8:8 M+32 1 - Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
349984
14-04 2024
12:00 Sjælsøskolen
0
-
2
14. apr
12:00
Sandbjerg BK
0
IF Bytoften
2
349947
ma15-04 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter
4
-
7
15. apr
20:30
Ishøj IF
4
BK Friheden
7
349950
on17-04 2024
18:45 Ballerup Idrætsby
1
-
4
17. apr
18:45
Ballerup BK
1
Mosede BK
4
349980
on17-04 2024
19:50 Elverroad Kunstgræs
1
-
0
17. apr
19:50
B. 1973, Herlev
1
Taastrup Idrætsforening
0
367918
on17-04 2024
20:00 Gladsaxe skole
0
-
5
17. apr
20:00
IF Bytoften
0
Greve Fodbold
5
349987
ma22-04 2024
19:00 Strandmarkens Fritidscenter
3
-
3
22. apr
19:00
BK Friheden
3
B. 1973, Herlev
3
349988
ma22-04 2024
19:00 Mosede-skolen
UHT
22. apr
19:00
Mosede BK
Ishøj IF
UHT
367917
on24-04 2024
19:00 Skinderskovgård
UHT
24. apr
19:00
Liria FK
Ballerup BK
UHT
349986
on24-04 2024
19:30 Kulturhuset
5
-
1
24. apr
19:30
Taastrup Idrætsforening
5
Sandbjerg BK
1
367920
ma29-04 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter
9
-
2
29. apr
20:30
Ishøj IF
9
Liria FK
2
367922
on01-05 2024
19:50 Elverroad Kunstgræs
2
-
0
01. maj
19:50
B. 1973, Herlev
2
Mosede BK
0
369971
to02-05 2024
19:15 Birkerød Stadion
1
-
6
02. maj
19:15
Sandbjerg BK
1
Greve Fodbold
6
367919
fr03-05 2024
19:00 Gadehaveskolen kunstgræs
UHT
03. maj
19:00
Taastrup Idrætsforening
BK Friheden
UHT
369972
ma06-05 2024
19:00 Strandmarkens Fritidscenter
5
-
1
06. maj
19:00
BK Friheden
5
Sandbjerg BK
1
369973
on08-05 2024
19:00 Mosede-skolen
0
-
1
08. maj
19:00
Mosede BK
0
Taastrup Idrætsforening
1
375432
on08-05 2024
19:00 Skinderskovgård
1
-
5
08. maj
19:00
Liria FK
1
B. 1973, Herlev
5
369974
on08-05 2024
20:00 Greve Idræts Center
UHT
08. maj
20:00
Greve Fodbold
Ballerup BK
UHT
413244
on08-05 2024
20:15 Gladsaxe skole
5
-
7
08. maj
20:15
IF Bytoften
5
Ishøj IF
7
413255
ma13-05 2024
19:00 Strandmarkens Fritidscenter
UHT
13. maj
19:00
BK Friheden
Mosede BK
UHT
413254
ma13-05 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter
3
-
7
13. maj
20:30
Ishøj IF
3
Greve Fodbold
7
413251
on15-05 2024
19:00 Hundige Boldfælled
3
-
1
15. maj
19:00
Taastrup Idrætsforening
3
Liria FK
1
413259
19-05 2024
12:00 Sjælsøskolen
UHT
19. maj
12:00
Sandbjerg BK
Ballerup BK
UHT
413260
on22-05 2024
19:00 Ballerup Idrætsby
5
-
0
22. maj
19:00
Ballerup BK
5
Ishøj IF
0
414495
on22-05 2024
19:00 Skinderskovgård
UHT
22. maj
19:00
Liria FK
BK Friheden
UHT
414496
on22-05 2024
20:15 Gladsaxe skole
5
-
7
22. maj
20:15
IF Bytoften
5
Taastrup Idrætsforening
7
413262
on22-05 2024
20:30 Greve Idræts Center
3
-
1
22. maj
20:30
Greve Fodbold
3
B. 1973, Herlev
1
413261
to23-05 2024
19:00 Mosede-skolen
5
-
1
23. maj
19:00
Mosede BK
5
Sandbjerg BK
1
414498
ma27-05 2024
19:00 Strandmarkens Fritidscenter
UHT
27. maj
19:00
BK Friheden
IF Bytoften
UHT
349951
ma27-05 2024
19:30 Greve Idræts Center
UMH
27. maj
19:30
Greve Fodbold
Liria FK
UMH
414499
on29-05 2024
19:00 Mosede-skolen
14
-
1
29. maj
19:00
Mosede BK
14
Liria FK
1
414502
on29-05 2024
19:50 Elverroad Kunstgræs
UHT
29. maj
19:50
B. 1973, Herlev
Ballerup BK
UHT
414497
fr31-05 2024
19:00 Gadehaveskolen kunstgræs
3
-
4
31. maj
19:00
Taastrup Idrætsforening
3
Greve Fodbold
4
367921
ma03-06 2024
19:00 Ballerup Idrætsby
HHT
03. jun
19:00
Ballerup BK
IF Bytoften
HHT
414504
ma03-06 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter
2
-
1
03. jun
20:30
Ishøj IF
2
B. 1973, Herlev
1
414507
on05-06 2024
19:00 Ballerup Idrætsby
HHT
05. jun
19:00
Ballerup BK
Taastrup Idrætsforening
HHT
414503
on05-06 2024
20:00 Ishøj Idrætscenter
7
-
1
05. jun
20:00
Ishøj IF
7
Sandbjerg BK
1
414510
on05-06 2024
20:20 Gladsaxe skole
2
-
2
05. jun
20:20
IF Bytoften
2
Mosede BK
2
414508
to06-06 2024
20:00 Greve Idræts Center
UHT
06. jun
20:00
Greve Fodbold
BK Friheden
UHT
414509
09-06 2024
12:00 Sjælsøskolen
HHT
09. jun
12:00
Sandbjerg BK
Liria FK
HHT
414515
ma10-06 2024
19:00 Strandmarkens Fritidscenter
3
-
0
10. jun
19:00
BK Friheden
3
Ballerup BK
0
413258
ma10-06 2024
19:50 Elverroad Kunstgræs
UHT
10. jun
19:50
B. 1973, Herlev
IF Bytoften
UHT
414516
on12-06 2024
19:00 Mosede-skolen
0
-
3
12. jun
19:00
Mosede BK
0
Greve Fodbold
3
414519
on12-06 2024
19:00 Skinderskovgård
UHT
12. jun
19:00
Liria FK
IF Bytoften
UHT
414518
on12-06 2024
19:50 Elverroad Kunstgræs
4
-
0
12. jun
19:50
B. 1973, Herlev
4
Sandbjerg BK
0
414514
on12-06 2024
20:00 Gadehaveskolen kunstgræs
UHT
12. jun
20:00
Taastrup Idrætsforening
Ishøj IF
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:

Finale
Lørdag den 22. juni kl. 10.30 i Borup. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind