Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
12:00
Karlslunde IF
2
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
Albertslund BS 72
1
Taastrup FC
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:30
Karlslunde IF
5
B. 1973, Herlev
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Virum-Sorgenfri BK
0
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Albertslund BS 72
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Orient GI
0
Karlslunde IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:30
B. 1973, Herlev
13
Rebæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr
17:30
BK Friheden
6
BSF
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:15
Karlslunde IF
2
Albertslund BS 72
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Taastrup FC
Virum-Sorgenfri BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Rebæk IF
0
BK Friheden
16
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
B. 1973, Herlev
10
Orient GI
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:15
Greve Fodbold
4
Orient GI
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
BSF
5
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Virum-Sorgenfri BK
8
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Albertslund BS 72
3
B. 1973, Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
BK Friheden
Taastrup FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Orient GI
Rebæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
Greve Fodbold
BSF
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Greve Fodbold
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Rebæk IF
Taastrup FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Orient GI
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:10
B. 1973, Herlev
BSF
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
Albertslund BS 72
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Taastrup FC
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
BK Friheden
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
BSF
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Virum-Sorgenfri BK
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Rebæk IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Albertslund BS 72
BSF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Rebæk IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Karlslunde IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
B. 1973, Herlev
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Orient GI
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Rebæk IF
BSF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Taastrup FC
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
BK Friheden
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Greve Fodbold
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
BSF
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Albertslund BS 72
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
B. 1973, Herlev
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Karlslunde IF
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
BSF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Orient GI
Taastrup FC
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.
Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2