Serie 4B - Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
525326
06-04 2024
12:00 Pedella Park Kunstgræs
3
-
4
06. apr
12:00
Hornbæk IF
3
Fremtidens Unge
4
525328
06-04 2024
12:00 Græsted Stadion
2
-
1
06. apr
12:00
Græsted IF
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
525294
06-04 2024
12:45 Hundested Stadion
5
-
1
06. apr
12:45
Hundested IK
5
Helsingør IF Fodbold (1)
1
525327
07-04 2024
11:00 Fredensborg Stadion
2
-
1
07. apr
11:00
Fredensborg BI
2
Helsinge Fodbold
1
525296
07-04 2024
13:00
AB
Akademisk Boldklub
1
-
3
07. apr
13:00
AB
1
FIF, Hillerød
3
525293
07-04 2024
14:00
Oversidder
07. apr
14:00
Oversidder
Slangerup & Omegn IF
525331
13-04 2024
13:00
AB
Helsingør Idrætspark
1
-
2
13. apr
13:00
Helsingør IF Fodbold (1)
1
AB
2
525335
13-04 2024
13:30
Oversidder
FIF-Stadion Kunstgræs
13. apr
13:30
FIF, Hillerød
Oversidder
525329
13-04 2024
14:00 Gribskovhallen Kunstgræs
UHT
13. apr
14:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Fredensborg BI
UHT
525334
14-04 2024
11:00 Slangerup Stadion Kunst
1
-
2
14. apr
11:00
Slangerup & Omegn IF
1
Græsted IF
2
525333
14-04 2024
12:00 Helsinge Stadion
2
-
4
14. apr
12:00
Helsinge Fodbold
2
Hornbæk IF
4
525332
14-04 2024
15:00 Humlebæk Stadion
5
-
2
14. apr
15:00
Fremtidens Unge
5
Hundested IK
2
525336
20-04 2024
12:00 Hundested Stadion
6
-
3
20. apr
12:00
Hundested IK
6
Helsinge Fodbold
3
525339
20-04 2024
12:00 Pedella Park
2
-
4
20. apr
12:00
Hornbæk IF
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
525341
20-04 2024
12:00 Græsted Stadion
6
-
3
20. apr
12:00
Græsted IF
6
FIF, Hillerød
3
525340
21-04 2024
11:00 Fredensborg Stadion
4
-
1
21. apr
11:00
Fredensborg BI
4
Slangerup & Omegn IF
1
525337
21-04 2024
13:00
AB
Oversidder
Akademisk Boldklub
21. apr
13:00
AB
Oversidder
525338
21-04 2024
13:00 Helsingør Idrætspark
3
-
4
21. apr
13:00
Helsingør IF Fodbold (1)
3
Fremtidens Unge
4
525342
27-04 2024
14:00 Vejby Idrætsplads
1
-
3
27. apr
14:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
Hundested IK
3
525346
28-04 2024
11:00 Slangerup Stadion Kunst
2
-
4
28. apr
11:00
Slangerup & Omegn IF
2
Hornbæk IF
4
525345
28-04 2024
12:30 Helsinge Stadion
1
-
4
28. apr
12:30
Helsinge Fodbold
1
Helsingør IF Fodbold (1)
4
525348
28-04 2024
13:00 FIF-Stadion Kunstgræs
0
-
0
28. apr
13:00
FIF, Hillerød
0
Fredensborg BI
0
525343
28-04 2024
14:00
Oversidder
28. apr
14:00
Oversidder
Græsted IF
525344
28-04 2024
14:00
AB
Humlebæk Stadion
2
-
3
28. apr
14:00
Fremtidens Unge
2
AB
3
525349
fr03-05 2024
18:30 Hundested Stadion
1
-
3
03. maj
18:30
Hundested IK
1
Slangerup & Omegn IF
3
525352
04-05 2024
12:00 Pedella Park
3
-
2
04. maj
12:00
Hornbæk IF
3
FIF, Hillerød
2
525351
04-05 2024
13:00 Helsingør Idrætspark
4
-
1
04. maj
13:00
Helsingør IF Fodbold (1)
4
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
525354
05-05 2024
11:00
Oversidder
Fredensborg Stadion
05. maj
11:00
Fredensborg BI
Oversidder
525350
05-05 2024
13:00
AB
Akademisk Boldklub
2
-
9
05. maj
13:00
AB
2
Græsted IF
9
525353
05-05 2024
14:00 Humlebæk Stadion
5
-
1
05. maj
14:00
Fremtidens Unge
5
Helsinge Fodbold
1
525431
fr10-05 2024
18:00 FIF-Stadion Kunstgræs
3
-
1
10. maj
18:00
FIF, Hillerød
3
Hundested IK
1
525429
11-05 2024
12:00 Græsted Stadion
7
-
1
11. maj
12:00
Græsted IF
7
Fredensborg BI
1
525355
11-05 2024
14:00 Vejby Idrætsplads
3
-
4
11. maj
14:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
Fremtidens Unge
4
525428
12-05 2024
11:00
AB
Helsinge Stadion
3
-
5
12. maj
11:00
Helsinge Fodbold
3
AB
5
525430
12-05 2024
11:00 Slangerup Stadion Kunst
0
-
3
12. maj
11:00
Slangerup & Omegn IF
0
Helsingør IF Fodbold (1)
3
525427
12-05 2024
14:00
Oversidder
12. maj
14:00
Oversidder
Hornbæk IF
525434
fr17-05 2024
18:30 Helsingør Idrætspark
2
-
2
17. maj
18:30
Helsingør IF Fodbold (1)
2
FIF, Hillerød
2
525437
18-05 2024
12:00 Pedella Park
2
-
2
18. maj
12:00
Hornbæk IF
2
Græsted IF
2
525432
18-05 2024
12:45
Oversidder
Hundested Stadion
18. maj
12:45
Hundested IK
Oversidder
528018
19-05 2024
12:00 Helsinge Stadion
3
-
4
19. maj
12:00
Helsinge Fodbold
3
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
525433
19-05 2024
13:00
AB
Akademisk Boldklub
UHT
19. maj
13:00
AB
Fredensborg BI
UHT
528017
19-05 2024
14:00 Humlebæk Stadion
UHT
19. maj
14:00
Fremtidens Unge
Slangerup & Omegn IF
UHT
528019
to23-05 2024
19:00
AB
Vejby Idrætsplads
3
-
3
23. maj
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
AB
3
528026
25-05 2024
12:00 Græsted Stadion
9
-
0
25. maj
12:00
Græsted IF
9
Hundested IK
0
528028
25-05 2024
13:30 FIF-Stadion Kunstgræs
6
-
4
25. maj
13:30
FIF, Hillerød
6
Fremtidens Unge
4
528027
26-05 2024
10:00 Slangerup Stadion Kunst
0
-
2
26. maj
10:00
Slangerup & Omegn IF
0
Helsinge Fodbold
2
528025
26-05 2024
12:00 Fredensborg Stadion
2
-
5
26. maj
12:00
Fredensborg BI
2
Hornbæk IF
5
528024
26-05 2024
14:00
Oversidder
26. maj
14:00
Oversidder
Helsingør IF Fodbold (1)
528040
01-06 2024
12:45 Hundested Stadion
2
-
2
01. jun
12:45
Hundested IK
2
Fredensborg BI
2
528042
01-06 2024
13:00 Helsingør Idrætspark
4
-
3
01. jun
13:00
Helsingør IF Fodbold (1)
4
Græsted IF
3
528039
01-06 2024
14:00 Vejby Idrætsplads
2
-
0
01. jun
14:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
Slangerup & Omegn IF
0
528044
02-06 2024
12:00 Helsinge Stadion
1
-
5
02. jun
12:00
Helsinge Fodbold
1
FIF, Hillerød
5
528041
02-06 2024
13:00
AB
Akademisk Boldklub
1
-
6
02. jun
13:00
AB
1
Hornbæk IF
6
528043
02-06 2024
14:00
Oversidder
Humlebæk Stadion
02. jun
14:00
Fremtidens Unge
Oversidder
528053
to06-06 2024
18:30 FIF-Stadion Kunstgræs
5
-
2
06. jun
18:30
FIF, Hillerød
5
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
528046
08-06 2024
12:00 Pedella Park
2
-
2
08. jun
12:00
Hornbæk IF
2
Hundested IK
2
528048
08-06 2024
12:00 Græsted Stadion
1
-
3
08. jun
12:00
Græsted IF
1
Fremtidens Unge
3
528047
09-06 2024
11:00 Fredensborg Stadion
3
-
2
09. jun
11:00
Fredensborg BI
3
Helsingør IF Fodbold (1)
2
528049
09-06 2024
13:00
AB
Akademisk Boldklub
2
-
1
09. jun
13:00
AB
2
Slangerup & Omegn IF
1
528045
09-06 2024
14:00
Oversidder
09. jun
14:00
Oversidder
Helsinge Fodbold
528061
15-06 2024
12:00 Helsinge Stadion
1
-
8
15. jun
12:00
Helsinge Fodbold
1
Græsted IF
8
528055
15-06 2024
12:45
AB
Hundested Stadion
UHT
15. jun
12:45
Hundested IK
AB
UHT
528057
15-06 2024
13:00 Helsingør Idrætspark
1
-
3
15. jun
13:00
Helsingør IF Fodbold (1)
1
Hornbæk IF
3
528054
15-06 2024
14:00
Oversidder
Vejby Idrætsplads
15. jun
14:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Oversidder
528062
16-06 2024
11:00 Slangerup Stadion Kunst
1
-
5
16. jun
11:00
Slangerup & Omegn IF
1
FIF, Hillerød
5
528058
ma17-06 2024
19:00 Humlebæk Stadion
17. jun
19:00
Fremtidens Unge
Fredensborg BI
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler onsdag den 19. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 6

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 12.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind