Herrer Serie 4 - Forår 2024, Pulje 85

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
698405
on27-03 2024
19:00 Ølsted Stadion
4
-
2
27. mar
19:00
Ølsted UGF
4
BUF Horsens (1)
2
698402
to28-03 2024
13:00 Hellebjerg Kunstgræs
0
-
11
28. mar
13:00
Juelsminde IF (2)
0
FC Horsens
11
698403
ma01-04 2024
16:00 Lindved Stadion
2
-
5
01. apr
16:00
Lindved GF
2
FC Hornstrup
5
698404
ma01-04 2024
16:00 Engum Kunstgræs
5
-
1
01. apr
16:00
Engum UI
5
Hedensted IF
1
698406
07-04 2024
11:00 Hornstrup Stadion
8
-
0
07. apr
11:00
FC Hornstrup
8
Juelsminde IF (2)
0
698750
07-04 2024
13:00 Hedensted Stadion Kunstgræs
HHT
07. apr
13:00
Hedensted IF
Lindved GF
HHT
698550
07-04 2024
14:00 Engum Stadion
6
-
2
07. apr
14:00
BUF Horsens (1)
6
Engum UI
2
698570
07-04 2024
14:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
5
-
2
07. apr
14:00
FC Horsens
5
Ølsted UGF
2
698752
fr12-04 2024
19:00 Ølsted Stadion
0
-
4
12. apr
19:00
Ølsted UGF
0
FC Hornstrup
4
698754
13-04 2024
15:00 Engum Kunstgræs
2
-
2
13. apr
15:00
Engum UI
2
Lindved GF
2
698755
14-04 2024
14:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
1
-
3
14. apr
14:00
BUF Horsens (1)
1
FC Horsens
3
698751
ti16-04 2024
18:45 Juelsminde Stadion
5
-
1
16. apr
18:45
Juelsminde IF (2)
5
Hedensted IF
1
698756
20-04 2024
11:00 Lindved Stadion
1
-
0
20. apr
11:00
Lindved GF
1
Juelsminde IF (2)
0
699030
21-04 2024
11:00 Hornstrup Stadion
4
-
1
21. apr
11:00
FC Hornstrup
4
BUF Horsens (1)
1
699044
21-04 2024
11:00 Hedensted Stadion
1
-
5
21. apr
11:00
Hedensted IF
1
Ølsted UGF
5
699031
21-04 2024
14:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
3
-
0
21. apr
14:00
FC Horsens
3
Engum UI
0
699046
28-04 2024
14:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
1
-
3
28. apr
14:00
FC Horsens
1
FC Hornstrup
3
699045
28-04 2024
15:00 Juelsminde Stadion
0
-
4
28. apr
15:00
Juelsminde IF (2)
0
Engum UI
4
699047
ti30-04 2024
18:30 Ølsted Stadion
1
-
4
30. apr
18:30
Ølsted UGF
1
Lindved GF
4
699048
ti30-04 2024
19:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
3
-
1
30. apr
19:00
BUF Horsens (1)
3
Hedensted IF
1
700526
04-05 2024
14:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
5
-
3
04. maj
14:00
BUF Horsens (1)
5
Lindved GF
3
699049
04-05 2024
15:00 Juelsminde Stadion
1
-
3
04. maj
15:00
Juelsminde IF (2)
1
Ølsted UGF
3
700518
04-05 2024
15:00 Engum Stadion
0
-
8
04. maj
15:00
Engum UI
0
FC Hornstrup
8
700519
05-05 2024
11:00 Hedensted Stadion
HHT
05. maj
11:00
Hedensted IF
FC Horsens
HHT
700528
on08-05 2024
19:30 Hornstrup Stadion
UHT
08. maj
19:30
FC Hornstrup
Hedensted IF
UHT
700529
to09-05 2024
18:30 Ølsted Stadion
2
-
1
09. maj
18:30
Ølsted UGF
2
Engum UI
1
700527
to09-05 2024
19:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
6
-
5
09. maj
19:00
BUF Horsens (1)
6
Juelsminde IF (2)
5
737070
12-05 2024
11:00 Hornstrup Stadion
2
-
1
12. maj
11:00
FC Hornstrup
2
Lindved GF
1
737071
12-05 2024
11:00 Hedensted Stadion
HHT
12. maj
11:00
Hedensted IF
Engum UI
HHT
737072
12-05 2024
14:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
4
-
1
12. maj
14:00
BUF Horsens (1)
4
Ølsted UGF
1
701063
12-05 2024
14:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
UHT
12. maj
14:00
FC Horsens
Juelsminde IF (2)
UHT
700530
ti14-05 2024
19:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
3
-
3
14. maj
19:00
FC Horsens
3
Lindved GF
3
737084
19-05 2024
14:00 Engum Kunstgræs
2
-
4
19. maj
14:00
Engum UI
2
BUF Horsens (1)
4
737178
ma20-05 2024
12:00 Lindved Stadion
UHT
20. maj
12:00
Lindved GF
Hedensted IF
UHT
737083
ti21-05 2024
19:00 Juelsminde Stadion
0
-
8
21. maj
19:00
Juelsminde IF (2)
0
FC Hornstrup
8
737477
25-05 2024
15:00 Designa Arena
5
-
0
25. maj
15:00
FC Horsens
5
BUF Horsens (1)
0
737179
26-05 2024
11:00 Hedensted Stadion
26. maj
11:00
Hedensted IF
Juelsminde IF (2)
737385
ti28-05 2024
19:00 Lindved Stadion
28. maj
19:00
Lindved GF
Engum UI
996429
to30-05 2024
19:00 Ølsted Stadion
30. maj
19:00
Ølsted UGF
Hedensted IF
996426
01-06 2024
15:00 Juelsminde Stadion
01. jun
15:00
Juelsminde IF (2)
Lindved GF
996428
01-06 2024
15:00 Engum Stadion
01. jun
15:00
Engum UI
FC Horsens
996427
02-06 2024
13:00 Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
02. jun
13:00
BUF Horsens (1)
FC Hornstrup
737177
ti04-06 2024
19:00 Ølsted Stadion
04. jun
19:00
Ølsted UGF
FC Horsens
996432
08-06 2024
11:00 Lindved Stadion
08. jun
11:00
Lindved GF
Ølsted UGF
996430
08-06 2024
16:00 Engum Stadion
08. jun
16:00
Engum UI
Juelsminde IF (2)
996431
09-06 2024
11:00 Hornstrup Stadion
09. jun
11:00
FC Hornstrup
FC Horsens
996433
09-06 2024
11:00 Hedensted Stadion
09. jun
11:00
Hedensted IF
BUF Horsens (1)
996445
fr14-06 2024
18:30 Lindved Stadion
14. jun
18:30
Lindved GF
BUF Horsens (1)
996434
15-06 2024
15:00 Ølsted Stadion
15. jun
15:00
Ølsted UGF
Juelsminde IF (2)
996435
16-06 2024
11:00 Hornstrup Stadion
16. jun
11:00
FC Hornstrup
Engum UI
996440
ti18-06 2024
19:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
18. jun
19:00
FC Horsens
Hedensted IF
737268
on19-06 2024
19:00 Hornstrup Stadion
19. jun
19:00
FC Hornstrup
Ølsted UGF
996449
to20-06 2024
19:00 Lindved Stadion
20. jun
19:00
Lindved GF
FC Horsens
996446
23-06 2024
12:00 Juelsminde Stadion
23. jun
12:00
Juelsminde IF (2)
BUF Horsens (1)
996447
23-06 2024
12:00 Hedensted Stadion
23. jun
12:00
Hedensted IF
FC Hornstrup
996448
23-06 2024
12:00 Engum Stadion
23. jun
12:00
Engum UI
Ølsted UGF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind