U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024, Pulje 408

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
568580
06-04 2024
14:45 Guldager IC Kunstgræbane
3
-
2
06. apr
14:45
SGI/SSK
3
AEG Fodbold
2
568581
07-04 2024
15:00
OKS
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
1
-
2
07. apr
15:00
Esbjerg fB
1
OKS
2
568582
ti09-04 2024
18:00 MG & BK.s anlæg
2
-
0
09. apr
18:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
2
Oure Fodbold Akademi
0
568583
on10-04 2024
16:00 Vojens Fritidscenter
6
-
0
10. apr
16:00
Vojens GIE
6
Sydvestjyllands Efterskole
0
568585
13-04 2024
11:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
3
-
0
13. apr
11:00
Varde IF
3
MG&BK/Nr. Aaby IK
0
568590
14-04 2024
16:00 Egtved Kunstgræs
1
-
2
14. apr
16:00
AEG Fodbold
1
Fredericia Fodbold
2
568591
14-04 2024
16:00
OKS
OKSON-Park
5
-
1
14. apr
16:00
OKS
5
SGI/SSK
1
568592
ma15-04 2024
18:00 Sydvestjyllands Efterskole
0
-
7
15. apr
18:00
Sydvestjyllands Efterskole
0
Esbjerg fB
7
568584
to18-04 2024
12:00 Oure Idrætsskole
1
-
1
18. apr
12:00
Oure Fodbold Akademi
1
Vojens GIE
1
568594
21-04 2024
11:00
OKS
Elbo Hallen
1
-
4
21. apr
11:00
Fredericia Fodbold
1
OKS
4
568593
21-04 2024
12:00 Oure Idrætsskole
1
-
2
21. apr
12:00
Oure Fodbold Akademi
1
Varde IF
2
568596
21-04 2024
13:00 MG & BK.s anlæg
1
-
7
21. apr
13:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
1
AEG Fodbold
7
568595
ti23-04 2024
18:30 Guldager Idrætscenter
5
-
1
23. apr
18:30
SGI/SSK
5
Sydvestjyllands Efterskole
1
568579
28-04 2024
15:00 KFUM Parken
2
-
1
28. apr
15:00
Fredericia Fodbold
2
Varde IF
1
568602
to02-05 2024
18:45 Sydvestjyllands Efterskole
1
-
3
02. maj
18:45
Sydvestjyllands Efterskole
1
Fredericia Fodbold
3
568600
04-05 2024
15:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
2
-
1
04. maj
15:00
Esbjerg fB
2
SGI/SSK
1
568598
05-05 2024
14:30 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
0
-
3
05. maj
14:30
Varde IF
0
Vojens GIE
3
568599
05-05 2024
15:00 Egtved Idræts- og Multicenter
4
-
1
05. maj
15:00
AEG Fodbold
4
Oure Fodbold Akademi
1
568597
on08-05 2024
18:30 Vojens Fritidscenter
2
-
1
08. maj
18:30
Vojens GIE
2
Esbjerg fB
1
570611
12-05 2024
15:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
4
-
3
12. maj
15:00
Varde IF
4
AEG Fodbold
3
568604
12-05 2024
18:00 Elbo Hallen
4
-
0
12. maj
18:00
Fredericia Fodbold
4
Esbjerg fB
0
570612
ti14-05 2024
18:00 MG & BK.s anlæg
3
-
0
14. maj
18:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
3
Sydvestjyllands Efterskole
0
568603
on15-05 2024
18:30
OKS
Oure Idrætsskole
3
-
6
15. maj
18:30
Oure Fodbold Akademi
3
OKS
6
570613
on15-05 2024
19:00 Vojens Fritidscenter
2
-
0
15. maj
19:00
Vojens GIE
2
SGI/SSK
0
568601
19-05 2024
15:00
OKS
OKSON-Park
9
-
2
19. maj
15:00
OKS
9
MG&BK/Nr. Aaby IK
2
570619
ti21-05 2024
14:45 Sydvestjyllands Efterskole
3
-
10
21. maj
14:45
Sydvestjyllands Efterskole
3
Oure Fodbold Akademi
10
570616
ti21-05 2024
18:30 Ødsted Stadion
1
-
6
21. maj
18:30
AEG Fodbold
1
Vojens GIE
6
570614
26-05 2024
14:00 Guldager Idrætscenter
1
-
2
26. maj
14:00
SGI/SSK
1
Fredericia Fodbold
2
570617
26-05 2024
15:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
UHT
26. maj
15:00
Esbjerg fB
MG&BK/Nr. Aaby IK
UHT
570618
26-05 2024
16:00
OKS
OKSON-Park
2
-
1
26. maj
16:00
OKS
2
Varde IF
1
570621
02-06 2024
11:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
9
-
0
02. jun
11:00
Varde IF
9
Sydvestjyllands Efterskole
0
570622
02-06 2024
15:00
OKS
Gesten Fritidscenter
3
-
2
02. jun
15:00
AEG Fodbold
3
OKS
2
570623
ti04-06 2024
18:00 MG & BK.s anlæg
4
-
1
04. jun
18:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
4
SGI/SSK
1
570624
on05-06 2024
19:00 Vojens Fritidscenter
3
-
4
05. jun
19:00
Vojens GIE
3
Fredericia Fodbold
4
570629
to06-06 2024
19:00 Sydvestjyllands Efterskole
3
-
7
06. jun
19:00
Sydvestjyllands Efterskole
3
AEG Fodbold
7
570626
fr07-06 2024
18:00 Guldager Idrætscenter
2
-
1
07. jun
18:00
SGI/SSK
2
Oure Fodbold Akademi
1
570627
09-06 2024
12:00 Esbjerg Kunstgræsbane
2
-
1
09. jun
12:00
Esbjerg fB
2
Varde IF
1
570625
09-06 2024
13:00 KFUM Parken
UHT
09. jun
13:00
Fredericia Fodbold
MG&BK/Nr. Aaby IK
UHT
570632
ti11-06 2024
19:00 Egtved Idræts- og Multicenter
3
-
0
11. jun
19:00
AEG Fodbold
3
Esbjerg fB
0
570628
on12-06 2024
19:00
OKS
Vojens Fritidscenter
4
-
0
12. jun
19:00
Vojens GIE
4
OKS
0
570631
16-06 2024
11:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
16. jun
11:00
Varde IF
SGI/SSK
570634
16-06 2024
12:30
OKS
OKSON-Park
16. jun
12:30
OKS
Sydvestjyllands Efterskole
570633
16-06 2024
13:00 MG & BK.s anlæg
16. jun
13:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
Vojens GIE
570630
16-06 2024
13:00 Oure Idrætsskole
16. jun
13:00
Oure Fodbold Akademi
Fredericia Fodbold
570620
23-06 2024
12:00 Esbjerg Idrætspark
23. jun
12:00
Esbjerg fB
Oure Fodbold Akademi
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind