Serie 6 - Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
530488
14-04 2024
13:00 Egedalsbanen
4
-
3
14. apr
13:00
Kokkedal BK
4
VTF (Vejby/Tisvilde) (2)
3
530485
14-04 2024
15:00 Snekkersten Idrætscenter
1
-
1
14. apr
15:00
Snekkersten IF (1)
1
Snekkersten IF (2)
1
530486
ma15-04 2024
18:30 Hillerød Stadion Kunstgræs
4
-
1
15. apr
18:30
Ålholm IF
4
B. 82, Virum
1
530487
ma15-04 2024
18:30 Lundtofte Idrætsplads
2
-
8
15. apr
18:30
Lundtofte Boldklub
2
Uvelse IF
8
530494
fr19-04 2024
18:00 Uvelse Stadion
2
-
6
19. apr
18:00
Uvelse IF
2
Ålholm IF
6
530495
20-04 2024
14:30 Blistruphallen
UHT
20. apr
14:30
Blistrup SI
Lundtofte Boldklub
UHT
530491
21-04 2024
15:00 Snekkersten Idrætscenter
4
-
5
21. apr
15:00
Snekkersten IF (2)
4
Kokkedal BK
5
530492
21-04 2024
16:00 B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
HHT
21. apr
16:00
B. 82, Virum
Snekkersten IF (1)
HHT
530496
27-04 2024
14:00 Vejby Idrætsplads
5
-
1
27. apr
14:00
VTF (Vejby/Tisvilde) (2)
5
Snekkersten IF (2)
1
530503
28-04 2024
14:30 Egedalsbanen
UHT
28. apr
14:30
Kokkedal BK
B. 82, Virum
UHT
530499
28-04 2024
16:00 Snekkersten Idrætscenter
UHT
28. apr
16:00
Snekkersten IF (1)
Uvelse IF
UHT
530504
ma29-04 2024
18:45 Vejby Idrætsplads
5
-
5
29. apr
18:45
VTF (Vejby/Tisvilde) (1)
5
Lundtofte Boldklub
5
530511
fr03-05 2024
18:00 Uvelse Stadion
2
-
5
03. maj
18:00
Uvelse IF
2
Kokkedal BK
5
530565
04-05 2024
14:30 Blistruphallen
UHT
04. maj
14:30
Blistrup SI
Snekkersten IF (1)
UHT
530509
05-05 2024
11:00 Lundtofte Idrætsplads
1
-
6
05. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
1
Ålholm IF
6
530505
05-05 2024
15:00 Snekkersten Idrætscenter
3
-
2
05. maj
15:00
Snekkersten IF (2)
3
VTF (Vejby/Tisvilde) (1)
2
530508
05-05 2024
16:00 B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
6
-
2
05. maj
16:00
B. 82, Virum
6
VTF (Vejby/Tisvilde) (2)
2
530570
on08-05 2024
18:30 Vejby Idrætsplads
2
-
3
08. maj
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde) (1)
2
Ålholm IF
3
530566
11-05 2024
10:00 Vejby Idrætsplads
4
-
3
11. maj
10:00
VTF (Vejby/Tisvilde) (2)
4
Uvelse IF
3
530569
12-05 2024
14:00 Egedalsbanen
7
-
1
12. maj
14:00
Kokkedal BK
7
Blistrup SI
1
530567
12-05 2024
16:00 Snekkersten Idrætscenter
8
-
2
12. maj
16:00
Snekkersten IF (1)
8
Lundtofte Boldklub
2
530568
12-05 2024
16:00 Snekkersten Idrætscenter
1
-
0
12. maj
16:00
Snekkersten IF (2)
1
B. 82, Virum
0
530489
on15-05 2024
18:00 Vejby Idrætsplads
UHT
15. maj
18:00
VTF (Vejby/Tisvilde) (1)
Blistrup SI
UHT
530490
ma20-05 2024
11:00 Vejby Idrætsplads
4
-
1
20. maj
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) (2)
4
VTF (Vejby/Tisvilde) (1)
1
530574
fr24-05 2024
18:00 Uvelse Stadion
3
-
2
24. maj
18:00
Uvelse IF
3
Snekkersten IF (2)
2
530573
26-05 2024
11:00 Lundtofte Idrætsplads
3
-
7
26. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
3
Kokkedal BK
7
530572
26-05 2024
16:00 B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
UHT
26. maj
16:00
B. 82, Virum
VTF (Vejby/Tisvilde) (1)
UHT
530571
ma27-05 2024
19:00 Ålholmskolen
4
-
0
27. maj
19:00
Ålholm IF
4
Snekkersten IF (1)
0
530575
ti28-05 2024
18:30 Blistruphallen
HHT
28. maj
18:30
Blistrup SI
VTF (Vejby/Tisvilde) (2)
HHT
530665
on29-05 2024
18:30 Vejby Idrætsplads
3
-
3
29. maj
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde) (1)
3
Snekkersten IF (1)
3
530502
to30-05 2024
18:45 Ålholmskolen
UHT
30. maj
18:45
Ålholm IF
Blistrup SI
UHT
530664
02-06 2024
13:00 Egedalsbanen
2
-
1
02. jun
13:00
Kokkedal BK
2
Ålholm IF
1
530576
02-06 2024
14:30 Vejby Idrætsplads
5
-
2
02. jun
14:30
VTF (Vejby/Tisvilde) (2)
5
Lundtofte Boldklub
2
530662
02-06 2024
16:00 Snekkersten Idrætscenter
UHT
02. jun
16:00
Snekkersten IF (2)
Blistrup SI
UHT
530663
02-06 2024
16:00 B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
1
-
4
02. jun
16:00
B. 82, Virum
1
Uvelse IF
4
530669
fr07-06 2024
18:00 Vejby Idrætsplads
0
-
5
07. jun
18:00
VTF (Vejby/Tisvilde) (1)
0
Uvelse IF
5
530668
09-06 2024
11:00 Lundtofte Idrætsplads
HMH
09. jun
11:00
Lundtofte Boldklub
Snekkersten IF (2)
HMH
530670
09-06 2024
14:30 Blistruphallen
HHT
09. jun
14:30
Blistrup SI
B. 82, Virum
HHT
530666
09-06 2024
16:00 Snekkersten Idrætscenter
6
-
3
09. jun
16:00
Snekkersten IF (1)
6
Kokkedal BK
3
530667
ma10-06 2024
19:00 Ålholmskolen
3
-
1
10. jun
19:00
Ålholm IF
3
VTF (Vejby/Tisvilde) (2)
1
531100
fr14-06 2024
18:00 Uvelse Stadion
UHT
14. jun
18:00
Uvelse IF
Blistrup SI
UHT
531099
fr14-06 2024
18:30 Egedalsbanen
UHT
14. jun
18:30
Kokkedal BK
VTF (Vejby/Tisvilde) (1)
UHT
531091
fr14-06 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
2
-
3
14. jun
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde) (2)
2
Snekkersten IF (1)
3
531092
fr14-06 2024
19:30 Snekkersten Idrætscenter
2
-
7
14. jun
19:30
Snekkersten IF (2)
2
Ålholm IF
7
531097
16-06 2024
16:00 B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
5
-
0
16. jun
16:00
B. 82, Virum
5
Lundtofte Boldklub
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Semifinaler onsdag den 19. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind