Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
16:00
AaB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Kristrup B
4
Team Østvendsyssel
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
15:30
Oversidder
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Han Herred EFF
2
Aalborg KFUM
5
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
Oversidder
Stidsholt IF
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
Team Østvendsyssel
4
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:00
AaB
1
Aalborg KFUM
9
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:15
Alliancen IF
3
Ingstrup Efterskoles IF
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Aalborg KFUM
3
Kristrup B
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
17:00
Stidsholt IF
3
Ingstrup Efterskoles IF
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Han Herred EFF
3
Kristrup B
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Oversidder
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Aalborg KFUM
3
Stidsholt IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
Oversidder
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:15
Stidsholt IF
Kristrup B
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Team Østvendsyssel
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Han Herred EFF
AaB
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Ingstrup Efterskoles IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj
15:30
Ingstrup Efterskoles IF
Han Herred EFF
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Alliancen IF
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Stidsholt IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Kristrup B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. maj
16:30
Han Herred EFF
Stidsholt IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Oversidder
Han Herred EFF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Team Østvendsyssel
Ingstrup Efterskoles IF
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Kristrup B
AaB
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:45
Aalborg KFUM
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Ingstrup Efterskoles IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
AaB
Stidsholt IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Alliancen IF
Kristrup B
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Oversidder
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Ingstrup Efterskoles IF
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Stidsholt IF
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:30
Alliancen IF
Han Herred EFF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Oversidder
AaB
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Kristrup B
Ingstrup Efterskoles IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:45
Aalborg KFUM
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
AaB
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Han Herred EFF
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Ingstrup Efterskoles IF
AaB
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Alliancen IF
Stidsholt IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Oversidder
Han Herred EFF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Team Østvendsyssel
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Oversidder
Kristrup B
|
Rækkebeskrivelser
JM-siden