8:8 U15 Piger (09) Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
726309
14-04 2024
11:00 Gislinge Stadion
UMH
14. apr
11:00
Gislinge BK
Store Merløse IF
UMH
726310
ti16-04 2024
18:30
Oversidder
16. apr
18:30
Oversidder
Jyderup BK
726311
to25-04 2024
17:00
Oversidder
St. Merløse Idrætsplads
25. apr
17:00
Store Merløse IF
Oversidder
726312
to25-04 2024
18:00 Jyderup Stadion
HHT
25. apr
18:00
Jyderup BK
Gislinge BK
HHT
726491
ma29-04 2024
18:00
Oversidder
Gislinge Stadion
29. apr
18:00
Gislinge BK
Oversidder
726492
to02-05 2024
18:00 St. Merløse Idrætsplads
1
-
2
02. maj
18:00
Store Merløse IF
1
Jyderup BK
2
726524
on08-05 2024
18:00
Oversidder
Jyderup Stadion
08. maj
18:00
Jyderup BK
Oversidder
726525
ti14-05 2024
18:00 Jyderup Stadion
0
-
4
14. maj
18:00
Jyderup BK
0
Gislinge BK
4
726587
ti14-05 2024
19:00
Oversidder
14. maj
19:00
Oversidder
Store Merløse IF
726588
ti21-05 2024
19:00
Oversidder
21. maj
19:00
Oversidder
Gislinge BK
726589
to23-05 2024
18:00 Jyderup Stadion
2
-
1
23. maj
18:00
Jyderup BK
2
Store Merløse IF
1
726590
ma27-05 2024
18:00 Gislinge Stadion
1
-
1
27. maj
18:00
Gislinge BK
1
Store Merløse IF
1
726591
ti28-05 2024
19:00
Oversidder
28. maj
19:00
Oversidder
Jyderup BK
726493
02-06 2024
11:00 St. Merløse Idrætsplads
HHT
02. jun
11:00
Store Merløse IF
Gislinge BK
HHT
726592
to06-06 2024
17:00
Oversidder
St. Merløse Idrætsplads
06. jun
17:00
Store Merløse IF
Oversidder
726593
to06-06 2024
18:00 Jyderup Stadion
0
-
3
06. jun
18:00
Jyderup BK
0
Gislinge BK
3
727073
ma10-06 2024
18:00
Oversidder
Gislinge Stadion
10. jun
18:00
Gislinge BK
Oversidder
732702
to13-06 2024
18:00 St. Merløse Idrætsplads
13. jun
18:00
Store Merløse IF
Jyderup BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23 juni i Borup.

Semifinaler 23. juni kl. 12.30 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 16.15 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind