Kvindeserie 2 - Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
863663
13-04 2024
10:00 Mørkøv Kunstgræs
2
-
3
13. apr
10:00
Jyderup BK
2
Tølløse BK
3
919658
14-04 2024
12:00 Kongeengen
8
-
3
14. apr
12:00
Nykøbing IF
8
Hundige BK
3
919789
to18-04 2024
19:00 Svinninge Sportscenter
1
-
0
18. apr
19:00
Svinninge IF
1
Jyderup BK
0
919790
to18-04 2024
20:00 Tune Stadion Kunstgræs
0
-
1
18. apr
20:00
Vindinge-Tune
0
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
919660
21-04 2024
10:00 Tølløse Kunstgræsbane
8
-
0
21. apr
10:00
Tølløse BK
8
Hvalsø IF
0
919659
ti23-04 2024
19:00 Vipperødhallen
3
-
1
23. apr
19:00
Vipperød BK
3
Nykøbing IF
1
919792
on24-04 2024
19:00 Hundige Boldfælled
4
-
9
24. apr
19:00
Hundige BK
4
Svogerslev BK
9
927754
to25-04 2024
19:30 Mørkøv Kunstgræs
UHT
25. apr
19:30
Jyderup BK
Vindinge-Tune
UHT
927795
28-04 2024
10:00 Hedehusene Idrætspark
UHT
28. apr
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hundige BK
UHT
927797
28-04 2024
12:00 Kongeengen
1
-
5
28. apr
12:00
Nykøbing IF
1
Svogerslev BK
5
927805
ti30-04 2024
19:00 Tølløse Kunstgræsbane
3
-
2
30. apr
19:00
Tølløse BK
3
Svinninge IF
2
927801
to02-05 2024
19:00 Tune Stadion
3
-
5
02. maj
19:00
Vindinge-Tune
3
Hvalsø IF
5
927799
04-05 2024
11:00 Svinninge Sportscenter
3
-
4
04. maj
11:00
Svinninge IF
3
Vipperød BK
4
927798
05-05 2024
10:00 Tølløse Kunstgræsbane
1
-
4
05. maj
10:00
Tølløse BK
1
Nykøbing IF
4
927802
05-05 2024
11:00 Hundige Boldfælled
9
-
1
05. maj
11:00
Hundige BK
9
Jyderup BK
1
927800
ma06-05 2024
18:45 Svogerslev Idrætspark
1
-
3
06. maj
18:45
Svogerslev BK
1
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
919657
ti07-05 2024
19:00 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
0
-
6
07. maj
19:00
Hvalsø IF
0
Vipperød BK
6
927804
11-05 2024
10:00 Jyderup Stadion
UHT
11. maj
10:00
Jyderup BK
Svogerslev BK
UHT
927807
12-05 2024
12:00 Kongeengen
2
-
3
12. maj
12:00
Nykøbing IF
2
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
919656
to16-05 2024
18:45 Svogerslev Idrætspark
4
-
4
16. maj
18:45
Svogerslev BK
4
Vindinge-Tune
4
919655
18-05 2024
14:00 Hedehusene Idrætspark
6
-
3
18. maj
14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
6
Svinninge IF
3
927803
18-05 2024
15:00 Vipperødhallen
UHT
18. maj
15:00
Vipperød BK
Vindinge-Tune
UHT
927806
to23-05 2024
19:00 Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
9
23. maj
19:00
Hvalsø IF
1
Hundige BK
9
927811
to23-05 2024
19:00 Vindinge Idrætspark
HHT
23. maj
19:00
Vindinge-Tune
Tølløse BK
HHT
927808
25-05 2024
10:00 Hedehusene Idrætspark
4
-
0
25. maj
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
4
Jyderup BK
0
927809
25-05 2024
11:30 Svinninge Sportscenter
3
-
4
25. maj
11:30
Svinninge IF
3
Nykøbing IF
4
927812
26-05 2024
11:00 Hundige Boldfælled
HHT
26. maj
11:00
Hundige BK
Vipperød BK
HHT
919793
on29-05 2024
19:00 Vipperødhallen
2
-
1
29. maj
19:00
Vipperød BK
2
Tølløse BK
1
927810
to30-05 2024
18:45 Svogerslev Idrætspark
4
-
2
30. maj
18:45
Svogerslev BK
4
Hvalsø IF
2
972405
01-06 2024
10:30 Hvalsø ny Idrætsplads
3
-
6
01. jun
10:30
Hvalsø IF
3
Fløng-Hedehusene Fodbold
6
972403
01-06 2024
11:00 Svinninge Sportscenter
UHT
01. jun
11:00
Svinninge IF
Vindinge-Tune
UHT
972402
02-06 2024
10:00 Tølløse Kunstgræsbane
3
-
11
02. jun
10:00
Tølløse BK
3
Hundige BK
11
972406
02-06 2024
12:00 Kongeengen
6
-
0
02. jun
12:00
Nykøbing IF
6
Jyderup BK
0
954771
ma03-06 2024
19:00 Vipperødhallen
1
-
1
03. jun
19:00
Vipperød BK
1
Svogerslev BK
1
927796
ti04-06 2024
19:00 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
2
-
6
04. jun
19:00
Hvalsø IF
2
Svinninge IF
6
844423
08-06 2024
12:20 Hedehusene Idrætspark
1
-
2
08. jun
12:20
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
Vipperød BK
2
845488
08-06 2024
13:30 Kongeengen
UHT
08. jun
13:30
Nykøbing IF
Vindinge-Tune
UHT
845560
09-06 2024
11:00 Hundige Boldfælled
5
-
2
09. jun
11:00
Hundige BK
5
Svinninge IF
2
845485
ma10-06 2024
18:45 Svogerslev Idrætspark
11
-
3
10. jun
18:45
Svogerslev BK
11
Tølløse BK
3
973655
ti11-06 2024
18:30 Jyderup Stadion
4
-
1
11. jun
18:30
Jyderup BK
4
Hvalsø IF
1
845566
to13-06 2024
18:30 Svinninge Sportscenter
2
-
1
13. jun
18:30
Svinninge IF
2
Svogerslev BK
1
847726
to13-06 2024
19:00 Tune Stadion
HHT
13. jun
19:00
Vindinge-Tune
Hundige BK
HHT
845564
to13-06 2024
19:00 Tølløse Kunstgræsbane
1
-
1
13. jun
19:00
Tølløse BK
1
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
845561
15-06 2024
12:00 Vipperødhallen
10
-
0
15. jun
12:00
Vipperød BK
10
Jyderup BK
0
847725
15-06 2024
13:15 Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
4
15. jun
13:15
Hvalsø IF
1
Nykøbing IF
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind