Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024, Pulje 132

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
504343
14-04 2024
12:45 Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
1
-
2
14. apr
12:45
Helsted Fremad IF
1
Alliancen IF
2
504329
ti16-04 2024
18:30 Hammershøj Stadion
3
-
0
16. apr
18:30
IF Trojka/Team Nørreå
3
Randers Freja
0
504332
20-04 2024
15:00 All4Labels Stadion (Stevnstrup)
3
-
3
20. apr
15:00
Alliancen IF
3
IF Trojka/Team Nørreå
3
504330
21-04 2024
12:45 Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
2
-
1
21. apr
12:45
Helsted Fremad IF
2
Værum GF
1
504331
ti23-04 2024
19:30 Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
5
-
0
23. apr
19:30
Kristrup B (3)
5
Randers Freja
0
504334
ma29-04 2024
19:00 Værum Stadion
4
-
4
29. apr
19:00
Værum GF
4
IF Trojka/Team Nørreå
4
504335
ma29-04 2024
20:00 Randers Stadion, kunstgræs
HHT
29. apr
20:00
Randers Freja
Alliancen IF
HHT
504337
fr03-05 2024
18:30 Værum Stadion
9
-
1
03. maj
18:30
Værum GF
9
Randers Freja
1
504338
fr03-05 2024
19:00 Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
2
-
8
03. maj
19:00
Kristrup B (3)
2
Alliancen IF
8
504336
ti07-05 2024
19:00 Hammershøj Stadion
1
-
0
07. maj
19:00
IF Trojka/Team Nørreå
1
Helsted Fremad IF
0
504328
to09-05 2024
19:00 Værum Stadion
2
-
6
09. maj
19:00
Værum GF
2
Kristrup B (3)
6
504339
fr10-05 2024
19:00 Randers Stadion, kunstgræs
1
-
6
10. maj
19:00
Randers Freja
1
Helsted Fremad IF
6
504333
ti14-05 2024
19:30 Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
2
-
0
14. maj
19:30
Kristrup B (3)
2
Helsted Fremad IF
0
504344
ma20-05 2024
18:00 Kristrup Stadion
0
-
1
20. maj
18:00
Kristrup B (3)
0
Værum GF
1
504345
fr24-05 2024
19:00 Randers Stadion, kunstgræs
3
-
1
24. maj
19:00
Randers Freja
3
IF Trojka/Team Nørreå
1
504340
26-05 2024
13:00 All4Labels Stadion (Stevnstrup)
1
-
7
26. maj
13:00
Alliancen IF
1
Værum GF
7
504341
ti28-05 2024
19:00 Hammershøj Stadion
3
-
2
28. maj
19:00
IF Trojka/Team Nørreå
3
Kristrup B (3)
2
504346
02-06 2024
16:00 Værum Stadion
1
-
1
02. jun
16:00
Værum GF
1
Helsted Fremad IF
1
504349
ti04-06 2024
19:00 Hammershøj Stadion
UDS
04. jun
19:00
IF Trojka/Team Nørreå
Alliancen IF
UDS
504353
to06-06 2024
19:30 All4Labels Stadion (Stevnstrup)
3
-
3
06. jun
19:30
Alliancen IF
3
Randers Freja
3
504351
09-06 2024
11:00 Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
0
-
3
09. jun
11:00
Helsted Fremad IF
0
Kristrup B (3)
3
504352
ti11-06 2024
19:00 Hammershøj Stadion
3
-
1
11. jun
19:00
IF Trojka/Team Nørreå
3
Værum GF
1
504348
on12-06 2024
19:00 Randers Stadion, kunstgræs
4
-
2
12. jun
19:00
Randers Freja
4
Kristrup B (3)
2
504356
fr14-06 2024
18:00 All4Labels Stadion (Stevnstrup)
14. jun
18:00
Alliancen IF
Kristrup B (3)
504355
fr14-06 2024
19:00 Randers Stadion, kunstgræs
14. jun
19:00
Randers Freja
Værum GF
504354
16-06 2024
13:00 Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
16. jun
13:00
Helsted Fremad IF
IF Trojka/Team Nørreå
504327
ti18-06 2024
19:00 All4Labels Stadion (Stevnstrup)
18. jun
19:00
Alliancen IF
Helsted Fremad IF
504357
fr21-06 2024
19:00 Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
21. jun
19:00
Helsted Fremad IF
Randers Freja
504359
22-06 2024
15:00 Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
22. jun
15:00
Kristrup B (3)
IF Trojka/Team Nørreå
504358
22-06 2024
16:00 Værum Stadion
22. jun
16:00
Værum GF
Alliancen IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
De 22 bedste nr. 2 i serie 5 rykker op i serie 4.

Log ind