U14 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
715537
02-03 2024
10:30 Fynske Bank Arena (kunst)
1
-
2
02. mar
10:30
Kolding IF
1
Varde IF
2
715535
on06-03 2024
18:45 Vejlby/Risskov Centret
4
-
0
06. mar
18:45
VSK Aarhus
4
Silkeborg IF Q
0
715536
10-03 2024
11:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
6
-
0
10. mar
11:00
Vildbjerg SF
6
IF Lyseng
0
715538
10-03 2024
12:15 Kunstgræs Liseborg
12
-
0
10. mar
12:15
Viborg Q
12
FC Thy Piger
0
735933
10-03 2024
13:00
AaB
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
4
-
4
10. mar
13:00
Varde IF
4
AaB
4
715549
16-03 2024
13:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
1
-
1
16. mar
13:00
Varde IF
1
VSK Aarhus
1
715541
17-03 2024
11:00 Søholt Idrætsanlæg
0
-
9
17. mar
11:00
Silkeborg IF Q
0
Vildbjerg SF
9
715540
17-03 2024
12:00 Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
0
-
3
17. mar
12:00
Fortuna Hjørring
0
Viborg Q
3
715551
23-03 2024
11:30 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
0
-
1
23. mar
11:30
FC Thy Piger
0
Kolding IF
1
715556
23-03 2024
12:00 Søholt Idrætsanlæg
0
-
8
23. mar
12:00
Silkeborg IF Q
0
Varde IF
8
715558
23-03 2024
14:15
AaB
Kunstgræs Liseborg
3
-
0
23. mar
14:15
Viborg Q
3
AaB
0
715559
23-03 2024
15:00 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
2
23. mar
15:00
Dalum/Næsby
0
IF Lyseng
2
715555
to28-03 2024
11:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
9
-
0
28. mar
11:00
Vildbjerg SF
9
TEAM Odense Q
0
715118
ma01-04 2024
12:00
AaB
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 2
1
-
2
01. apr
12:00
TEAM Odense Q
1
AaB
2
715554
ma01-04 2024
16:00 Vejlby/Risskov Centret
8
-
0
01. apr
16:00
VSK Aarhus
8
FC Thy Piger
0
717989
fr05-04 2024
18:30 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
0
-
5
05. apr
18:30
Varde IF
0
Vildbjerg SF
5
715560
06-04 2024
12:00 Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
1
-
1
06. apr
12:00
Fortuna Hjørring
1
VSK Aarhus
1
735695
07-04 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
1
-
0
07. apr
13:00
AaB
1
Kolding IF
0
735698
07-04 2024
15:30 Lyseng Idrætspark
0
-
3
07. apr
15:30
IF Lyseng
0
Viborg Q
3
717988
on10-04 2024
19:00 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1
-
1
10. apr
19:00
TEAM Odense Q
1
Dalum/Næsby
1
735862
fr12-04 2024
18:30
AaB
Vejlby/Risskov Centret
4
-
1
12. apr
18:30
VSK Aarhus
4
AaB
1
735863
fr12-04 2024
18:30 Vildbjerg Kunstgræsbane 1
3
-
1
12. apr
18:30
Vildbjerg SF
3
Dalum/Næsby
1
735870
fr12-04 2024
19:00 Søholt Idrætsanlæg
0
-
2
12. apr
19:00
Silkeborg IF Q
0
Fortuna Hjørring
2
735871
fr12-04 2024
19:00 Fynske Bank Arena (kunst)
0
-
2
12. apr
19:00
Kolding IF
0
IF Lyseng
2
735873
fr12-04 2024
19:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
5
-
0
12. apr
19:00
Varde IF
5
FC Thy Piger
0
717990
fr19-04 2024
19:00 Nors Stadion
3
-
0
19. apr
19:00
FC Thy Piger
3
Silkeborg IF Q
0
735876
20-04 2024
13:00 Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
0
-
0
20. apr
13:00
Fortuna Hjørring
0
Varde IF
0
744427
21-04 2024
11:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
HHT
21. apr
11:00
Vildbjerg SF
Kolding IF
HHT
735920
21-04 2024
11:30 Lyseng Idrætspark
1
-
3
21. apr
11:30
IF Lyseng
1
VSK Aarhus
3
715552
21-04 2024
14:30
AaB
AaB's Anlæg
4
-
2
21. apr
14:30
AaB
4
Dalum/Næsby
2
735877
on24-04 2024
19:00 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1
-
3
24. apr
19:00
TEAM Odense Q
1
Kolding IF
3
735909
28-04 2024
11:00 ALPI Arena Næsby
0
-
6
28. apr
11:00
Dalum/Næsby
0
Viborg Q
6
735924
on01-05 2024
19:00 Fynske Bank Arena (kunst)
2
-
1
01. maj
19:00
Kolding IF
2
Dalum/Næsby
1
735922
to02-05 2024
18:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0
-
3
02. maj
18:00
Vildbjerg SF
0
Viborg Q
3
736808
fr03-05 2024
18:30 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
2
03. maj
18:30
Dalum/Næsby
0
VSK Aarhus
2
735923
05-05 2024
11:00 Søholt Idrætsanlæg
2
-
5
05. maj
11:00
Silkeborg IF Q
2
IF Lyseng
5
735934
05-05 2024
16:00 Sjørring Stadion
0
-
6
05. maj
16:00
FC Thy Piger
0
Fortuna Hjørring
6
735908
on08-05 2024
19:00 Hørdum Stadion
2
-
5
08. maj
19:00
FC Thy Piger
2
Vildbjerg SF
5
715539
fr10-05 2024
12:00 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
3
10. maj
12:00
Dalum/Næsby
1
Fortuna Hjørring
3
744354
on15-05 2024
18:15
AaB
AaB's Anlæg
4
-
2
15. maj
18:15
AaB
4
FC Thy Piger
2
735875
to16-05 2024
19:00 Liseborgcentret
10
-
0
16. maj
19:00
Viborg Q
10
TEAM Odense Q
0
735935
fr24-05 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
0
-
1
24. maj
19:00
Fortuna Hjørring
0
Vildbjerg SF
1
744426
25-05 2024
11:15 Vejlby/Risskov Centret
2
-
3
25. maj
11:15
VSK Aarhus
2
Viborg Q
3
744455
25-05 2024
14:00 Lerpytter Anlæg
2
-
1
25. maj
14:00
FC Thy Piger
2
IF Lyseng
1
744429
26-05 2024
12:00 Søholt Idrætsanlæg
1
-
3
26. maj
12:00
Silkeborg IF Q
1
Dalum/Næsby
3
744430
26-05 2024
13:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
9
-
0
26. maj
13:00
Varde IF
9
TEAM Odense Q
0
744685
on29-05 2024
18:30 Liseborgcentret
29. maj
18:30
Viborg Q
Silkeborg IF Q
744391
to30-05 2024
18:30
AaB
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
30. maj
18:30
Fortuna Hjørring
AaB
735937
01-06 2024
11:30 Liseborgcentret
01. jun
11:30
Viborg Q
Kolding IF
744390
02-06 2024
12:00 Lyseng Idrætspark
02. jun
12:00
IF Lyseng
Varde IF
735936
02-06 2024
13:00 Marienlystcentret
02. jun
13:00
TEAM Odense Q
Silkeborg IF Q
715553
on05-06 2024
12:00 Lyseng Idrætspark
05. jun
12:00
IF Lyseng
TEAM Odense Q
715557
on05-06 2024
14:00 Fynske Bank Arena (kunst)
05. jun
14:00
Kolding IF
Fortuna Hjørring
744664
08-06 2024
10:00 Fynske Bank Arena (kunst)
08. jun
10:00
Kolding IF
VSK Aarhus
744784
08-06 2024
10:30 Lyseng Idrætspark
08. jun
10:30
IF Lyseng
Fortuna Hjørring
744594
08-06 2024
13:30 Marienlystcentret
08. jun
13:30
TEAM Odense Q
FC Thy Piger
744642
09-06 2024
11:00
AaB
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
09. jun
11:00
Vildbjerg SF
AaB
744759
09-06 2024
11:00 ALPI Arena Næsby
09. jun
11:00
Dalum/Næsby
Varde IF
744786
15-06 2024
10:30 Vejlby/Risskov Centret
15. jun
10:30
VSK Aarhus
Vildbjerg SF
744794
15-06 2024
13:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
15. jun
13:00
Varde IF
Viborg Q
744785
15-06 2024
13:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
15. jun
13:00
Fortuna Hjørring
TEAM Odense Q
744796
15-06 2024
14:00 Hørdum Stadion
15. jun
14:00
FC Thy Piger
Dalum/Næsby
744787
16-06 2024
12:00 Søholt Idrætsanlæg
16. jun
12:00
Silkeborg IF Q
Kolding IF
745186
16-06 2024
12:00
AaB
AaB's Anlæg
16. jun
12:00
AaB
IF Lyseng
735919
22-06 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
22. jun
13:00
AaB
Silkeborg IF Q
735921
22-06 2024
13:00 Vejlby/Risskov Centret
22. jun
13:00
VSK Aarhus
TEAM Odense Q
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind