Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr
17:30
Gislinge BK
1
Rørvig IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:00
SIF Holbæk IF
1
Asnæs BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:30
Hagested IF (2)
2
Tuse Næs BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr
19:00
Føllenslev-Særslev IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:30
Hørve IF
1
TFC Odsherred
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
Holbæk B&I
1
Nykøbing IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
Nykøbing IF
1
Hørve IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Oversidder
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Rørvig IF
0
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
Tuse Næs BK
6
Føllenslev-Særslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
TFC Odsherred
1
SIF Holbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr
17:30
Gislinge BK
Holbæk B&I
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
Hagested IF (2)
0
TFC Odsherred
3
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
SIF Holbæk IF
1
Nykøbing IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:00
Føllenslev-Særslev IF
6
Asnæs BK
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Hørve IF
0
Rørvig IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Oversidder
Tuse Næs BK
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:30
Nykøbing IF
Hagested IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Rørvig IF
2
SIF Holbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
TFC Odsherred
4
Føllenslev-Særslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Tuse Næs BK
3
Gislinge BK
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:45
Asnæs BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Asnæs BK
0
Hagested IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Gislinge BK
0
Hørve IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Hagested IF (2)
0
Rørvig IF
4
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
SIF Holbæk IF
3
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Føllenslev-Særslev IF
3
Nykøbing IF
5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Oversidder
TFC Odsherred
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Tuse Næs BK
4
Asnæs BK
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Holbæk B&I
3
Hørve IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Hørve IF
SIF Holbæk IF
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Nykøbing IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Holbæk B&I
Hagested IF (2)
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
TFC Odsherred
Tuse Næs BK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:45
Asnæs BK
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Rørvig IF
Føllenslev-Særslev IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Gislinge BK
SIF Holbæk IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Hagested IF (2)
Hørve IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Føllenslev-Særslev IF
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Oversidder
Rørvig IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
Tuse Næs BK
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:45
Asnæs BK
TFC Odsherred
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
SIF Holbæk IF
Hagested IF (2)
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Hørve IF
Føllenslev-Særslev IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Nykøbing IF
Asnæs BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Holbæk B&I
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Rørvig IF
Tuse Næs BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
TFC Odsherred
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Gislinge BK
Hagested IF (2)
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Føllenslev-Særslev IF
SIF Holbæk IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Oversidder
Hørve IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Tuse Næs BK
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
TFC Odsherred
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:45
Asnæs BK
Rørvig IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Hagested IF (2)
Føllenslev-Særslev IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
SIF Holbæk IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Gislinge BK
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Hørve IF
Tuse Næs BK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Holbæk B&I
Asnæs BK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Rørvig IF
TFC Odsherred
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
TFC Odsherred
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Føllenslev-Særslev IF
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Tuse Næs BK
SIF Holbæk IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
Nykøbing IF
Rørvig IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:30
Asnæs BK
Hørve IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Oversidder
Hagested IF (2)
|
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
Kvartfinaler fredag den 21. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler mandag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.