U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024, Pulje 512

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
242549
25-02 2024
11:30 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
4
-
1
25. feb
11:30
Stavtrup/Viby
4
Holstebro B
1
242552
on28-02 2024
19:15 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
1
-
1
28. feb
19:15
Herning Fremad
1
FC Horsens
1
242550
03-03 2024
15:00 Brabrand IF's Idrætsanlæg
0
-
3
03. mar
15:00
Brabrand IF
0
Skjern GF
3
242551
03-03 2024
15:30 Bredballe Kunstgræsbane
0
-
2
03. mar
15:30
Bredballe IF
0
Ikast FC
2
242555
09-03 2024
10:00 Holstebro Kunstgræsbane
0
-
2
09. mar
10:00
Holstebro B
0
Herning Fremad
2
242556
09-03 2024
11:00 Ikast FC Stadion Allé
1
-
0
09. mar
11:00
Ikast FC
1
Brabrand IF
0
242594
10-03 2024
11:35 Bredballe Kunstgræsbane
1
-
1
10. mar
11:35
Bredballe IF
1
FC Horsens
1
242553
10-03 2024
14:00 Skjern Idrætspark
0
-
0
10. mar
14:00
Skjern GF
0
Stavtrup/Viby
0
242557
16-03 2024
11:30 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
0
-
0
16. mar
11:30
Stavtrup/Viby
0
Ikast FC
0
242558
16-03 2024
12:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
4
-
0
16. mar
12:00
Herning Fremad
4
Skjern GF
0
242559
17-03 2024
11:45 Bredballe Kunstgræsbane
3
-
0
17. mar
11:45
Bredballe IF
3
Brabrand IF
0
242566
17-03 2024
14:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
2
-
1
17. mar
14:00
FC Horsens
2
Holstebro B
1
242567
23-03 2024
11:00 Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
3
23. mar
11:00
Brabrand IF
2
Stavtrup/Viby
3
242568
to28-03 2024
12:00 Skjern Idrætspark
1
-
7
28. mar
12:00
Skjern GF
1
FC Horsens
7
242569
ma01-04 2024
16:00 Holstebro Kunstgræsbane
2
-
2
01. apr
16:00
Holstebro B
2
Bredballe IF
2
242572
to04-04 2024
19:30 Holstebro Kunstgræsbane
3
-
4
04. apr
19:30
Holstebro B
3
Skjern GF
4
242573
07-04 2024
11:30 Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
5
-
0
07. apr
11:30
Herning Fremad
5
Brabrand IF
0
242571
07-04 2024
12:30 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
3
-
2
07. apr
12:30
Stavtrup/Viby
3
Bredballe IF
2
242574
07-04 2024
13:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
3
-
1
07. apr
13:00
FC Horsens
3
Ikast FC
1
242577
13-04 2024
11:00 Ikast FC Stadion Allé
4
-
2
13. apr
11:00
Ikast FC
4
Holstebro B
2
242575
13-04 2024
12:30 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
1
-
2
13. apr
12:30
Stavtrup/Viby
1
Herning Fremad
2
242576
14-04 2024
11:00 Bredballe Kunstgræsbane
3
-
0
14. apr
11:00
Bredballe IF
3
Skjern GF
0
242578
on17-04 2024
18:40 Brabrand IF's Idrætsanlæg
0
-
4
17. apr
18:40
Brabrand IF
0
FC Horsens
4
242583
20-04 2024
11:30 Idrætscenter Vest
1
-
0
20. apr
11:30
Holstebro B
1
Brabrand IF
0
242581
21-04 2024
10:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
3
-
1
21. apr
10:00
Herning Fremad
3
Bredballe IF
1
242580
on24-04 2024
19:00 Skjern Idrætspark
3
-
2
24. apr
19:00
Skjern GF
3
Ikast FC
2
242579
28-04 2024
13:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
2
-
0
28. apr
13:00
FC Horsens
2
Stavtrup/Viby
0
242596
ma29-04 2024
18:30 Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
2
29. apr
18:30
Brabrand IF
2
Ikast FC
2
242592
04-05 2024
13:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
1
-
3
04. maj
13:00
FC Horsens
1
Herning Fremad
3
242584
05-05 2024
15:00 Idrætscenter Vest
3
-
0
05. maj
15:00
Holstebro B
3
Stavtrup/Viby
0
242593
on08-05 2024
19:00 AURA Park (Stavtrup)
5
-
0
08. maj
19:00
Stavtrup/Viby
5
Skjern GF
0
242595
to09-05 2024
11:30 Teglpark Stadion hybridbane
2
-
0
09. maj
11:30
Herning Fremad
2
Holstebro B
0
242554
12-05 2024
14:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
5
-
2
12. maj
14:00
FC Horsens
5
Bredballe IF
2
242598
to16-05 2024
18:30 Skjern Idrætspark
1
-
2
16. maj
18:30
Skjern GF
1
Herning Fremad
2
242597
19-05 2024
11:00 Ikast FC Stadion Allé
0
-
3
19. maj
11:00
Ikast FC
0
Stavtrup/Viby
3
242599
ma20-05 2024
11:30 Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
4
20. maj
11:30
Brabrand IF
2
Bredballe IF
4
242604
on22-05 2024
18:30 Idrætscenter Vest
2
-
0
22. maj
18:30
Bredballe IF
2
Holstebro B
0
242570
fr24-05 2024
18:30 Ikast FC Stadion Allé
6
-
3
24. maj
18:30
Ikast FC
6
Herning Fremad
3
242601
25-05 2024
11:30 AURA Park (Stavtrup)
4
-
2
25. maj
11:30
Stavtrup/Viby
4
Brabrand IF
2
242586
on29-05 2024
19:00 Ikast FC Stadion Allé
29. maj
19:00
Ikast FC
Bredballe IF
242605
01-06 2024
13:00 Herning Fremads Anlæg
01. jun
13:00
Herning Fremad
Ikast FC
242600
02-06 2024
13:00 Idrætscenter Vest
02. jun
13:00
Holstebro B
FC Horsens
242585
02-06 2024
14:00 Skjern Idrætspark
02. jun
14:00
Skjern GF
Brabrand IF
242611
08-06 2024
11:00 Ikast FC Stadion Allé
08. jun
11:00
Ikast FC
FC Horsens
242607
08-06 2024
12:00 Skjern Idrætspark
08. jun
12:00
Skjern GF
Holstebro B
242610
08-06 2024
13:00 Brabrand IF's Idrætsanlæg
08. jun
13:00
Brabrand IF
Herning Fremad
242606
on12-06 2024
18:30 BAUHAUS Park - Hældager
12. jun
18:30
Bredballe IF
Stavtrup/Viby
242614
fr14-06 2024
19:15 Idrætscenter Vest
14. jun
19:15
Holstebro B
Ikast FC
242612
15-06 2024
13:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
15. jun
13:00
Herning Fremad
Stavtrup/Viby
242615
16-06 2024
13:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
16. jun
13:00
FC Horsens
Brabrand IF
242613
16-06 2024
14:00 Skjern Idrætspark
16. jun
14:00
Skjern GF
Bredballe IF
242602
on19-06 2024
18:30 Skjern Idrætspark
19. jun
18:30
Skjern GF
FC Horsens
242621
on19-06 2024
18:30 BAUHAUS Park - Hældager
19. jun
18:30
Bredballe IF
Herning Fremad
242620
22-06 2024
11:00 Ikast FC Stadion Allé
22. jun
11:00
Ikast FC
Skjern GF
242619
22-06 2024
11:30 AURA Park (Stavtrup)
22. jun
11:30
Stavtrup/Viby
FC Horsens
242622
22-06 2024
15:00 Brabrand IF's Idrætsanlæg
22. jun
15:00
Brabrand IF
Holstebro B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind