Herrer Serie 3 - Forår 2024, Pulje 27

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
894706
on27-03 2024
19:30 Kunstgræsbane Gug Boldklub
0
-
2
27. mar
19:30
Gug B (2)
0
Aalborgstudenternes IF
2
894707
to28-03 2024
14:10 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC)
1
-
1
28. mar
14:10
B52/Aalborg
1
Aalborg KFUM
1
894712
07-04 2024
12:15 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
0
07. apr
12:15
Aalborg KFUM
1
Gug B (2)
0
894711
07-04 2024
14:00 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC)
1
-
2
07. apr
14:00
Vejgaard B
1
Øster Sundby B 32
2
894715
13-04 2024
13:30 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC)
1
-
1
13. apr
13:30
B52/Aalborg
1
Gug B (2)
1
894713
13-04 2024
14:30 Gudumholm Stadion
2
-
6
13. apr
14:30
Gudumholm IF
2
Aalborg KFUM
6
894716
ma15-04 2024
18:30 Selektro Stadium (Aalborg)
2
-
0
15. apr
18:30
Nordens Paris FC
2
Vejgaard B
0
894714
ti16-04 2024
19:00 ØB Park (Ø Sundby)
2
-
2
16. apr
19:00
Øster Sundby B 32
2
Aalborgstudenternes IF
2
894717
fr19-04 2024
18:30 Kunstgræsbane Gug Boldklub
0
-
1
19. apr
18:30
Gug B (2)
0
Gudumholm IF
1
894807
21-04 2024
13:00 B52/AFC’s anlæg
2
-
1
21. apr
13:00
Aalborgstudenternes IF
2
Nordens Paris FC
1
894808
21-04 2024
14:00 Vejgaard Gl. Stadion
0
-
3
21. apr
14:00
Vejgaard B
0
B52/Aalborg
3
894809
21-04 2024
14:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3
-
3
21. apr
14:00
Aalborg KFUM
3
Øster Sundby B 32
3
892221
on24-04 2024
18:30 Gudumholm Stadion
1
-
0
24. apr
18:30
Gudumholm IF
1
Vejgaard B
0
895540
27-04 2024
13:00 ØB Park (Ø Sundby)
4
-
2
27. apr
13:00
Øster Sundby B 32
4
Gug B (2)
2
895541
28-04 2024
13:00 Selektro Stadium (Aalborg)
1
-
3
28. apr
13:00
Nordens Paris FC
1
Aalborg KFUM
3
895539
28-04 2024
14:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
0
-
4
28. apr
14:00
Vejgaard B
0
Aalborgstudenternes IF
4
895538
ma29-04 2024
18:30 Gudumholm Stadion
1
-
2
29. apr
18:30
Gudumholm IF
1
B52/Aalborg
2
895593
04-05 2024
11:00 B52/AFC’s anlæg
3
-
2
04. maj
11:00
B52/Aalborg
3
Aalborgstudenternes IF
2
895595
04-05 2024
15:00 Skjøtt Arena (Gug B)
2
-
3
04. maj
15:00
Gug B (2)
2
Nordens Paris FC
3
895594
04-05 2024
15:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
0
04. maj
15:30
Aalborg KFUM
1
Vejgaard B
0
895597
on08-05 2024
18:00 B52/AFC’s anlæg
2
-
4
08. maj
18:00
Aalborgstudenternes IF
2
Aalborg KFUM
4
895596
on08-05 2024
18:30 Rugby klubben Lynet (Aalborg)
2
-
0
08. maj
18:30
Nordens Paris FC
2
Gudumholm IF
0
895598
to09-05 2024
13:00 ØB Park (Ø Sundby)
1
-
1
09. maj
13:00
Øster Sundby B 32
1
B52/Aalborg
1
895599
to09-05 2024
14:00 Vejgaard Gl. Stadion
0
-
1
09. maj
14:00
Vejgaard B
0
Gug B (2)
1
895600
12-05 2024
14:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
0
-
1
12. maj
14:00
Vejgaard B
0
Gudumholm IF
1
895602
12-05 2024
14:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
4
12. maj
14:00
Aalborg KFUM
1
B52/Aalborg
4
895603
ma13-05 2024
18:30 Selektro Stadium (Aalborg)
0
-
1
13. maj
18:30
Nordens Paris FC
0
Øster Sundby B 32
1
895601
ti14-05 2024
18:30 B52/AFC’s anlæg
3
-
0
14. maj
18:30
Aalborgstudenternes IF
3
Gug B (2)
0
895544
on15-05 2024
18:30 Gudumholm Stadion
3
-
3
15. maj
18:30
Gudumholm IF
3
Øster Sundby B 32
3
895605
to16-05 2024
18:30 B52/AFC’s anlæg
3
-
1
16. maj
18:30
B52/Aalborg
3
Nordens Paris FC
1
895607
fr17-05 2024
18:30 Skjøtt Arena (Gug B)
0
-
3
17. maj
18:30
Gug B (2)
0
Aalborg KFUM
3
895606
ma20-05 2024
13:00 ØB Park (Ø Sundby)
3
-
1
20. maj
13:00
Øster Sundby B 32
3
Vejgaard B
1
895609
to23-05 2024
18:30 B52/AFC’s anlæg
2
-
3
23. maj
18:30
Aalborgstudenternes IF
2
Øster Sundby B 32
3
895610
to23-05 2024
18:30 Kunstgræsbane Gug Boldklub
2
-
5
23. maj
18:30
Gug B (2)
2
B52/Aalborg
5
895608
fr24-05 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3
-
2
24. maj
18:30
Aalborg KFUM
3
Gudumholm IF
2
895611
26-05 2024
14:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
0
-
3
26. maj
14:00
Vejgaard B
0
Nordens Paris FC
3
895614
to30-05 2024
19:00 B52/AFC’s anlæg
7
-
0
30. maj
19:00
B52/Aalborg
7
Vejgaard B
0
895612
fr31-05 2024
18:30 Gudumholm Stadion
2
-
1
31. maj
18:30
Gudumholm IF
2
Gug B (2)
1
895628
01-06 2024
13:00 ØB Park (Ø Sundby)
0
-
2
01. jun
13:00
Øster Sundby B 32
0
Aalborg KFUM
2
895613
02-06 2024
13:00 Selektro Stadium (Aalborg)
3
-
5
02. jun
13:00
Nordens Paris FC
3
Aalborgstudenternes IF
5
894709
ti04-06 2024
18:30 B52/AFC’s anlæg
3
-
1
04. jun
18:30
Aalborgstudenternes IF
3
Gudumholm IF
1
894710
ti04-06 2024
19:00 Selektro Stadium (Aalborg)
1
-
3
04. jun
19:00
Nordens Paris FC
1
B52/Aalborg
3
895632
fr07-06 2024
18:30 Skjøtt Arena (Gug B)
0
-
1
07. jun
18:30
Gug B (2)
0
Øster Sundby B 32
1
895631
08-06 2024
13:00 B52/AFC’s anlæg
6
-
0
08. jun
13:00
Aalborgstudenternes IF
6
Vejgaard B
0
895629
08-06 2024
13:30 B52/AFC’s anlæg
6
-
1
08. jun
13:30
B52/Aalborg
6
Gudumholm IF
1
896192
09-06 2024
14:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5
-
0
09. jun
14:00
Aalborg KFUM
5
Nordens Paris FC
0
894708
on12-06 2024
18:00 ØB Park (Ø Sundby)
3
-
1
12. jun
18:00
Øster Sundby B 32
3
Nordens Paris FC
1
895604
on12-06 2024
18:30 Gudumholm Stadion
1
-
3
12. jun
18:30
Gudumholm IF
1
Aalborgstudenternes IF
3
896193
15-06 2024
13:00 ØB Park (Ø Sundby)
HHT
15. jun
13:00
Øster Sundby B 32
Gudumholm IF
HHT
896194
16-06 2024
13:00 B52/AFC’s anlæg
2
-
3
16. jun
13:00
Aalborgstudenternes IF
2
B52/Aalborg
3
896195
16-06 2024
14:00 Vejgaard Gl. Stadion
0
-
6
16. jun
14:00
Vejgaard B
0
Aalborg KFUM
6
896196
ma17-06 2024
18:30 Selektro Stadium (Aalborg)
4
-
1
17. jun
18:30
Nordens Paris FC
4
Gug B (2)
1
896197
22-06 2024
14:30 Gudumholm Stadion
22. jun
14:30
Gudumholm IF
Nordens Paris FC
896198
22-06 2024
14:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
22. jun
14:30
Aalborg KFUM
Aalborgstudenternes IF
896199
22-06 2024
14:30 B52/AFC’s anlæg
22. jun
14:30
B52/Aalborg
Øster Sundby B 32
896200
22-06 2024
14:30 Skjøtt Arena (Gug B)
22. jun
14:30
Gug B (2)
Vejgaard B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind