
16. maj
19:00
Fredericia fF
3
Erritsø GIF
0
849821
to16-05 2024
19:00 Forum Kolding Bramdrupdam
3
-
1
16. maj
19:00
Bramdrupdam GIF
3
Haderslev FK
1
849822
ma20-05 2024
15:00 Cuben
20. maj
15:00
Christiansfeld IF
Fredericia fF
849823
ma20-05 2024
19:00 Forum Kolding Bramdrupdam
20. maj
19:00
Den Bosniske IF
Starup UIF
849824
fr24-05 2024
19:00 Staruphallen
24. maj
19:00
Starup UIF
Erritsø GIF
849825
fr24-05 2024
19:00 Løjt Idrætsanlæg
24. maj
19:00
Løjt IF
Christiansfeld IF
849827
25-05 2024
11:30 Madsby Enge
25. maj
11:30
Fredericia fF
Haderslev FK
849829
01-06 2024
14:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
01. jun
14:00
Haderslev FK
Løjt IF
849830
01-06 2024
14:00 Forum Kolding Bramdrupdam
01. jun
14:00
Bramdrupdam GIF
Fredericia fF
849831
01-06 2024
15:00 Cuben
01. jun
15:00
Christiansfeld IF
Starup UIF
849828
01-06 2024
15:00 Erritsø Idrætscenter
01. jun
15:00
Erritsø GIF
Den Bosniske IF
849832
to06-06 2024
19:00 Erritsø Idrætscenter
06. jun
19:00
Erritsø GIF
Bramdrupdam GIF
849834
fr07-06 2024
19:00 Forum Kolding Bramdrupdam
07. jun
19:00
Den Bosniske IF
Christiansfeld IF
849835
fr07-06 2024
19:00 Staruphallen
07. jun
19:00
Starup UIF
Haderslev FK
849833
08-06 2024
15:00 Løjt Idrætsanlæg
08. jun
15:00
Løjt IF
Fredericia fF
849820
ti11-06 2024
19:00 Erritsø Idrætscenter
11. jun
19:00
Erritsø GIF
Løjt IF
849826
ti11-06 2024
19:00 Forum Kolding Bramdrupdam
11. jun
19:00
Den Bosniske IF
Bramdrupdam GIF
849838
fr14-06 2024
18:30 Madsby Enge
14. jun
18:30
Fredericia fF
Starup UIF
849836
15-06 2024
15:00 Cuben
15. jun
15:00
Christiansfeld IF
Erritsø GIF
849837
15-06 2024
15:00 Løjt Idrætsanlæg
15. jun
15:00
Løjt IF
Bramdrupdam GIF
849839
15-06 2024
15:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
15. jun
15:00
Haderslev FK
Den Bosniske IF
849818
ma17-06 2024
19:00 Staruphallen
17. jun
19:00
Starup UIF
Bramdrupdam GIF
849840
22-06 2024
14:30 Erritsø Idrætscenter
22. jun
14:30
Erritsø GIF
Haderslev FK
849841
22-06 2024
14:30 Staruphallen
22. jun
14:30
Starup UIF
Løjt IF
849842
22-06 2024
14:30 Forum Kolding Bramdrupdam
22. jun
14:30
Bramdrupdam GIF
Christiansfeld IF
849843
22-06 2024
14:30 Forum Kolding Bramdrupdam
22. jun
14:30
Den Bosniske IF
Fredericia fF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind