Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024, Pulje 138

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
228601
14-04 2024
13:00 VSK Aarhus
3
-
2
14. apr
13:00
VSK Aarhus (3)
3
IF Lyseng (5)
2
228599
14-04 2024
15:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
4
-
3
14. apr
15:00
ACFC (2)
4
Fuglebakken KFUM (7)
3
228600
14-04 2024
18:00 Skovvangsskolen
1
-
5
14. apr
18:00
Pen15 Reunited (2)
1
Hasle B (3)
5
228602
fr19-04 2024
18:30 Ellehøjskolen
1
-
5
19. apr
18:30
Fuglebakken KFUM (7)
1
Pen15 Reunited (2)
5
228603
21-04 2024
13:00 Ellehøjskolen
1
-
1
21. apr
13:00
Hasle B (3)
1
IF Lyseng (5)
1
228604
21-04 2024
16:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
3
-
6
21. apr
16:00
ACFC (2)
3
VSK Aarhus (3)
6
228607
to25-04 2024
20:30 Lyseng Idrætspark
1
-
7
25. apr
20:30
IF Lyseng (5)
1
ACFC (2)
7
228605
fr26-04 2024
19:00 Ellehøjskolen
2
-
4
26. apr
19:00
Fuglebakken KFUM (7)
2
Hasle B (3)
4
228606
27-04 2024
14:00 Skovvangsskolen
4
-
1
27. apr
14:00
Pen15 Reunited (2)
4
VSK Aarhus (3)
1
229150
04-05 2024
16:00 Skovvangsskolen
UHT
04. maj
16:00
Pen15 Reunited (2)
IF Lyseng (5)
UHT
229151
05-05 2024
14:45 Ellehøjskolen
4
-
4
05. maj
14:45
Hasle B (3)
4
ACFC (2)
4
228608
on08-05 2024
18:00 VSK Aarhus
1
-
1
08. maj
18:00
VSK Aarhus (3)
1
Fuglebakken KFUM (7)
1
244094
11-05 2024
11:45 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
5
-
3
11. maj
11:45
ACFC (2)
5
Pen15 Reunited (2)
3
244251
12-05 2024
12:00 VSK Aarhus
0
-
7
12. maj
12:00
VSK Aarhus (3)
0
Hasle B (3)
7
229152
on15-05 2024
17:30 Ellehøjskolen
0
-
11
15. maj
17:30
IF Lyseng (5)
0
Fuglebakken KFUM (7)
11
244252
fr24-05 2024
21:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
1
-
6
24. maj
21:00
Fuglebakken KFUM (7)
1
ACFC (2)
6
244254
25-05 2024
16:45 Lyseng Idrætspark
UHT
25. maj
16:45
IF Lyseng (5)
VSK Aarhus (3)
UHT
244253
26-05 2024
14:00 Ellehøjskolen
3
-
3
26. maj
14:00
Hasle B (3)
3
Pen15 Reunited (2)
3
244256
01-06 2024
16:45 Lyseng Idrætspark
HHT
01. jun
16:45
IF Lyseng (5)
Hasle B (3)
HHT
244257
02-06 2024
14:00 VSK Aarhus
3
-
2
02. jun
14:00
VSK Aarhus (3)
3
ACFC (2)
2
244255
on05-06 2024
17:30 Ellehøjskolen
14
-
0
05. jun
17:30
Pen15 Reunited (2)
14
Fuglebakken KFUM (7)
0
244261
fr14-06 2024
19:00 Ellehøjskolen
4
-
6
14. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (7)
4
VSK Aarhus (3)
6
244263
15-06 2024
13:30 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
UHT
15. jun
13:30
ACFC (2)
Hasle B (3)
UHT
244262
16-06 2024
13:45 Lyseng Idrætspark
HHT
16. jun
13:45
IF Lyseng (5)
Pen15 Reunited (2)
HHT
244258
ti18-06 2024
19:00 Ellehøjskolen
7
-
4
18. jun
19:00
Hasle B (3)
7
Fuglebakken KFUM (7)
4
244259
on19-06 2024
19:00 VSK Aarhus
19. jun
19:00
VSK Aarhus (3)
Pen15 Reunited (2)
244260
on19-06 2024
20:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
19. jun
20:00
ACFC (2)
IF Lyseng (5)
244264
fr21-06 2024
19:00 Ellehøjskolen
21. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (7)
IF Lyseng (5)
244265
22-06 2024
12:00 Skovvangsskolen
22. jun
12:00
Pen15 Reunited (2)
ACFC (2)
244266
23-06 2024
12:00 Ellehøjskolen
23. jun
12:00
Hasle B (3)
VSK Aarhus (3)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
De 22 bedste nr. 2 i serie 5 rykker op i serie 4.

Log ind