Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. apr
17:30
Kalundborg GB
5
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:00
Faxe-Haslev Pigefodbold
0
Borup IF Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Tuse IF
0
Nykøbing IF
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Hvalsø/Såby
1
B. 73, Slagelse
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Ringsted Pigefodbold
5
|
|||||||||||||||||||
22. apr
17:30
Suså IF
0
Tuse IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:00
Borup IF Fodbold
0
Kalundborg GB
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:30
Ringsted Pigefodbold
Faxe-Haslev Pigefodbold
UMH
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Nykøbing IF
Hvalsø/Såby
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
B. 73, Slagelse
0
Virum-Sorgenfri BK
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:15
Suså IF
1
Borup IF Fodbold
8
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:45
Kalundborg GB
0
Ringsted Pigefodbold
5
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Tuse IF
0
Hvalsø/Såby
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Borup IF Fodbold
4
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Faxe-Haslev Pigefodbold
4
B. 73, Slagelse
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Ringsted Pigefodbold
5
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Hvalsø/Såby
Virum-Sorgenfri BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:45
Nykøbing IF
Faxe-Haslev Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Kalundborg GB
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Faxe-Haslev Pigefodbold
Hvalsø/Såby
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Tuse IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Borup IF Fodbold
Ringsted Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
B. 73, Slagelse
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hvalsø/Såby
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Ringsted Pigefodbold
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
B. 73, Slagelse
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:45
Nykøbing IF
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Virum-Sorgenfri BK
Faxe-Haslev Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:30
Suså IF
Hvalsø/Såby
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:30
Ringsted Pigefodbold
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Kalundborg GB
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:45
Tuse IF
Faxe-Haslev Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
B. 73, Slagelse
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Borup IF Fodbold
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:30
Faxe-Haslev Pigefodbold
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
11:00
Tuse IF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Virum-Sorgenfri BK
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Hvalsø/Såby
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:45
Nykøbing IF
Ringsted Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:30
Suså IF
Faxe-Haslev Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:30
Ringsted Pigefodbold
Hvalsø/Såby
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:45
Kalundborg GB
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Suså IF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Borup IF Fodbold
Nykøbing IF
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23 juni i Borup.
Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 14.15 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2