U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024, Pulje 552

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
712091
07-04 2024
11:00 Ørebro Stadion
3
-
2
07. apr
11:00
Ørebro - Thorup/Klim
3
Nørresundby FB
2
712090
07-04 2024
12:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
2
-
1
07. apr
12:00
Aalborg Chang
2
Brønderslev IF
1
712093
ma15-04 2024
17:30 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
1
-
5
15. apr
17:30
Brønderslev IF
1
Ørebro - Thorup/Klim
5
712094
ma15-04 2024
18:00 Brovst IF's Anlæg
2
-
2
15. apr
18:00
Øster Han Herred
2
Aalborg Chang
2
712092
ma15-04 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
5
-
5
15. apr
18:30
Nørresundby FB
5
Thise-TSI/Stenum
5
712096
21-04 2024
17:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
UHT
21. apr
17:00
Aalborg Chang
Nørresundby FB
UHT
712097
ma22-04 2024
18:00 Tranum Stadion
5
-
2
22. apr
18:00
Øster Han Herred
5
Brønderslev IF
2
712098
to02-05 2024
17:30 Bruuns Arena, Thise
1
-
7
02. maj
17:30
Thise-TSI/Stenum
1
Brønderslev IF
7
712095
04-05 2024
11:00 TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
1
-
8
04. maj
11:00
Thise-TSI/Stenum
1
Ørebro - Thorup/Klim
8
712099
ma06-05 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
4
-
3
06. maj
18:30
Nørresundby FB
4
Øster Han Herred
3
712325
ma06-05 2024
18:30 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
6
-
1
06. maj
18:30
Aalborg Chang
6
Thise-TSI/Stenum
1
712100
11-05 2024
11:00 Thorup Stadion
UHT
11. maj
11:00
Ørebro - Thorup/Klim
Aalborg Chang
UHT
712328
ma13-05 2024
18:30 Skovsgård Stadion
2
-
0
13. maj
18:30
Øster Han Herred
2
Thise-TSI/Stenum
0
712330
ma13-05 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
0
-
8
13. maj
18:30
Nørresundby FB
0
Ørebro - Thorup/Klim
8
712329
ti14-05 2024
17:30 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
1
-
1
14. maj
17:30
Brønderslev IF
1
Aalborg Chang
1
712326
ti21-05 2024
17:30 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
4
-
2
21. maj
17:30
Brønderslev IF
4
Nørresundby FB
2
712089
to23-05 2024
18:30 TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
0
-
1
23. maj
18:30
Thise-TSI/Stenum
0
Øster Han Herred
1
712332
26-05 2024
11:00 Thorup Stadion
0
-
4
26. maj
11:00
Ørebro - Thorup/Klim
0
Brønderslev IF
4
712333
ma27-05 2024
19:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
2
-
0
27. maj
19:00
Aalborg Chang
2
Øster Han Herred
0
712336
ti28-05 2024
19:00 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
2
-
8
28. maj
19:00
Brønderslev IF
2
Øster Han Herred
8
712331
to30-05 2024
17:30 TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
1
-
6
30. maj
17:30
Thise-TSI/Stenum
1
Nørresundby FB
6
712334
02-06 2024
11:00 Ørebro Stadion
9
-
1
02. jun
11:00
Ørebro - Thorup/Klim
9
Thise-TSI/Stenum
1
712337
ti04-06 2024
17:30 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
3
-
0
04. jun
17:30
Brønderslev IF
3
Thise-TSI/Stenum
0
712335
on05-06 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
5
-
1
05. jun
18:30
Nørresundby FB
5
Aalborg Chang
1
712339
08-06 2024
14:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
2
-
3
08. jun
14:00
Aalborg Chang
2
Ørebro - Thorup/Klim
3
712338
09-06 2024
12:30 Brovst IF's Anlæg
4
-
2
09. jun
12:30
Øster Han Herred
4
Nørresundby FB
2
712327
ti11-06 2024
18:30 Brovst IF's Anlæg
1
-
5
11. jun
18:30
Øster Han Herred
1
Ørebro - Thorup/Klim
5
712341
on12-06 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
2
-
4
12. jun
18:30
Nørresundby FB
2
Brønderslev IF
4
712340
to13-06 2024
17:30 Bruuns Arena, Thise
0
-
7
13. jun
17:30
Thise-TSI/Stenum
0
Aalborg Chang
7
712342
16-06 2024
11:00 Thorup Stadion
1
-
1
16. jun
11:00
Ørebro - Thorup/Klim
1
Øster Han Herred
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind