8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår, Pulje 6

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
370589
ma08-04 2024
18:00
Oversidder
08. apr
18:00
Oversidder
Herfølge BK
370590
to11-04 2024
19:00 Fuglebjerg Stadion
2
-
4
11. apr
19:00
Fuglebjerg IF
2
Faxe Ladeplads IF
4
374747
13-04 2024
10:30 HFC's Klubhus
2
-
5
13. apr
10:30
Haslev FC
2
Køge Nord FC
5
374817
ti16-04 2024
18:00 Faxe Ladeplads Stadion
6
-
1
16. apr
18:00
Faxe Ladeplads IF
6
Haslev FC
1
375523
ti16-04 2024
18:45 Capelli Sport Stadion
5
-
1
16. apr
18:45
Herfølge BK
5
Fuglebjerg IF
1
375524
ma22-04 2024
18:00
Oversidder
22. apr
18:00
Oversidder
Haslev FC
375526
ti23-04 2024
19:00 Capelli Sport Stadion
3
-
1
23. apr
19:00
Herfølge BK
3
Faxe Ladeplads IF
1
375525
to25-04 2024
18:30 Fuglebjerg Stadion
6
-
4
25. apr
18:30
Fuglebjerg IF
6
Køge Nord FC
4
375527
ma29-04 2024
18:00
Oversidder
29. apr
18:00
Oversidder
Faxe Ladeplads IF
375529
04-05 2024
10:00 HFC's Klubhus
3
-
4
04. maj
10:00
Haslev FC
3
Fuglebjerg IF
4
375528
05-05 2024
10:30 Rishøj Stadion
4
-
6
05. maj
10:30
Køge Nord FC
4
Herfølge BK
6
375531
ti07-05 2024
18:15 Faxe Ladeplads Stadion
7
-
1
07. maj
18:15
Faxe Ladeplads IF
7
Køge Nord FC
1
375532
ti07-05 2024
19:00 Capelli Sport Stadion
4
-
2
07. maj
19:00
Herfølge BK
4
Haslev FC
2
375530
on08-05 2024
19:00
Oversidder
Fuglebjerg Stadion
08. maj
19:00
Fuglebjerg IF
Oversidder
375542
ti14-05 2024
18:00 Faxe Ladeplads Stadion
UHT
14. maj
18:00
Faxe Ladeplads IF
Fuglebjerg IF
UHT
375543
ti14-05 2024
19:00
Oversidder
Capelli Sport Stadion
14. maj
19:00
Herfølge BK
Oversidder
375541
18-05 2024
10:30 Rishøj Stadion
5
-
3
18. maj
10:30
Køge Nord FC
5
Haslev FC
3
375544
on22-05 2024
18:15
Oversidder
22. maj
18:15
Oversidder
Køge Nord FC
416816
to23-05 2024
18:00 HFC's Klubhus
0
-
2
23. maj
18:00
Haslev FC
0
Faxe Ladeplads IF
2
375545
to23-05 2024
19:00 Fuglebjerg Stadion
0
-
2
23. maj
19:00
Fuglebjerg IF
0
Herfølge BK
2
374816
ma27-05 2024
18:30
Oversidder
Rishøj Stadion
27. maj
18:30
Køge Nord FC
Oversidder
424449
ti28-05 2024
18:00 Faxe Ladeplads Stadion
2
-
0
28. maj
18:00
Faxe Ladeplads IF
2
Herfølge BK
0
420007
01-06 2024
10:30 Rishøj Stadion
UHT
01. jun
10:30
Køge Nord FC
Fuglebjerg IF
UHT
424450
01-06 2024
10:30
Oversidder
HFC's Klubhus
01. jun
10:30
Haslev FC
Oversidder
426460
ti04-06 2024
18:00
Oversidder
Faxe Ladeplads Stadion
04. jun
18:00
Faxe Ladeplads IF
Oversidder
426461
ti04-06 2024
18:30 Capelli Sport Stadion
6
-
0
04. jun
18:30
Herfølge BK
6
Køge Nord FC
0
426459
to06-06 2024
19:00 Fuglebjerg Stadion
UHHT
06. jun
19:00
Fuglebjerg IF
Haslev FC
UHHT
426462
ma10-06 2024
18:00
Oversidder
10. jun
18:00
Oversidder
Fuglebjerg IF
426463
ti11-06 2024
18:30 Rishøj Stadion
3
-
10
11. jun
18:30
Køge Nord FC
3
Faxe Ladeplads IF
10
426464
ti11-06 2024
19:00 HFC's Klubhus
0
-
1
11. jun
19:00
Haslev FC
0
Herfølge BK
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 6

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5

Log ind