Herrer Serie 4 - Forår 2024, Pulje 94

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
417079
to28-03 2024
11:00 Vojens Kunstgræsbane
1
-
3
28. mar
11:00
Hoptrup/Marstrup IF
1
Gråsten B
3
417082
to28-03 2024
16:00 Sønderborg Stadion Kunstgræs
1
-
0
28. mar
16:00
Sønderborg B (1)
1
Aabenraa BK
0
417080
to28-03 2024
17:00
FVB
Felsted Stadion
9
-
2
28. mar
17:00
FVB
9
Hellevad/Agerskov
2
417081
ma01-04 2024
14:00 Egernsund Stadion
3
-
3
01. apr
14:00
Egernsund KIF
3
Rødekro IF
3
417085
06-04 2024
14:30 Sønderborg Stadion Kunstgræs
2
-
3
06. apr
14:30
Gråsten B
2
Sønderborg B (1)
3
417086
06-04 2024
16:00
FVB
Fladhøj Idrætscenter
0
-
7
06. apr
16:00
Rødekro IF
0
FVB
7
417083
07-04 2024
14:00 Hellevad Skole
2
-
0
07. apr
14:00
Hellevad/Agerskov
2
Hoptrup/Marstrup IF
0
417084
07-04 2024
15:00 Aabenraa Kunstgræsbane
4
-
0
07. apr
15:00
Aabenraa BK
4
Egernsund KIF
0
417088
13-04 2024
13:00 Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
3
-
0
13. apr
13:00
Sønderborg B (1)
3
Hellevad/Agerskov
0
417087
14-04 2024
11:00 Marstrup Hallen
1
-
2
14. apr
11:00
Hoptrup/Marstrup IF
1
Rødekro IF
2
417092
14-04 2024
13:00 Aabenraa Kunstgræsbane
3
-
2
14. apr
13:00
Aabenraa BK
3
Gråsten B
2
417089
14-04 2024
14:00
FVB
Egernsund Stadion
0
-
4
14. apr
14:00
Egernsund KIF
0
FVB
4
417093
fr19-04 2024
19:00
FVB
Bovrup Idrætsanlæg
UHT
19. apr
19:00
FVB
Hoptrup/Marstrup IF
UHT
417116
20-04 2024
15:00 Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
2
-
1
20. apr
15:00
Gråsten B
2
Egernsund KIF
1
417117
20-04 2024
16:00 Rødekro Kunstgræsbane
0
-
3
20. apr
16:00
Rødekro IF
0
Sønderborg B (1)
3
417095
21-04 2024
15:00 Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
2
-
2
21. apr
15:00
Hellevad/Agerskov
2
Aabenraa BK
2
417120
27-04 2024
12:00
FVB
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
6
-
1
27. apr
12:00
Sønderborg B (1)
6
FVB
1
417121
27-04 2024
15:00 Aabenraa Kunstgræsbane
3
-
2
27. apr
15:00
Aabenraa BK
3
Rødekro IF
2
417119
27-04 2024
15:00 Aarsbjerg Idrætscenter
UHT
27. apr
15:00
Gråsten B
Hellevad/Agerskov
UHT
417125
fr03-05 2024
19:00
FVB
Bovrup Idrætsanlæg
2
-
2
03. maj
19:00
FVB
2
Aabenraa BK
2
417124
04-05 2024
16:00 Fladhøj Idrætscenter
0
-
3
04. maj
16:00
Rødekro IF
0
Gråsten B
3
417122
05-05 2024
11:00 Marstrup Hallen
1
-
5
05. maj
11:00
Hoptrup/Marstrup IF
1
Sønderborg B (1)
5
417123
05-05 2024
14:00 Egernsund Stadion
3
-
2
05. maj
14:00
Egernsund KIF
3
Hellevad/Agerskov
2
417126
on08-05 2024
19:00 Aabenraa Stadion
2
-
0
08. maj
19:00
Aabenraa BK
2
Hoptrup/Marstrup IF
0
417129
on08-05 2024
19:00
FVB
Aarsbjerg Idrætscenter
2
-
0
08. maj
19:00
Gråsten B
2
FVB
0
417128
to09-05 2024
14:00 SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
5
-
0
09. maj
14:00
Sønderborg B (1)
5
Egernsund KIF
0
417127
to09-05 2024
18:30 Agerskov SU's Anlæg
4
-
2
09. maj
18:30
Hellevad/Agerskov
4
Rødekro IF
2
417165
11-05 2024
12:00 Aabenraa Stadion
1
-
2
11. maj
12:00
Aabenraa BK
1
Sønderborg B (1)
2
417152
11-05 2024
15:00 Aarsbjerg Idrætscenter
UHT
11. maj
15:00
Gråsten B
Hoptrup/Marstrup IF
UHT
417118
ti14-05 2024
19:00 Marstrup Hallen
1
-
0
14. maj
19:00
Hoptrup/Marstrup IF
1
Egernsund KIF
0
417153
ti14-05 2024
19:00
FVB
Hellevad Skole
4
-
2
14. maj
19:00
Hellevad/Agerskov
4
FVB
2
417241
18-05 2024
13:00 SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
2
-
2
18. maj
13:00
Sønderborg B (1)
2
Gråsten B
2
417240
ma20-05 2024
14:00 Egernsund Stadion
1
-
2
20. maj
14:00
Egernsund KIF
1
Aabenraa BK
2
417239
ma20-05 2024
18:00 Marstrup Hallen
1
-
5
20. maj
18:00
Hoptrup/Marstrup IF
1
Hellevad/Agerskov
5
417242
ma20-05 2024
19:00
FVB
Felsted Stadion
3
-
2
20. maj
19:00
FVB
3
Rødekro IF
2
417395
25-05 2024
15:00 Agerskov SU's Anlæg
25. maj
15:00
Hellevad/Agerskov
Sønderborg B (1)
417397
25-05 2024
15:00 Aarsbjerg Idrætscenter
25. maj
15:00
Gråsten B
Aabenraa BK
417356
25-05 2024
16:00 Fladhøj Idrætscenter
25. maj
16:00
Rødekro IF
Hoptrup/Marstrup IF
417396
26-05 2024
12:00
FVB
Felsted Stadion
26. maj
12:00
FVB
Egernsund KIF
417439
on29-05 2024
19:00 Aabenraa Stadion
29. maj
19:00
Aabenraa BK
Hellevad/Agerskov
417553
01-06 2024
13:00 SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
01. jun
13:00
Sønderborg B (1)
Rødekro IF
417404
02-06 2024
11:00
FVB
Marstrup Hallen
02. jun
11:00
Hoptrup/Marstrup IF
FVB
417552
02-06 2024
14:00 Egernsund Stadion
02. jun
14:00
Egernsund KIF
Gråsten B
417560
fr07-06 2024
19:00
FVB
Bovrup Idrætsanlæg
07. jun
19:00
FVB
Sønderborg B (1)
417559
08-06 2024
13:00 Aarsbjerg Idrætscenter
08. jun
13:00
Gråsten B
Hellevad/Agerskov
417561
08-06 2024
16:00 Fladhøj Idrætscenter
08. jun
16:00
Rødekro IF
Aabenraa BK
417554
09-06 2024
14:00 Egernsund Stadion
09. jun
14:00
Egernsund KIF
Hoptrup/Marstrup IF
417154
ti11-06 2024
19:00 Fladhøj Idrætscenter
11. jun
19:00
Rødekro IF
Egernsund KIF
417564
fr14-06 2024
18:30 Hellevad Skole
14. jun
18:30
Hellevad/Agerskov
Egernsund KIF
417562
15-06 2024
13:00 SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
15. jun
13:00
Sønderborg B (1)
Hoptrup/Marstrup IF
417570
15-06 2024
15:00 Aarsbjerg Idrætscenter
15. jun
15:00
Gråsten B
Rødekro IF
417571
16-06 2024
16:00
FVB
Aabenraa Stadion
16. jun
16:00
Aabenraa BK
FVB
417572
23-06 2024
12:00 Marstrup Hallen
23. jun
12:00
Hoptrup/Marstrup IF
Aabenraa BK
417573
23-06 2024
12:00 Fladhøj Idrætscenter
23. jun
12:00
Rødekro IF
Hellevad/Agerskov
417637
23-06 2024
12:00 Egernsund Stadion
23. jun
12:00
Egernsund KIF
Sønderborg B (1)
417706
23-06 2024
12:00
FVB
Felsted Stadion
23. jun
12:00
FVB
Gråsten B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind