U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024, Pulje 613

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
429558
02-03 2024
14:00 Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
0
-
7
02. mar
14:00
FC Aarhus Syd
0
Hatting-Torsted Fodbold
7
429560
02-03 2024
14:00
SfB
SfB Ryttervej
0
-
1
02. mar
14:00
SfB
0
Dalum IF (1)
1
429559
03-03 2024
16:30 Lyseng Kunstgræs
3
-
3
03. mar
16:30
IF Lyseng
3
Bredballe IF
3
429562
10-03 2024
10:30 Rema 1000 Park - Dalum
2
-
1
10. mar
10:30
Dalum IF (1)
2
IF Lyseng
1
429563
10-03 2024
11:00
SfB
Marienlystcentret
3
-
0
10. mar
11:00
Boldklubben Marienlyst
3
SfB
0
429561
10-03 2024
13:30 Nybolig Kunstarena
0
-
0
10. mar
13:30
Hatting-Torsted Fodbold
0
FC Skanderborg
0
429564
10-03 2024
15:00 Bredballe Kunstgræsbane
5
-
0
10. mar
15:00
Bredballe IF
5
FC Aarhus Syd
0
429567
16-03 2024
10:30 Lyseng Kunstgræs
2
-
0
16. mar
10:30
IF Lyseng
2
FC Aarhus Syd
0
429568
17-03 2024
10:15 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
0
17. mar
10:15
Dalum IF (1)
0
Boldklubben Marienlyst
0
429565
17-03 2024
17:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
3
-
4
17. mar
17:00
FC Skanderborg
3
Bredballe IF
4
429570
fr22-03 2024
18:00 Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
2
-
6
22. mar
18:00
FC Aarhus Syd
2
FC Skanderborg
6
429566
24-03 2024
16:00
SfB
SfB Ryttervej
5
-
1
24. mar
16:00
SfB
5
Hatting-Torsted Fodbold
1
429572
to28-03 2024
12:00 Marienlystcentret
2
-
4
28. mar
12:00
Boldklubben Marienlyst
2
IF Lyseng
4
429571
to04-04 2024
18:00 Nybolig Kunstarena
1
-
1
04. apr
18:00
Hatting-Torsted Fodbold
1
Dalum IF (1)
1
429574
06-04 2024
11:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
2
-
5
06. apr
11:00
FC Skanderborg
2
IF Lyseng
5
429575
06-04 2024
11:00 Marienlystcentret
4
-
0
06. apr
11:00
Boldklubben Marienlyst
4
Hatting-Torsted Fodbold
0
429577
06-04 2024
14:15 Rema 1000 Park - Dalum
5
-
0
06. apr
14:15
Dalum IF (1)
5
Bredballe IF
0
429576
07-04 2024
13:00
SfB
SfB Ryttervej
8
-
0
07. apr
13:00
SfB
8
FC Aarhus Syd
0
429573
to11-04 2024
19:00
SfB
Bredballe Kunstgræsbane
3
-
2
11. apr
19:00
Bredballe IF
3
SfB
2
429578
13-04 2024
11:00
SfB
Normal Arena, 11-mands (kunst)
3
-
4
13. apr
11:00
FC Skanderborg
3
SfB
4
429579
13-04 2024
11:00 Lyseng Idrætspark
4
-
2
13. apr
11:00
IF Lyseng
4
Hatting-Torsted Fodbold
2
429582
on17-04 2024
18:30 Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
0
-
9
17. apr
18:30
FC Aarhus Syd
0
Dalum IF (1)
9
429588
20-04 2024
11:00
SfB
SfB Ryttervej
0
-
5
20. apr
11:00
SfB
0
IF Lyseng
5
429583
20-04 2024
13:00 Rema 1000 Park - Dalum
2
-
1
20. apr
13:00
Dalum IF (1)
2
FC Skanderborg
1
429581
ti23-04 2024
18:40 BAUHAUS Park - Hældager
2
-
4
23. apr
18:40
Bredballe IF
2
Boldklubben Marienlyst
4
429557
fr26-04 2024
19:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
3
-
2
26. apr
19:00
FC Skanderborg
3
Boldklubben Marienlyst
2
429597
on01-05 2024
18:30
SfB
SfB Ryttervej
3
-
4
01. maj
18:30
SfB
3
Boldklubben Marienlyst
4
429587
to02-05 2024
18:00 Nybolig Kunstarena
2
-
1
02. maj
18:00
Hatting-Torsted Fodbold
2
Bredballe IF
1
429596
to02-05 2024
19:00 Lyseng Idrætspark
1
-
0
02. maj
19:00
IF Lyseng
1
Dalum IF (1)
0
429592
04-05 2024
11:00 Nybolig Kunstarena
6
-
0
04. maj
11:00
Hatting-Torsted Fodbold
6
FC Aarhus Syd
0
429594
04-05 2024
11:00
SfB
Rema 1000 Park - Dalum
8
-
2
04. maj
11:00
Dalum IF (1)
8
SfB
2
429599
11-05 2024
14:15 Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
3
-
9
11. maj
14:15
FC Aarhus Syd
3
Bredballe IF
9
429593
ti14-05 2024
18:30 BAUHAUS Park - Hældager
0
-
4
14. maj
18:30
Bredballe IF
0
IF Lyseng
4
429601
fr17-05 2024
18:30
SfB
Nybolig Kunstarena
5
-
1
17. maj
18:30
Hatting-Torsted Fodbold
5
SfB
1
429602
18-05 2024
11:00 Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
2
-
8
18. maj
11:00
FC Aarhus Syd
2
IF Lyseng
8
429600
ma20-05 2024
15:00 Bredballe Kunstgræsbane
4
-
1
20. maj
15:00
Bredballe IF
4
FC Skanderborg
1
429605
25-05 2024
11:00 team.blue arena
3
-
1
25. maj
11:00
FC Skanderborg
3
FC Aarhus Syd
1
429608
25-05 2024
11:00
SfB
SfB Ryttervej
3
-
0
25. maj
11:00
SfB
3
Bredballe IF
0
429606
25-05 2024
12:00 Rema 1000 Park - Dalum
2
-
1
25. maj
12:00
Dalum IF (1)
2
Hatting-Torsted Fodbold
1
429607
26-05 2024
10:00 Lyseng Idrætspark
4
-
0
26. maj
10:00
IF Lyseng
4
Boldklubben Marienlyst
0
429590
to30-05 2024
19:00 Marienlystcentret
3
-
3
30. maj
19:00
Boldklubben Marienlyst
3
FC Skanderborg
3
429589
02-06 2024
13:00 Marienlystcentret
1
-
1
02. jun
13:00
Boldklubben Marienlyst
1
FC Aarhus Syd
1
429617
02-06 2024
18:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
1
-
2
02. jun
18:00
FC Skanderborg
1
Dalum IF (1)
2
429610
08-06 2024
11:00 Nybolig Kunstarena
1
-
1
08. jun
11:00
Hatting-Torsted Fodbold
1
Boldklubben Marienlyst
1
429611
08-06 2024
13:00
SfB
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
1
-
1
08. jun
13:00
FC Aarhus Syd
1
SfB
1
429612
09-06 2024
15:00 BAUHAUS Park - Hældager
2
-
2
09. jun
15:00
Bredballe IF
2
Dalum IF (1)
2
429609
09-06 2024
16:00 Lyseng Idrætspark
2
-
3
09. jun
16:00
IF Lyseng
2
FC Skanderborg
3
429595
on12-06 2024
19:00 team.blue arena
1
-
2
12. jun
19:00
FC Skanderborg
1
Hatting-Torsted Fodbold
2
429613
15-06 2024
11:00
SfB
SfB Ryttervej
0
-
1
15. jun
11:00
SfB
0
FC Skanderborg
1
429614
15-06 2024
11:00 Nybolig Kunstarena
4
-
0
15. jun
11:00
Hatting-Torsted Fodbold
4
IF Lyseng
0
429616
15-06 2024
13:00 Rema 1000 Park - Dalum
8
-
1
15. jun
13:00
Dalum IF (1)
8
FC Aarhus Syd
1
429603
ti18-06 2024
18:00 Marienlystcentret
0
-
0
18. jun
18:00
Boldklubben Marienlyst
0
Dalum IF (1)
0
429661
22-06 2024
11:00 Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
0
-
9
22. jun
11:00
FC Aarhus Syd
0
Boldklubben Marienlyst
9
429657
22-06 2024
11:30
SfB
Lyseng Idrætspark
13
-
0
22. jun
11:30
IF Lyseng
13
SfB
0
429655
23-06 2024
15:00 BAUHAUS Park - Hældager
0
-
6
23. jun
15:00
Bredballe IF
0
Hatting-Torsted Fodbold
6
429615
ti25-06 2024
18:15 Marienlystcentret
25. jun
18:15
Boldklubben Marienlyst
Bredballe IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind