Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
10:30
Taastrup FC (1)
0
FC Ballerup
5
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Brøndbyernes IF
1
CFK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
Herstedøster IC
3
Blovstrød IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:15
Taarbæk IF
3
Ballerup BK
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
Rosenhøj BK
3
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:15
Ballerup BK
1
Taastrup FC (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:45
IF Bytoften
0
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:30
Hørsholm-Usserød IK
0
Herstedøster IC
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:30
CFK
3
Rosenhøj BK
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:30
FC Ballerup
4
Taastrup Idrætsforening
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Taarbæk IF
0
Taastrup FC (1)
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Brøndbyernes IF
3
FC Ballerup
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
Taastrup Idrætsforening
1
Ballerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:30
Rosenhøj BK
1
IF Bytoften
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:30
Herstedøster IC
2
CFK
4
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
Blovstrød IF (1)
4
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
Ballerup BK
2
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
Taastrup FC (1)
2
Taastrup Idrætsforening
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Taarbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:30
CFK
4
Blovstrød IF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
FC Ballerup
5
Rosenhøj BK
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Taarbæk IF
0
Taastrup Idrætsforening
7
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Blovstrød IF (1)
2
IF Bytoften
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
Brøndbyernes IF
3
Taastrup FC (1)
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
Hørsholm-Usserød IK
0
CFK
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Herstedøster IC
3
FC Ballerup
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
IF Bytoften
3
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
Taastrup FC (1)
3
Rosenhøj BK
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Taastrup Idrætsforening
2
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
FC Ballerup
1
Blovstrød IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
CFK
Taarbæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Blovstrød IF (1)
Taarbæk IF
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Ballerup BK
2
Herstedøster IC
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Taastrup Idrætsforening
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Herstedøster IC
Taastrup FC (1)
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Taarbæk IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
Blovstrød IF (1)
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Rosenhøj BK
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Hørsholm-Usserød IK
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:30
CFK
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Rosenhøj BK
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:15
IF Bytoften
Taarbæk IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Ballerup BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Taastrup FC (1)
Blovstrød IF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Taastrup Idrætsforening
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
FC Ballerup
CFK
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:20
IF Bytoften
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Taarbæk IF
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:30
IF Bytoften
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Herstedøster IC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Blovstrød IF (1)
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Taastrup FC (1)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
CFK
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Taarbæk IF
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Ballerup BK
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
Taastrup FC (1)
CFK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Brøndbyernes IF
Blovstrød IF (1)
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Taastrup Idrætsforening
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Rosenhøj BK
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:15
IF Bytoften
Taastrup FC (1)
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
FC Ballerup
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
Hørsholm-Usserød IK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Blovstrød IF (1)
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:30
CFK
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Herstedøster IC
Taarbæk IF
|
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2