Borup IF Fodbold
Spillested
Borup Stadion
Hvid
Blå
Blå
Holdleder
Lisbeth Christensen
Tel: 22990378 / Mobil: 22990378
Træner
Kurt Martin Larsen
Tel: / Mobil: 20183968
Træner
Louise Rasmussen
Tel: 20367342 / Mobil: 20367342
FC Lejre
Spillested
Lejrehallen
Mørkeblå
Mørkeblå
Mørkeblå
Holdleder
Kristina Grindsted Maat
Tel: / Mobil: 51596717
Træner
Bert van der Stelt
Tel: / Mobil: 31556908
Assistenttræner
Jens Rømer
Tel: / Mobil: 40130412
Fløng-Hedehusene Fodbold
Spillested
Hedehusene Idrætspark
Grøn/Hvid
Grøn
Hvid
Holdleder
Allan Madsen
Tel: / Mobil: 6167 3474
Træner
Lars Bordinggaard Nielsen
Tel: / Mobil: 93962640
Træner
Lars Burmeister
Tel: / Mobil: 2440 9093
Træner
Mathias Bagge
Tel: 4659 3380 / Mobil: 2246 5259
Assistenttræner
Marcus Forman
Tel: / Mobil: 2925 9688
Herfølge BK
Spillested
Herfølge Stadion Kunst
Gul
Blå
Blå
Holdleder
Morten Højbjerg Damm
Tel: / Mobil: 26879280
Cheftræner
Derar Khalil
Tel: 52240888 / Mobil: 52240888
Køge BK
Spillested
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Sort/Hvid
Sort
Sort
Holdleder
Frederik Gustafsen
Tel: 60482823 / Mobil: 60482823
Holdleder
Kim Bøje Olsen
Tel: / Mobil: 22662570
Assistenttræner
Johan Christensen
Tel: / Mobil: 42304004
Assistenttræner
Søren Bødker
Tel: / Mobil: 20768384
Cheftræner
Simon Solvester
Tel: / Mobil: 27756120
Køge Nord FC
Spillested
Rishøj Stadion
Hvid
Blå
Blå
Holdleder
René Duevang
Tel: / Mobil: 25331644
Træner
Martin Uhre Nielsen
Tel: / Mobil: 25564927
Træner
Jesper Strecker Hansen
Tel: / Mobil: 40522397
Træner
Gary Pegler
Tel: / Mobil: 20656615
Assistenttræner
Gary Pegler
Tel: / Mobil: 20656615
Cheftræner
Frederik Svane
Tel: 28791712 / Mobil: 28791712
Sorø Freja
Spillested
Sorø Stadion
Hvid
Mørkeblå
Mørkeblå
Holdleder
Anne-Mette Sparre-Høeberg
Tel: / Mobil: 25122024
Træner
Klaus Svensson
Tel: / Mobil: 53505336
Assistent
Peter Possing
Tel: / Mobil:
Assistent
Poul Sparre Høeberg
Tel: / Mobil: 26214624
Assistenttræner
Martin Juel Petersen
Tel: / Mobil: 22139997
Assistenttræner
Mark Køtter Larsen
Tel: / Mobil: 42456899
Målmandstræner
Jimmy Mechta
Tel: 20710042 / Mobil: 20710042
Svogerslev BK
Spillested
Svogerslev Idrætspark
Rød
Rød
Rød
Holdleder
Carina Bertram Povlsen
Tel: / Mobil: 22514727
Træner
Denni Vilhelmsen
Tel: / Mobil: 40606606
Kampklar assistent
Sebastian Thomas Christensen
Tel: / Mobil: 30779148
Kampklar assistent
Ulrich Krog
Tel: / Mobil: 4071 8397
Cheftræner
Leon Andersen
Tel: 30780228 / Mobil: 26324431
TFC Odsherred
Spillested
Vig Idrætscenter
Bordeaux
Mørkeblå
Mørkeblå
Holdleder
Brian Kristensen
Tel: / Mobil: 60458491
Tuse IF
Spillested
Tusehallen
Rød
Sort
Sort
Holdleder
Christian Larsen
Tel: / Mobil: 25633203
Holdleder
Sanne Lim
Tel: / Mobil: 29847499
Træner
Lars Jørnels
Tel: 42759816 / Mobil: 42759816
Træner
Niels Vittrup Jensen
Tel: / Mobil: 51517725
Træner
Benjamin Pajesø
Tel: / Mobil: 71557010
Assistenttræner
Dennis Heine Christensen
Tel: / Mobil: 21344638
Cheftræner
Henrik Jensen
Tel: / Mobil: 20925592
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.
Semifinaler 22. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2