U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024, Pulje 628

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
713629
06-04 2024
14:00 Fynske Bank KunstNord
1
-
1
06. apr
14:00
FC Kolding Nord
1
Stensballe IK
1
713590
07-04 2024
13:00 Lynghallen
4
-
7
07. apr
13:00
Grindsted GIF
4
Fredericia Fodbold
7
713631
to11-04 2024
18:45 Grejs Stadion
1
-
1
11. apr
18:45
Grejs-Dalen IK
1
Grindsted GIF
1
713632
13-04 2024
11:00 Stensballe Hallen
3
-
1
13. apr
11:00
Stensballe IK
3
FC Horsens
1
713630
ti16-04 2024
18:00 Designa Arena
2
-
1
16. apr
18:00
FC Horsens
2
Grejs-Dalen IK
1
713634
to18-04 2024
18:30 Lynghallen
0
-
3
18. apr
18:30
Grindsted GIF
0
FC Horsens
3
713636
to18-04 2024
18:30 KFUM Parken
6
-
1
18. apr
18:30
Fredericia Fodbold
6
Stensballe IK
1
713635
21-04 2024
14:00 Alminde/Viuf Hallen (ude)
5
-
3
21. apr
14:00
FC Kolding Nord
5
Grejs-Dalen IK
3
713637
to25-04 2024
18:30 Lynghallen
3
-
3
25. apr
18:30
Grindsted GIF
3
Stensballe IK
3
713638
to25-04 2024
18:30 Grejs Stadion
2
-
5
25. apr
18:30
Grejs-Dalen IK
2
Fredericia Fodbold
5
713641
to02-05 2024
18:00 Stensballe Hallen
4
-
2
02. maj
18:00
Stensballe IK
4
Grejs-Dalen IK
2
713642
to02-05 2024
18:30 Elbo Hallen
4
-
0
02. maj
18:30
Fredericia Fodbold
4
FC Horsens
0
713640
to02-05 2024
18:30 V.Nebel Sportsplads
3
-
1
02. maj
18:30
FC Kolding Nord
3
Grindsted GIF
1
713644
fr10-05 2024
16:00 Stensballe Hallen
6
-
4
10. maj
16:00
Stensballe IK
6
FC Kolding Nord
4
713645
ti14-05 2024
18:00 Grejs Stadion
2
-
5
14. maj
18:00
Grejs-Dalen IK
2
FC Horsens
5
713643
ti14-05 2024
18:30 Elbo Hallen
4
-
2
14. maj
18:30
Fredericia Fodbold
4
Grindsted GIF
2
713639
to16-05 2024
18:30 Designa Arena
1
-
5
16. maj
18:30
FC Horsens
1
FC Kolding Nord
5
713647
25-05 2024
15:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
2
-
0
25. maj
15:00
FC Horsens
2
Stensballe IK
0
713648
26-05 2024
13:00 Alminde/Viuf Hallen (ude)
4
-
5
26. maj
13:00
FC Kolding Nord
4
Fredericia Fodbold
5
713651
01-06 2024
11:00 Stensballe Hallen
3
-
3
01. jun
11:00
Stensballe IK
3
Fredericia Fodbold
3
713649
02-06 2024
11:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
7
-
3
02. jun
11:00
FC Horsens
7
Grindsted GIF
3
713650
02-06 2024
12:00 Grejs Stadion
1
-
4
02. jun
12:00
Grejs-Dalen IK
1
FC Kolding Nord
4
713633
on05-06 2024
11:15 Elbo Hallen
0
-
2
05. jun
11:15
Fredericia Fodbold
0
FC Kolding Nord
2
713653
08-06 2024
10:30 Elbo Hallen
4
-
1
08. jun
10:30
Fredericia Fodbold
4
Grejs-Dalen IK
1
713652
08-06 2024
11:00 Stensballe Hallen
4
-
1
08. jun
11:00
Stensballe IK
4
Grindsted GIF
1
713661
09-06 2024
13:00 V.Nebel Sportsplads
6
-
1
09. jun
13:00
FC Kolding Nord
6
FC Horsens
1
713664
16-06 2024
11:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
4
-
3
16. jun
11:00
FC Horsens
4
Fredericia Fodbold
3
713662
16-06 2024
13:00 Grindsted Stadion
3
-
3
16. jun
13:00
Grindsted GIF
3
FC Kolding Nord
3
713663
16-06 2024
13:00 Grejs Stadion
0
-
1
16. jun
13:00
Grejs-Dalen IK
0
Stensballe IK
1
713646
23-06 2024
13:00 Grindsted Stadion
23. jun
13:00
Grindsted GIF
Grejs-Dalen IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind