U16 Drenge 3 (08) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
195365
13-04 2024
11:00 FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
5
13. apr
11:00
Nødebo IF
1
Gilleleje FK
5
195366
13-04 2024
12:00
Oversidder
Pedella Park
13. apr
12:00
Hornbæk IF
Oversidder
195364
13-04 2024
13:00
Oversidder
Ramløsehallen
13. apr
13:00
Ramløse IF
Oversidder
195361
ma15-04 2024
18:30 Allerød Idrætspark
9
-
1
15. apr
18:30
Allerød Fodbold Klub
9
Melby-Liseleje IF
1
195369
20-04 2024
11:15 Karsemosegård
0
-
5
20. apr
11:15
Nivå-Kokkedal FK
0
Allerød Fodbold Klub
5
195371
21-04 2024
10:00
Oversidder
21. apr
10:00
Oversidder
Ramløse IF
195363
to25-04 2024
18:00 Slangerup Stadion
0
-
1
25. apr
18:00
Slangerup & Omegn IF
0
Nivå-Kokkedal FK
1
195376
to25-04 2024
18:30 Pedella Park
1
-
4
25. apr
18:30
Hornbæk IF
1
Ramløse IF
4
195375
27-04 2024
13:00 Nødebo Stadion
4
-
4
27. apr
13:00
Nødebo IF
4
Nivå-Kokkedal FK
4
195374
27-04 2024
14:00
Oversidder
Slangerup Stadion
27. apr
14:00
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
195372
28-04 2024
10:00 Nellerupgård Stadion
8
-
1
28. apr
10:00
Gilleleje FK
8
Melby-Liseleje IF
1
195373
ma29-04 2024
18:30
Oversidder
Allerød Idrætspark
29. apr
18:30
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
195377
on01-05 2024
17:45 Melby Stadion
2
-
1
01. maj
17:45
Melby-Liseleje IF
2
Hornbæk IF
1
195379
fr03-05 2024
18:00 Ramløsehallen
6
-
10
03. maj
18:00
Ramløse IF
6
Slangerup & Omegn IF
10
195381
05-05 2024
10:00
Oversidder
05. maj
10:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
195387
ti07-05 2024
18:00 Pedella Park
3
-
5
07. maj
18:00
Hornbæk IF
3
Slangerup & Omegn IF
5
195382
11-05 2024
10:00
Oversidder
Nellerupgård Stadion
11. maj
10:00
Gilleleje FK
Oversidder
195385
11-05 2024
13:00
Oversidder
Nødebo Stadion
11. maj
13:00
Nødebo IF
Oversidder
195383
ma13-05 2024
18:30 Allerød Idrætspark
7
-
1
13. maj
18:30
Allerød Fodbold Klub
7
Ramløse IF
1
195384
on15-05 2024
18:00 Melby Stadion
UHT
15. maj
18:00
Melby-Liseleje IF
Nivå-Kokkedal FK
UHT
195367
ma20-05 2024
12:00 Nellerupgård Stadion
5
-
0
20. maj
12:00
Gilleleje FK
5
Hornbæk IF
0
195368
ti21-05 2024
17:30 Melby Stadion
2
-
5
21. maj
17:30
Melby-Liseleje IF
2
Nødebo IF
5
195370
ti21-05 2024
18:30
Oversidder
21. maj
18:30
Oversidder
Slangerup & Omegn IF
195391
25-05 2024
13:00 Ramløsehallen
2
-
0
25. maj
13:00
Ramløse IF
2
Nødebo IF
0
195393
26-05 2024
10:00
Oversidder
26. maj
10:00
Oversidder
Gilleleje FK
195390
26-05 2024
13:00 Karsemosegård
1
-
2
26. maj
13:00
Nivå-Kokkedal FK
1
Hornbæk IF
2
195392
26-05 2024
14:00
Oversidder
26. maj
14:00
Oversidder
Melby-Liseleje IF
195455
ti28-05 2024
17:30
Oversidder
Melby Stadion
28. maj
17:30
Melby-Liseleje IF
Oversidder
195389
ti28-05 2024
18:00 Slangerup Stadion
4
-
1
28. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
4
Allerød Fodbold Klub
1
195378
on29-05 2024
18:30 Karsemosegård
0
-
4
29. maj
18:30
Nivå-Kokkedal FK
0
Gilleleje FK
4
195380
on29-05 2024
18:30
Oversidder
29. maj
18:30
Oversidder
Nødebo IF
195394
01-06 2024
10:00 Nellerupgård Stadion
2
-
2
01. jun
10:00
Gilleleje FK
2
Ramløse IF
2
195458
01-06 2024
12:00 Pedella Park
HHT
01. jun
12:00
Hornbæk IF
Allerød Fodbold Klub
HHT
195457
01-06 2024
13:00 Nødebo Stadion
0
-
5
01. jun
13:00
Nødebo IF
0
Slangerup & Omegn IF
5
195456
02-06 2024
13:00
Oversidder
Karsemosegård
02. jun
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Oversidder
195461
on05-06 2024
18:00 Ramløsehallen
4
-
2
05. jun
18:00
Ramløse IF
4
Melby-Liseleje IF
2
195463
08-06 2024
10:00
Oversidder
08. jun
10:00
Oversidder
Nivå-Kokkedal FK
195462
08-06 2024
12:00
Oversidder
Pedella Park
08. jun
12:00
Hornbæk IF
Oversidder
195459
09-06 2024
15:00 Allerød Idrætspark
3
-
0
09. jun
15:00
Allerød Fodbold Klub
3
Nødebo IF
0
195460
ti11-06 2024
18:00 Slangerup Stadion
3
-
1
11. jun
18:00
Slangerup & Omegn IF
3
Gilleleje FK
1
195464
15-06 2024
10:00 Nellerupgård Stadion
0
-
3
15. jun
10:00
Gilleleje FK
0
Allerød Fodbold Klub
3
195467
15-06 2024
10:30 Nødebo Stadion
3
-
0
15. jun
10:30
Nødebo IF
3
Hornbæk IF
0
195466
15-06 2024
12:00 Karsemosegård
6
-
5
15. jun
12:00
Nivå-Kokkedal FK
6
Ramløse IF
5
195465
15-06 2024
12:30 Melby Stadion
0
-
5
15. jun
12:30
Melby-Liseleje IF
0
Slangerup & Omegn IF
5
195468
15-06 2024
14:00
Oversidder
Oversidder
15. jun
14:00
Oversidder
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind