U15 Piger Liga 2 (09) INDE (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
967877
10-12 2023
11:36 Løgstrup Hallen Bane 1
3
-
2
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
11:36
Nordvestmors BK
3
BMK (2)
2
967878
10-12 2023
11:48 Løgstrup Hallen Bane 1
5
-
2
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
11:48
BMK (1)
5
Spjald IF (1)
2
967879
10-12 2023
12:00 Løgstrup Hallen Bane 1
1
-
7
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
12:00
Spjald IF (2)
1
Lemvig GF
7
967880
10-12 2023
12:12 Løgstrup Hallen Bane 1
4
-
4
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
12:12
Nordvestmors BK
4
BMK (1)
4
967881
10-12 2023
12:24 Løgstrup Hallen Bane 1
3
-
2
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
12:24
BMK (2)
3
Spjald IF (2)
2
971381
10-12 2023
12:36 Løgstrup Hallen Bane 1
1
-
8
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
12:36
Spjald IF (1)
1
Lemvig GF
8
388864
10-12 2023
12:48 Løgstrup Hallen Bane 1
8
-
0
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
12:48
BMK (1)
8
Spjald IF (2)
0
388865
10-12 2023
13:00 Løgstrup Hallen Bane 1
4
-
0
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
13:00
Lemvig GF
4
BMK (2)
0
388866
10-12 2023
13:12 Løgstrup Hallen Bane 1
2
-
3
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
13:12
Spjald IF (1)
2
Nordvestmors BK
3
388867
10-12 2023
13:24 Løgstrup Hallen Bane 1
3
-
2
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
13:24
BMK (2)
3
BMK (1)
2
388868
10-12 2023
13:36 Løgstrup Hallen Bane 1
4
-
4
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
13:36
Spjald IF (1)
4
Spjald IF (2)
4
388869
10-12 2023
13:48 Løgstrup Hallen Bane 1
1
-
2
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
13:48
Lemvig GF
1
Nordvestmors BK
2
388870
10-12 2023
14:00 Løgstrup Hallen Bane 1
2
-
8
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
14:00
BMK (2)
2
Spjald IF (1)
8
388871
10-12 2023
14:12 Løgstrup Hallen Bane 1
4
-
6
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
14:12
BMK (1)
4
Lemvig GF
6
388872
10-12 2023
14:24 Løgstrup Hallen Bane 1
1
-
5
Løgstrup G&IF
10. dec 2023
14:24
Spjald IF (2)
1
Nordvestmors BK
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 på mail eller på tlf: 8939 9920
Indefodbold - spilleregler
Indefodbold - turneringsreglement

Nr. 1 i puljen kvalificerer sig til regionsfinalen i weekenden 20.-21. januar.

Der SKAL udfyldes holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 11 min. pr. kamp.
Kampene dømmes af neutrale dommere fra DBU Jylland.

Kommende runder:
3. runde / 06. eller 07. januar 2024 (frist for ændringer af hold 10. december)
4. runde eller regionsfinale / 20. eller 21. januar 2023 (frist for ændringer af hold 17. december)

Log ind