Herrer Serie 4 - Forår 2024, Pulje 87

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
996536
ma01-04 2024
14:00
BPI
Covia Arena
4
-
1
01. apr
14:00
BPI
4
Kolding IF
1
402764
ma01-04 2024
15:00 Smidstrup Hallen
8
-
0
01. apr
15:00
Smidstrup/Skærup IF
8
Kolding B (4)
0
402765
ma01-04 2024
15:00 Fynske Bank Arena (kunst)
2
-
4
01. apr
15:00
Dalby GF
2
Øster Starup/Vester Nebel IF
4
996535
ti02-04 2024
17:45 Aagaard Kunstgræsbane
3
-
2
02. apr
17:45
Bjert IF
3
Kolding United
2
402766
fr05-04 2024
19:00 Metropolis Arena (kunst)
3
-
3
05. apr
19:00
Kolding IF
3
Bjert IF
3
402767
06-04 2024
15:00
BPI
Mosevej Kunstgræsbane
0
-
3
06. apr
15:00
Kolding B (4)
0
BPI
3
402768
06-04 2024
15:00 Fynske Bank Arena (kunst)
2
-
2
06. apr
15:00
Kolding United
2
Dalby GF
2
997321
07-04 2024
14:00 V.Nebel Sportsplads
0
-
3
07. apr
14:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
0
Smidstrup/Skærup IF
3
402770
13-04 2024
12:00
BPI
Covia Arena
3
-
2
13. apr
12:00
BPI
3
Øster Starup/Vester Nebel IF
2
402772
14-04 2024
12:00 Metropolis Arena (kunst)
1
-
2
14. apr
12:00
Kolding IF
1
Kolding B (4)
2
402769
14-04 2024
15:00 Smidstrup Hallen
11
-
0
14. apr
15:00
Smidstrup/Skærup IF
11
Kolding United
0
402774
20-04 2024
14:00 V.Nebel Sportsplads
3
-
3
20. apr
14:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
3
Kolding IF
3
402776
21-04 2024
13:00
BPI
Bakkeskolen - Buret
3
-
2
21. apr
13:00
Kolding United
3
BPI
2
402775
21-04 2024
14:45 Mosevej Kunstgræsbane
2
-
3
21. apr
14:45
Kolding B (4)
2
Bjert IF
3
402771
ti23-04 2024
18:45 Sdr. Bjert Stadion
2
-
0
23. apr
18:45
Bjert IF
2
Dalby GF
0
402778
27-04 2024
13:00 Mosevej Sportsplads
4
-
7
27. apr
13:00
Kolding B (4)
4
Øster Starup/Vester Nebel IF
7
402780
28-04 2024
12:00 Metropolis Arena (kunst)
0
-
2
28. apr
12:00
Kolding IF
0
Kolding United
2
402779
ti30-04 2024
18:30
BPI
Covia Arena
3
-
2
30. apr
18:30
BPI
3
Dalby GF
2
402815
on01-05 2024
19:00 Sdr. Bjert Stadion
3
-
1
01. maj
19:00
Bjert IF
3
Kolding B (4)
1
402783
04-05 2024
13:00 Bakkeskolen - Buret
UHT
04. maj
13:00
Kolding United
Kolding B (4)
UHT
402782
04-05 2024
15:00 Sdr. Bjert Stadion
2
-
0
04. maj
15:00
Bjert IF
2
Øster Starup/Vester Nebel IF
0
402781
05-05 2024
15:00
BPI
Smidstrup Hallen
2
-
1
05. maj
15:00
Smidstrup/Skærup IF
2
BPI
1
402784
05-05 2024
17:00 Dalby Stadion
UHT
05. maj
17:00
Dalby GF
Kolding IF
UHT
402791
on08-05 2024
19:00 Mosevej Sportsplads
1
-
7
08. maj
19:00
Kolding B (4)
1
Dalby GF
7
402787
on08-05 2024
19:15
BPI
Covia Arena
1
-
3
08. maj
19:15
BPI
1
Bjert IF
3
402785
to09-05 2024
12:00 Metropolis Arena (kunst)
HHT
09. maj
12:00
Kolding IF
Smidstrup/Skærup IF
HHT
402786
to09-05 2024
14:00 V.Nebel Sportsplads
1
-
1
09. maj
14:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
1
Kolding United
1
402792
11-05 2024
13:00 Mosevej Sportsplads
HHT
11. maj
13:00
Kolding B (4)
Smidstrup/Skærup IF
HHT
402803
11-05 2024
13:00 Bakkeskolen - Buret
1
-
0
11. maj
13:00
Kolding United
1
Bjert IF
0
402804
12-05 2024
12:00
BPI
Metropolis Arena (kunst)
1
-
1
12. maj
12:00
Kolding IF
1
BPI
1
402802
12-05 2024
14:00 V.Nebel Sportsplads
2
-
5
12. maj
14:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
2
Dalby GF
5
402806
to16-05 2024
19:00 Sdr. Bjert Stadion
6
-
0
16. maj
19:00
Bjert IF
6
Kolding IF
0
402805
19-05 2024
15:00 Smidstrup Hallen
3
-
1
19. maj
15:00
Smidstrup/Skærup IF
3
Øster Starup/Vester Nebel IF
1
402808
ti21-05 2024
19:00 Dalby Stadion
0
-
2
21. maj
19:00
Dalby GF
0
Kolding United
2
402807
to23-05 2024
19:00
BPI
Covia Arena
2
-
2
23. maj
19:00
BPI
2
Kolding B (4)
2
402812
25-05 2024
13:00 Mosevej Sportsplads
UHT
25. maj
13:00
Kolding B (4)
Kolding IF
UHT
402811
25-05 2024
15:00 Dalby Stadion
1
-
4
25. maj
15:00
Dalby GF
1
Bjert IF
4
402810
26-05 2024
14:00
BPI
V.Nebel Sportsplads
5
-
3
26. maj
14:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
5
BPI
3
402809
26-05 2024
15:00 Bakkeskolen - Buret
1
-
0
26. maj
15:00
Kolding United
1
Smidstrup/Skærup IF
0
402777
ti28-05 2024
19:30 Smidstrup Hallen
3
-
0
28. maj
19:30
Smidstrup/Skærup IF
3
Bjert IF
0
402814
fr31-05 2024
19:00 Metropolis Arena (kunst)
HHT
31. maj
19:00
Kolding IF
Øster Starup/Vester Nebel IF
HHT
402816
01-06 2024
15:45
BPI
Covia Arena
0
-
2
01. jun
15:45
BPI
0
Kolding United
2
402813
02-06 2024
15:00 Smidstrup Hallen
UHT
02. jun
15:00
Smidstrup/Skærup IF
Dalby GF
UHT
402817
ti04-06 2024
19:00 Sdr. Bjert Stadion
3
-
2
04. jun
19:00
Bjert IF
3
Smidstrup/Skærup IF
2
402820
08-06 2024
13:00 Bakkeskolen - Buret
UHT
08. jun
13:00
Kolding United
Kolding IF
UHT
402818
08-06 2024
14:00 V.Nebel Sportsplads
UHT
08. jun
14:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Kolding B (4)
UHT
402819
09-06 2024
15:00
BPI
Dalby Stadion
2
-
2
09. jun
15:00
Dalby GF
2
BPI
2
402827
ti11-06 2024
19:15
BPI
Sdr. Bjert Stadion
UHT
11. jun
19:15
Bjert IF
BPI
UHT
402822
to13-06 2024
18:30 V.Nebel Sportsplads
1
-
2
13. jun
18:30
Øster Starup/Vester Nebel IF
1
Bjert IF
2
402821
to13-06 2024
19:00
BPI
Covia Arena
0
-
3
13. jun
19:00
BPI
0
Smidstrup/Skærup IF
3
402824
16-06 2024
12:00 Metropolis Arena (kunst)
HHT
16. jun
12:00
Kolding IF
Dalby GF
HHT
402823
16-06 2024
13:00 Mosevej Sportsplads
4
-
0
16. jun
13:00
Kolding B (4)
4
Kolding United
0
402773
ti18-06 2024
19:00 Smidstrup Hallen
18. jun
19:00
Smidstrup/Skærup IF
Dalby GF
402825
23-06 2024
12:00 Smidstrup Hallen
UHT
23. jun
12:00
Smidstrup/Skærup IF
Kolding IF
UHT
402826
23-06 2024
12:00 Bakkeskolen - Buret
23. jun
12:00
Kolding United
Øster Starup/Vester Nebel IF
402828
23-06 2024
12:00 Dalby Stadion
23. jun
12:00
Dalby GF
Kolding B (4)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind