U14 Drenge 1 (10) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
710365
13-04 2024
11:00 Karsemosegård
6
-
3
13. apr
11:00
Nivå-Kokkedal FK
6
Espergærde IF
3
710363
13-04 2024
12:00 Rundforbi Stadion
HHT
13. apr
12:00
FC Rudersdal
Farum BK
HHT
710364
14-04 2024
09:40 Rudegård Stadion
11
-
1
14. apr
09:40
FC Holte
11
Lundtofte Boldklub
1
710362
14-04 2024
11:00 Værløse Stadion
4
-
1
14. apr
11:00
Værløse BK
4
Melby-Liseleje IF
1
710368
20-04 2024
09:30 Melby Stadion
1
-
1
20. apr
09:30
Melby-Liseleje IF
1
Nivå-Kokkedal FK
1
710370
20-04 2024
10:30 Lundtofte Idrætsplads
4
-
1
20. apr
10:30
Lundtofte Boldklub
4
FC Rudersdal
1
710369
21-04 2024
14:00 Farum Park
5
-
0
21. apr
14:00
Farum BK
5
Værløse BK
0
710372
on24-04 2024
18:45 Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
2
24. apr
18:45
Espergærde IF
2
Melby-Liseleje IF
2
710373
27-04 2024
10:00 Værløse Stadion
3
-
7
27. apr
10:00
Værløse BK
3
Lundtofte Boldklub
7
710375
27-04 2024
12:00 Karsemosegård
3
-
1
27. apr
12:00
Nivå-Kokkedal FK
3
Farum BK
1
710376
28-04 2024
11:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
3
-
3
28. apr
11:00
Hillerød Fodbold
3
FC Holte
3
710380
04-05 2024
13:45 Lundtofte Idrætsplads
2
-
1
04. maj
13:45
Lundtofte Boldklub
2
Nivå-Kokkedal FK
1
710378
05-05 2024
14:00 Farum Park
4
-
2
05. maj
14:00
Farum BK
4
Espergærde IF
2
710367
on08-05 2024
17:00 Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
1
08. maj
17:00
Espergærde IF
2
Hillerød Fodbold
1
710379
on08-05 2024
18:00 Vedbæk Stadion
0
-
2
08. maj
18:00
FC Holte
0
FC Rudersdal
2
710426
12-05 2024
11:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
UHT
12. maj
11:00
Hillerød Fodbold
FC Rudersdal
UHT
710423
ti14-05 2024
17:30 Værløse Stadion
2
-
9
14. maj
17:30
Værløse BK
2
FC Holte
9
710374
on15-05 2024
18:30 Rundforbi Stadion Kunst
9
-
1
15. maj
18:30
FC Rudersdal
9
Albertslund IF
1
710377
to16-05 2024
17:45 Melby Stadion
3
-
3
16. maj
17:45
Melby-Liseleje IF
3
Hillerød Fodbold
3
710424
18-05 2024
12:30 Melby Stadion
2
-
0
18. maj
12:30
Melby-Liseleje IF
2
Farum BK
0
710371
ti21-05 2024
18:30 Albertslund Stadion
HHT
21. maj
18:30
Albertslund IF
FC Holte
HHT
710430
on22-05 2024
18:45 Lundtofte Idrætsplads
2
-
2
22. maj
18:45
Lundtofte Boldklub
2
Melby-Liseleje IF
2
710429
25-05 2024
09:40 Rudegård Stadion
3
-
4
25. maj
09:40
FC Holte
3
Nivå-Kokkedal FK
4
710427
25-05 2024
13:30 Rundforbi Stadion
3
-
1
25. maj
13:30
FC Rudersdal
3
Værløse BK
1
710431
26-05 2024
11:00 Albertslund Stadion
HHT
26. maj
11:00
Albertslund IF
Espergærde IF
HHT
710428
26-05 2024
14:00 Farum Park
3
-
1
26. maj
14:00
Farum BK
3
Hillerød Fodbold
1
710425
to30-05 2024
19:30 Karsemosegård
UHT
30. maj
19:30
Nivå-Kokkedal FK
Albertslund IF
UHT
710435
02-06 2024
11:00 Karsemosegård
3
-
2
02. jun
11:00
Nivå-Kokkedal FK
3
FC Rudersdal
2
710436
02-06 2024
11:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
5
-
4
02. jun
11:00
Hillerød Fodbold
5
Værløse BK
4
710434
02-06 2024
14:00 Farum Park
1
-
1
02. jun
14:00
Farum BK
1
Lundtofte Boldklub
1
710422
on05-06 2024
18:45 Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
2
05. jun
18:45
Espergærde IF
1
Lundtofte Boldklub
2
710366
to06-06 2024
18:30 Hillerød Stadion Kunstgræs
3
-
0
06. jun
18:30
Hillerød Fodbold
3
Albertslund IF
0
710437
08-06 2024
10:00 Værløse Stadion
4
-
5
08. jun
10:00
Værløse BK
4
Nivå-Kokkedal FK
5
710440
09-06 2024
11:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
3
-
2
09. jun
11:00
Hillerød Fodbold
3
Lundtofte Boldklub
2
710441
09-06 2024
11:00 Albertslund Stadion
2
-
6
09. jun
11:00
Albertslund IF
2
Farum BK
6
710438
09-06 2024
12:00 Rundforbi Stadion Kunst
8
-
5
09. jun
12:00
FC Rudersdal
8
Espergærde IF
5
710439
09-06 2024
13:30 Rudegård Stadion
3
-
4
09. jun
13:30
FC Holte
3
Melby-Liseleje IF
4
710433
ma10-06 2024
18:30 Melby Stadion
UHT
10. jun
18:30
Melby-Liseleje IF
Albertslund IF
UHT
710432
ti11-06 2024
18:30 Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
5
11. jun
18:30
Espergærde IF
1
FC Holte
5
710381
on12-06 2024
18:30 Albertslund Stadion
1
-
3
12. jun
18:30
Albertslund IF
1
Værløse BK
3
710443
15-06 2024
09:30 Melby Stadion
4
-
3
15. jun
09:30
Melby-Liseleje IF
4
FC Rudersdal
3
710445
15-06 2024
10:00 Karsemosegård
6
-
1
15. jun
10:00
Nivå-Kokkedal FK
6
Hillerød Fodbold
1
710446
15-06 2024
13:30 Lundtofte Idrætsplads
UHT
15. jun
13:30
Lundtofte Boldklub
Albertslund IF
UHT
710442
15-06 2024
13:30 Mørdrup Idrætsanlæg
HHT
15. jun
13:30
Espergærde IF
Værløse BK
HHT
710444
16-06 2024
14:00 Farum Park
2
-
8
16. jun
14:00
Farum BK
2
FC Holte
8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind