Herrer Serie 4 - Forår 2024, Pulje 70

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
821057
on20-03 2024
19:15 Søholt Kunstbane 1
7
-
0
20. mar
19:15
Silkeborg IF
7
Gødvad GIF
0
821058
to28-03 2024
13:30 Kjellerup Kunstgræsbane
4
-
2
28. mar
13:30
Ans IF
4
Herning KFUM (2)
2
821060
31-03 2024
13:00 Fårvang Stadion
2
-
5
31. mar
13:00
Fårvang IF (2)
2
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
5
821062
to04-04 2024
19:00 Buskelund Kunstgræsbane
1
-
2
04. apr
19:00
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
1
Bjerringbro IF (1)
2
821064
fr05-04 2024
19:15 Gødvad Kunstgræsbane
4
-
2
05. apr
19:15
Gødvad GIF
4
Fårvang IF (2)
2
821061
06-04 2024
12:00 KFUM Idrætscenter
1
-
8
06. apr
12:00
Herning KFUM (2)
1
Silkeborg IF
8
821059
ti09-04 2024
19:00 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
4
-
5
09. apr
19:00
Bjerringbro IF (1)
4
Lemming IF
5
821069
fr12-04 2024
19:00 Marienlund Kunstgræs 1
4
-
0
12. apr
19:00
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
4
Gødvad GIF
0
821067
14-04 2024
13:00 Fårvang Stadion
5
-
2
14. apr
13:00
Fårvang IF (2)
5
Herning KFUM (2)
2
821068
14-04 2024
14:00 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
0
-
3
14. apr
14:00
Bjerringbro IF (1)
0
Ans IF
3
821066
14-04 2024
14:00 Søholt Kunstbane 1
4
-
1
14. apr
14:00
Silkeborg IF
4
Lemming IF
1
821065
ti16-04 2024
19:00 Søholt Kunstbane 2
2
-
1
16. apr
19:00
Lemming IF
2
Ans IF
1
821070
fr19-04 2024
19:00 LM Transport Arena (Ans)
1
-
4
19. apr
19:00
Ans IF
1
Silkeborg IF
4
821075
fr19-04 2024
19:15 Gødvad Kunstgræsbane
UHT
19. apr
19:15
Gødvad GIF
Bjerringbro IF (1)
UHT
821071
20-04 2024
12:00 KFUM Idrætscenter
1
-
1
20. apr
12:00
Herning KFUM (2)
1
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
1
821076
21-04 2024
16:00 Lemming Stadion
0
-
1
21. apr
16:00
Lemming IF
0
Fårvang IF (2)
1
821080
on24-04 2024
19:00 Marienlund Kunstgræs 1
6
-
4
24. apr
19:00
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
6
Lemming IF
4
821078
fr26-04 2024
19:00 Gødvad Kunstgræsbane
1
-
2
26. apr
19:00
Gødvad GIF
1
Herning KFUM (2)
2
821079
28-04 2024
13:00 Fårvang Stadion
3
-
1
28. apr
13:00
Fårvang IF (2)
3
Ans IF
1
821077
28-04 2024
14:00 Søholt Kunstbane 1
4
-
0
28. apr
14:00
Silkeborg IF
4
Bjerringbro IF (1)
0
821084
ti30-04 2024
19:00 LM Transport Arena (Ans)
0
-
4
30. apr
19:00
Ans IF
0
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
4
821088
fr03-05 2024
19:15 Gødvad Kunstgræsbane
6
-
3
03. maj
19:15
Gødvad GIF
6
Ans IF
3
821081
04-05 2024
16:00 Søholt Kunstbane 1
8
-
1
04. maj
16:00
Silkeborg IF
8
Fårvang IF (2)
1
821085
ti07-05 2024
18:30 Vestjyllands Forsikrings Stadion
4
-
2
07. maj
18:30
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
4
Silkeborg IF
2
821083
ti07-05 2024
19:00 Lemming Stadion
3
-
2
07. maj
19:00
Lemming IF
3
Gødvad GIF
2
821087
to09-05 2024
13:00 Fårvang Stadion
6
-
2
09. maj
13:00
Fårvang IF (2)
6
Bjerringbro IF (1)
2
821089
fr10-05 2024
19:00 Gødvad Kunstgræsbane
HHT
10. maj
19:00
Gødvad GIF
Silkeborg IF
HHT
821090
11-05 2024
12:00 KFUM Idrætscenter
3
-
1
11. maj
12:00
Herning KFUM (2)
3
Ans IF
1
821092
11-05 2024
16:00 Vestjyllands Forsikrings Stadion
5
-
1
11. maj
16:00
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
5
Fårvang IF (2)
1
821091
ti14-05 2024
18:30 Lemming Stadion
2
-
2
14. maj
18:30
Lemming IF
2
Bjerringbro IF (1)
2
821086
fr17-05 2024
19:30 KFUM Idrætscenter
1
-
5
17. maj
19:30
Herning KFUM (2)
1
Lemming IF
5
821095
ma20-05 2024
13:00 Fårvang Stadion
4
-
0
20. maj
13:00
Fårvang IF (2)
4
Gødvad GIF
0
821094
ma20-05 2024
14:00 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
0
-
3
20. maj
14:00
Bjerringbro IF (1)
0
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
3
821093
ti21-05 2024
19:15 Søholt Kunstbane 1
UHT
21. maj
19:15
Silkeborg IF
Herning KFUM (2)
UHT
821096
to23-05 2024
19:00 LM Transport Arena (Ans)
2
-
3
23. maj
19:00
Ans IF
2
Lemming IF
3
821103
fr24-05 2024
19:15 Gødvad Hallen
1
-
1
24. maj
19:15
Gødvad GIF
1
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
1
821101
25-05 2024
10:00 KFUM Idrætscenter
2
-
2
25. maj
10:00
Herning KFUM (2)
2
Fårvang IF (2)
2
821105
ma27-05 2024
18:30 Vestjyllands Forsikrings Stadion
27. maj
18:30
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
Herning KFUM (2)
821097
ti28-05 2024
19:00 Lemming Stadion
28. maj
19:00
Lemming IF
Silkeborg IF
821102
ti28-05 2024
19:00 LM Transport Arena (Ans)
28. maj
19:00
Ans IF
Bjerringbro IF (1)
821106
01-06 2024
14:00 Gødvad Kunstgræsbane
01. jun
14:00
Gødvad GIF
Bjerringbro IF (1)
821107
02-06 2024
15:00 Fårvang Stadion
02. jun
15:00
Fårvang IF (2)
Lemming IF
821104
ma03-06 2024
19:15 Søholt Kunstbane 1
03. jun
19:15
Silkeborg IF
Ans IF
821082
ti04-06 2024
19:00 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
04. jun
19:00
Bjerringbro IF (1)
Herning KFUM (2)
821110
fr07-06 2024
19:00 LM Transport Arena (Ans)
07. jun
19:00
Ans IF
Fårvang IF (2)
821109
08-06 2024
12:00 KFUM Idrætscenter
08. jun
12:00
Herning KFUM (2)
Gødvad GIF
821108
08-06 2024
15:00 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
08. jun
15:00
Bjerringbro IF (1)
Silkeborg IF
821111
ti11-06 2024
18:30 Lemming Stadion
11. jun
18:30
Lemming IF
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
821114
fr14-06 2024
19:00 Gødvad Hallen
14. jun
19:00
Gødvad GIF
Lemming IF
821113
15-06 2024
12:00 KFUM Idrætscenter
15. jun
12:00
Herning KFUM (2)
Bjerringbro IF (1)
821112
16-06 2024
13:00 Fårvang Stadion
16. jun
13:00
Fårvang IF (2)
Silkeborg IF
821115
ti18-06 2024
18:30 Vestjyllands Forsikrings Stadion
18. jun
18:30
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
Ans IF
821119
fr21-06 2024
19:00 LM Transport Arena (Ans)
21. jun
19:00
Ans IF
Gødvad GIF
821117
22-06 2024
12:00 Lemming Stadion
22. jun
12:00
Lemming IF
Herning KFUM (2)
821116
23-06 2024
12:00 Søholt Idrætsanlæg
23. jun
12:00
Silkeborg IF
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
821118
23-06 2024
12:00 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
23. jun
12:00
Bjerringbro IF (1)
Fårvang IF (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind