U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
305507
20-04 2024
09:45 Lillevang Idrætscenter
20. apr
09:45
KFUM BK, Roskilde
Tuse IF
305505
20-04 2024
13:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
20. apr
13:00
BK Friheden
Frederikssund FB
305504
21-04 2024
10:00
LSF
Holbæk Sportsby
21. apr
10:00
Holbæk B&I
LSF
305503
21-04 2024
10:30 Greve Idræts Center
21. apr
10:30
Greve Fodbold
Stenløse BK
305699
27-04 2024
10:00
LSF
Smørum Idrætscenter
27. apr
10:00
LSF
Greve Fodbold
305700
27-04 2024
10:00 Frederikssund Stadion
27. apr
10:00
Frederikssund FB
Holbæk B&I
305701
27-04 2024
10:00 Tusehallen
27. apr
10:00
Tuse IF
BK Friheden
305509
27-04 2024
12:00
Vallensbæk IF
!
NB: Vallensbæk IF er taberdømt
Stenløse Stadion
27. apr
12:00
Stenløse BK
Vallensbæk IF
305508
ti30-04 2024
17:00 Svogerslev Idrætspark
30. apr
17:00
Svogerslev BK
KFUM BK, Roskilde
305702
04-05 2024
09:00 Svogerslev Idrætspark kunst
04. maj
09:00
Svogerslev BK
Stenløse BK
305729
04-05 2024
11:30
LSF
Vallensbæk Idrætscenter
04. maj
11:30
Vallensbæk IF
LSF
305704
05-05 2024
10:00 Holbæk Sportsby
05. maj
10:00
Holbæk B&I
Tuse IF
305730
05-05 2024
10:00 Lillevang Idrætscenter
05. maj
10:00
KFUM BK, Roskilde
BK Friheden
305703
05-05 2024
10:30 Greve Idræts Center
05. maj
10:30
Greve Fodbold
Frederikssund FB
305732
ti07-05 2024
18:00
LSF
Smørum Idrætscenter
07. maj
18:00
LSF
Svogerslev BK
305735
11-05 2024
10:00 Tusehallen
11. maj
10:00
Tuse IF
Greve Fodbold
305733
11-05 2024
11:00 Strandmarkens Fritidscenter
11. maj
11:00
BK Friheden
Holbæk B&I
305738
ti14-05 2024
17:45
LSF
Stenløse Stadion
14. maj
17:45
Stenløse BK
LSF
305506
ti14-05 2024
18:00 Vallensbæk Idrætscenter
14. maj
18:00
Vallensbæk IF
Svogerslev BK
305737
on15-05 2024
17:30 Greve Idræts Center
15. maj
17:30
Greve Fodbold
BK Friheden
305740
18-05 2024
11:00 Lillevang Idrætscenter
18. maj
11:00
KFUM BK, Roskilde
Holbæk B&I
305741
on22-05 2024
18:15 Holbæk Sportsby
22. maj
18:15
Holbæk B&I
Greve Fodbold
305734
to23-05 2024
18:00 Frederikssund Stadion
23. maj
18:00
Frederikssund FB
Vallensbæk IF
305827
25-05 2024
10:00 Tusehallen
25. maj
10:00
Tuse IF
Svogerslev BK
305826
25-05 2024
10:30 Frederikssund Stadion
25. maj
10:30
Frederikssund FB
Stenløse BK
305825
25-05 2024
11:00 Strandmarkens Fritidscenter
25. maj
11:00
BK Friheden
Vallensbæk IF
305829
ti28-05 2024
17:30 Stenløse Stadion
28. maj
17:30
Stenløse BK
Tuse IF
305742
ti28-05 2024
18:00
LSF
Smørum Idrætscenter
28. maj
18:00
LSF
KFUM BK, Roskilde
305830
on29-05 2024
18:00
LSF
Smørum Idrætscenter
29. maj
18:00
LSF
Frederikssund FB
306062
to30-05 2024
18:00 Vallensbæk Idrætscenter
30. maj
18:00
Vallensbæk IF
Greve Fodbold
305828
01-06 2024
10:00
BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Svogerslev Idrætspark
01. jun
10:00
Svogerslev BK
BK Friheden
305832
01-06 2024
11:00 Lillevang Idrætscenter
01. jun
11:00
KFUM BK, Roskilde
Greve Fodbold
306067
08-06 2024
10:00
LSF
Tusehallen
08. jun
10:00
Tuse IF
LSF
306064
08-06 2024
11:00 Strandmarkens Fritidscenter
08. jun
11:00
BK Friheden
Stenløse BK
306065
08-06 2024
11:30 Lillevang Idrætscenter
08. jun
11:30
KFUM BK, Roskilde
Frederikssund FB
306063
09-06 2024
10:00 Holbæk Sportsby
09. jun
10:00
Holbæk B&I
Svogerslev BK
305731
on12-06 2024
18:00 Stenløse Stadion
12. jun
18:00
Stenløse BK
KFUM BK, Roskilde
305831
on12-06 2024
18:15 Vallensbæk Idrætscenter
12. jun
18:15
Vallensbæk IF
Holbæk B&I
306124
15-06 2024
10:30 Frederikssund Stadion
15. jun
10:30
Frederikssund FB
Tuse IF
306121
15-06 2024
11:00 Stenløse Stadion
15. jun
11:00
Stenløse BK
Holbæk B&I
306122
15-06 2024
11:30
LSF
Smørum Idrætscenter
15. jun
11:30
LSF
BK Friheden
306123
15-06 2024
11:30 Vallensbæk Idrætscenter
15. jun
11:30
Vallensbæk IF
KFUM BK, Roskilde
306120
16-06 2024
10:30 Svogerslev Idrætspark
16. jun
10:30
Svogerslev BK
Greve Fodbold
305739
22-06 2024
11:30 Vallensbæk Idrætscenter
22. jun
11:30
Vallensbæk IF
Tuse IF
305736
23-06 2024
10:00 Svogerslev Idrætspark
23. jun
10:00
Svogerslev BK
Frederikssund FB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind