Herrer Serie 4 - Forår 2024, Pulje 79

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
842094
ma01-04 2024
13:00 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
3
-
2
01. apr
13:00
Stavtrup IF
3
Hasle B
2
842092
ma01-04 2024
15:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
6
01. apr
15:00
Viby IF (5)
1
NB 93
6
842097
fr05-04 2024
19:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
5
-
0
05. apr
19:00
ASA, Aarhus (1)
5
Stavtrup IF
0
842095
06-04 2024
15:45 Katrinebjergskolen
1
-
1
06. apr
15:45
NB 93
1
VSK Aarhus (4)
1
842098
07-04 2024
17:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
UHT
07. apr
17:00
ACFC
Viby IF (5)
UHT
842101
13-04 2024
14:00 Rosenvangsskolen
0
-
1
13. apr
14:00
FB Århus Omegn
0
Viby IF (5)
1
842102
13-04 2024
14:00 Ellehøjskolen
2
-
5
13. apr
14:00
Hasle B
2
ASA, Aarhus (1)
5
842100
13-04 2024
14:15 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
3
-
0
13. apr
14:15
Stavtrup IF
3
NB 93
0
842099
13-04 2024
15:00 Vejlby/Risskov Centret
1
-
3
13. apr
15:00
VSK Aarhus (4)
1
ACFC
3
842105
20-04 2024
11:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
7
-
0
20. apr
11:00
ASA, Aarhus (1)
7
FB Århus Omegn
0
842104
20-04 2024
13:30 Katrinebjergskolen
8
-
0
20. apr
13:30
NB 93
8
Hasle B
0
842103
21-04 2024
12:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
5
-
1
21. apr
12:00
Viby IF (5)
5
VSK Aarhus (4)
1
842106
21-04 2024
14:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
2
-
2
21. apr
14:00
ACFC
2
Stavtrup IF
2
842120
fr26-04 2024
18:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
3
-
1
26. apr
18:00
ASA, Aarhus (1)
3
NB 93
1
842122
27-04 2024
14:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
0
-
5
27. apr
14:00
Hasle B
0
ACFC
5
842107
28-04 2024
15:00 VSK Aarhus
4
-
3
28. apr
15:00
VSK Aarhus (4)
4
FB Århus Omegn
3
968394
to02-05 2024
18:30 Rosenvangsskolen
4
-
1
02. maj
18:30
FB Århus Omegn
4
NB 93
1
842123
05-05 2024
14:00 VSK Aarhus
5
-
1
05. maj
14:00
VSK Aarhus (4)
5
Stavtrup IF
1
842124
05-05 2024
14:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
2
-
3
05. maj
14:00
ACFC
2
ASA, Aarhus (1)
3
842125
05-05 2024
16:00 Viby Idrætspark
1
-
3
05. maj
16:00
Viby IF (5)
1
Hasle B
3
842126
ti07-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
3
-
1
07. maj
19:00
Hasle B
3
VSK Aarhus (4)
1
842128
on08-05 2024
19:00 AURA Park (Stavtrup)
1
-
2
08. maj
19:00
Stavtrup IF
1
FB Århus Omegn
2
842129
to09-05 2024
11:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
1
-
0
09. maj
11:00
ASA, Aarhus (1)
1
Viby IF (5)
0
842127
to09-05 2024
13:30 Katrinebjergskolen
2
-
6
09. maj
13:30
NB 93
2
ACFC
6
842130
11-05 2024
11:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
UHT
11. maj
11:00
ASA, Aarhus (1)
VSK Aarhus (4)
UHT
842133
11-05 2024
14:00 Ellehøjskolen
5
-
1
11. maj
14:00
Hasle B
5
Stavtrup IF
1
842132
12-05 2024
13:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
1
-
3
12. maj
13:00
ACFC
1
FB Århus Omegn
3
842131
12-05 2024
16:00 Katrinebjergskolen
6
-
1
12. maj
16:00
NB 93
6
Viby IF (5)
1
842093
to16-05 2024
18:30 Rosenvangsskolen
0
-
0
16. maj
18:30
FB Århus Omegn
0
ACFC
0
842135
19-05 2024
15:00 Rosenvangsskolen
2
-
2
19. maj
15:00
FB Århus Omegn
2
Hasle B
2
842137
ma20-05 2024
14:00 Viby Idrætspark
1
-
1
20. maj
14:00
Viby IF (5)
1
ACFC
1
842134
ma20-05 2024
15:00 Vejlby/Risskov Centret
HHT
20. maj
15:00
VSK Aarhus (4)
NB 93
HHT
842141
to23-05 2024
19:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
5
-
2
23. maj
19:00
ASA, Aarhus (1)
5
Hasle B
2
842140
25-05 2024
15:00 Viby Idrætspark
0
-
3
25. maj
15:00
Viby IF (5)
0
FB Århus Omegn
3
842138
26-05 2024
14:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
UHT
26. maj
14:00
ACFC
VSK Aarhus (4)
UHT
842096
on29-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
2
-
3
29. maj
19:00
Hasle B
2
FB Århus Omegn
3
842145
fr31-05 2024
19:00 AURA Park (Stavtrup)
2
-
8
31. maj
19:00
Stavtrup IF
2
ACFC
8
842143
01-06 2024
14:00 Ellehøjskolen
0
-
3
01. jun
14:00
Hasle B
0
NB 93
3
842144
02-06 2024
13:00 Rosenvangsskolen
1
-
2
02. jun
13:00
FB Århus Omegn
1
ASA, Aarhus (1)
2
842142
02-06 2024
15:00 Vejlby/Risskov Centret
HHT
02. jun
15:00
VSK Aarhus (4)
Viby IF (5)
HHT
842139
ti04-06 2024
19:00 Katrinebjergskolen
4
-
4
04. jun
19:00
NB 93
4
Stavtrup IF
4
842136
to06-06 2024
19:00 AURA Park (Stavtrup)
HHT
06. jun
19:00
Stavtrup IF
ASA, Aarhus (1)
HHT
842146
08-06 2024
15:00 Rosenvangsskolen
UHT
08. jun
15:00
FB Århus Omegn
VSK Aarhus (4)
UHT
842148
09-06 2024
14:00 Viby Idrætspark
1
-
1
09. jun
14:00
Viby IF (5)
1
Stavtrup IF
1
842149
09-06 2024
14:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
6
-
4
09. jun
14:00
ACFC
6
Hasle B
4
842147
09-06 2024
15:30 Katrinebjergskolen
0
-
2
09. jun
15:30
NB 93
0
ASA, Aarhus (1)
2
842150
fr14-06 2024
19:00 AURA Park (Stavtrup)
UHT
14. jun
19:00
Stavtrup IF
VSK Aarhus (4)
UHT
842452
fr14-06 2024
19:45 Koncenton Park (ASA græsbaner)
2
-
3
14. jun
19:45
ASA, Aarhus (1)
2
ACFC
3
842453
15-06 2024
14:00 Ellehøjskolen
3
-
2
15. jun
14:00
Hasle B
3
Viby IF (5)
2
842451
15-06 2024
15:45 Katrinebjergskolen
4
-
2
15. jun
15:45
NB 93
4
FB Århus Omegn
2
842091
ti18-06 2024
19:00 Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
HHT
18. jun
19:00
VSK Aarhus (4)
ASA, Aarhus (1)
HHT
842121
ti18-06 2024
19:00 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
3
-
1
18. jun
19:00
Stavtrup IF
3
Viby IF (5)
1
100167
fr21-06 2024
18:30 Rosenvangsskolen
21. jun
18:30
FB Århus Omegn
Stavtrup IF
100168
fr21-06 2024
19:00 Viby Idrætspark
21. jun
19:00
Viby IF (5)
ASA, Aarhus (1)
842454
23-06 2024
12:00 Vejlby/Risskov Centret
HHT
23. jun
12:00
VSK Aarhus (4)
Hasle B
HHT
878117
23-06 2024
12:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
23. jun
12:00
ACFC
NB 93
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind