Herrer Serie 4 - Forår 2024, Pulje 53

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
800194
to28-03 2024
15:00 Kenta Arena (Gandrup)
0
-
3
28. mar
15:00
VHG/GS
0
Ulsted B
3
800193
on03-04 2024
19:00 Vestbjerg Idrætscenter
0
-
2
03. apr
19:00
Vestbjerg IF
0
Vadum IF
2
799182
07-04 2024
13:00 Nord & Norre Arena (Biersted)
1
-
4
07. apr
13:00
Biersted IF
1
Hou GI
4
799185
07-04 2024
15:00 Nørhalne Stadion
5
-
1
07. apr
15:00
IF Fremad Nørhalne
5
Vestbjerg IF
1
799184
ti09-04 2024
18:30 Hals FS Kunstgræs
1
-
2
09. apr
18:30
Hals FS (2)
1
Ulsted B
2
800202
fr12-04 2024
18:30 Vestbjerg Idrætscenter
3
-
0
12. apr
18:30
Vestbjerg IF
3
Hou GI
0
799205
13-04 2024
12:30 Ulsted El Arena (Ulsted)
UHT
13. apr
12:30
Ulsted B
Biersted IF
UHT
799207
13-04 2024
15:00 Kenta Arena (Gandrup)
4
-
1
13. apr
15:00
VHG/GS
4
Hals FS (2)
1
799206
14-04 2024
14:00 Vadum Hallen
2
-
2
14. apr
14:00
Vadum IF
2
IF Fremad Nørhalne
2
799212
ti16-04 2024
18:30 Ulsted El Arena (Ulsted)
7
-
1
16. apr
18:30
Ulsted B
7
Vestbjerg IF
1
799208
fr19-04 2024
18:30 Nørhalne Stadion
3
-
5
19. apr
18:30
IF Fremad Nørhalne
3
Hou GI
5
799209
20-04 2024
15:15 Nord & Norre Arena (Biersted)
8
-
0
20. apr
15:15
Biersted IF
8
VHG/GS
0
799179
ti23-04 2024
18:30 Nørhalne Stadion
3
-
1
23. apr
18:30
IF Fremad Nørhalne
3
Biersted IF
1
799210
ti23-04 2024
18:30 Hals Stadion - Spar D Arena
0
-
5
23. apr
18:30
Hals FS (2)
0
Vadum IF
5
799215
27-04 2024
12:30 Ulsted El Arena (Ulsted)
2
-
1
27. apr
12:30
Ulsted B
2
IF Fremad Nørhalne
1
799213
27-04 2024
14:00 Hou Stadion
3
-
0
27. apr
14:00
Hou GI
3
Vadum IF
0
799216
27-04 2024
15:00 Kenta Arena (Gandrup)
UHT
27. apr
15:00
VHG/GS
Vestbjerg IF
UHT
799214
ti30-04 2024
18:30 Hals FS Kunstgræs
1
-
0
30. apr
18:30
Hals FS (2)
1
Biersted IF
0
799217
fr03-05 2024
19:00 Hou Stadion
1
-
2
03. maj
19:00
Hou GI
1
Ulsted B
2
799221
04-05 2024
15:00 Nørhalne Stadion
UHT
04. maj
15:00
IF Fremad Nørhalne
VHG/GS
UHT
799218
05-05 2024
14:00 Vadum Hallen
4
-
4
05. maj
14:00
Vadum IF
4
Biersted IF
4
799219
ma06-05 2024
18:30 Vestbjerg Idrætscenter
1
-
4
06. maj
18:30
Vestbjerg IF
1
Hals FS (2)
4
800125
on08-05 2024
18:30 Nord & Norre Arena (Biersted)
2
-
6
08. maj
18:30
Biersted IF
2
Vestbjerg IF
6
800187
on08-05 2024
18:30 Hals FS Kunstgræs
1
-
3
08. maj
18:30
Hals FS (2)
1
IF Fremad Nørhalne
3
800126
to09-05 2024
15:00 Ulsted El Arena (Ulsted)
3
-
2
09. maj
15:00
Ulsted B
3
Vadum IF
2
799940
to09-05 2024
19:00 Kenta Arena (Gandrup)
2
-
2
09. maj
19:00
VHG/GS
2
Hou GI
2
799181
12-05 2024
13:30 Ulsted El Arena (Ulsted)
UHT
12. maj
13:30
Ulsted B
VHG/GS
UHT
799180
12-05 2024
14:00 Vadum Hallen
2
-
0
12. maj
14:00
Vadum IF
2
Vestbjerg IF
0
800190
ma13-05 2024
19:00 Nord & Norre Arena (Biersted)
2
-
0
13. maj
19:00
Biersted IF
2
IF Fremad Nørhalne
0
800189
on15-05 2024
18:30 Hals Stadion - Spar D Arena
3
-
3
15. maj
18:30
Hals FS (2)
3
Hou GI
3
800199
on15-05 2024
19:00 Vadum Hallen
UHT
15. maj
19:00
Vadum IF
VHG/GS
UHT
800195
fr17-05 2024
18:00 Hou Stadion
5
-
2
17. maj
18:00
Hou GI
5
Biersted IF
2
800200
18-05 2024
12:30 Ulsted El Arena (Ulsted)
UHT
18. maj
12:30
Ulsted B
Hals FS (2)
UHT
800201
ma20-05 2024
15:00 Vestbjerg Idrætscenter
0
-
4
20. maj
15:00
Vestbjerg IF
0
IF Fremad Nørhalne
4
799178
on22-05 2024
19:00 Hou Stadion
9
-
2
22. maj
19:00
Hou GI
9
Hals FS (2)
2
800203
fr24-05 2024
19:00 Ulsted El Arena (Ulsted)
UHT
24. maj
19:00
Ulsted B
Biersted IF
UHT
800204
ti28-05 2024
19:00 Nørhalne Stadion
2
-
3
28. maj
19:00
IF Fremad Nørhalne
2
Vadum IF
3
800205
on29-05 2024
18:30 Hals Stadion - Spar D Arena
5
-
2
29. maj
18:30
Hals FS (2)
5
VHG/GS
2
799202
on29-05 2024
19:00 Hou Stadion
3
-
6
29. maj
19:00
Hou GI
3
Vestbjerg IF
6
800208
fr31-05 2024
19:00 Vadum Hallen
UHT
31. maj
19:00
Vadum IF
Hals FS (2)
UHT
800207
fr31-05 2024
20:00 Kenta Arena (Gandrup)
31. maj
20:00
VHG/GS
Biersted IF
800206
01-06 2024
14:00 Hou Stadion
01. jun
14:00
Hou GI
IF Fremad Nørhalne
800209
02-06 2024
15:00 Vestbjerg Idrætscenter
02. jun
15:00
Vestbjerg IF
Ulsted B
799183
ma03-06 2024
19:00 Vadum Hallen
03. jun
19:00
Vadum IF
VHG/GS
800210
fr07-06 2024
19:00 Vadum Hallen
07. jun
19:00
Vadum IF
Hou GI
800212
08-06 2024
13:00 Nørhalne Stadion
08. jun
13:00
IF Fremad Nørhalne
Ulsted B
800213
09-06 2024
15:00 Vestbjerg Idrætscenter
09. jun
15:00
Vestbjerg IF
VHG/GS
800211
on12-06 2024
18:30 Nord & Norre Arena (Biersted)
12. jun
18:30
Biersted IF
Hals FS (2)
800214
15-06 2024
12:30 Ulsted El Arena (Ulsted)
15. jun
12:30
Ulsted B
Hou GI
800215
15-06 2024
13:00 Nord & Norre Arena (Biersted)
15. jun
13:00
Biersted IF
Vadum IF
800217
15-06 2024
13:00 Vester Hassing Stadion
15. jun
13:00
VHG/GS
IF Fremad Nørhalne
800216
ma17-06 2024
18:30 Hals Stadion - Spar D Arena
17. jun
18:30
Hals FS (2)
Vestbjerg IF
800219
to20-06 2024
18:30 Vestbjerg Idrætscenter
20. jun
18:30
Vestbjerg IF
Biersted IF
800218
fr21-06 2024
18:00 Hou Stadion
21. jun
18:00
Hou GI
VHG/GS
800220
23-06 2024
12:00 Vadum Hallen
23. jun
12:00
Vadum IF
Ulsted B
800221
23-06 2024
12:00 Nørhalne Stadion
23. jun
12:00
IF Fremad Nørhalne
Hals FS (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind