U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
199889
13-04 2024
11:30
Oversidder
13. apr
11:30
Oversidder
Greve Fodbold
199824
on17-04 2024
17:30
Oversidder
17. apr
17:30
Oversidder
Ishøj IF
199827
on17-04 2024
18:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
17. apr
18:00
Havdrup Fodbold
Brøndbyernes IF
199825
20-04 2024
09:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
UDS
20. apr
09:00
BK Friheden
Greve Fodbold
UDS
199826
21-04 2024
10:00 Hundige Boldfælled
21. apr
10:00
Hundige BK
Rosenhøj BK
199828
21-04 2024
10:00
Oversidder
Solrød Idrætscenter
21. apr
10:00
Solrød FC
Oversidder
199832
on24-04 2024
18:30 Avedøre Stadion
24. apr
18:30
Rosenhøj BK
BK Friheden
199830
27-04 2024
10:00 Ishøj Idrætscenter
27. apr
10:00
Ishøj IF
Havdrup Fodbold
199831
27-04 2024
10:00
Oversidder
Greve Idræts Center
27. apr
10:00
Greve Fodbold
Oversidder
199829
27-04 2024
11:00 Brøndby Stadion
27. apr
11:00
Brøndbyernes IF
Solrød FC
199833
27-04 2024
11:30
Oversidder
27. apr
11:30
Oversidder
Hundige BK
199835
on01-05 2024
17:30
Oversidder
01. maj
17:30
Oversidder
Rosenhøj BK
199843
on01-05 2024
18:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
01. maj
18:00
Havdrup Fodbold
Greve Fodbold
199836
04-05 2024
09:00
Oversidder
Strandmarkens Fritidscenter
04. maj
09:00
BK Friheden
Oversidder
199834
04-05 2024
11:00 Brøndby Stadion
04. maj
11:00
Brøndbyernes IF
Ishøj IF
199844
05-05 2024
10:00 Solrød Idrætscenter
05. maj
10:00
Solrød FC
Hundige BK
199868
on08-05 2024
18:30 Avedøre Stadion
08. maj
18:30
Rosenhøj BK
Havdrup Fodbold
199866
11-05 2024
10:00 Greve Idræts Center
11. maj
10:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
199869
11-05 2024
11:30
Oversidder
Oversidder
11. maj
11:30
Oversidder
Oversidder
199867
12-05 2024
10:00
BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Hundige Boldfælled
12. maj
10:00
Hundige BK
BK Friheden
199870
on15-05 2024
17:00 Brøndby Stadion
15. maj
17:00
Brøndbyernes IF
Rosenhøj BK
199871
on15-05 2024
17:30
Oversidder
15. maj
17:30
Oversidder
Hundige BK
199873
on15-05 2024
18:00
Oversidder
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
15. maj
18:00
Havdrup Fodbold
Oversidder
199874
on22-05 2024
18:00 Solrød Idrætscenter
22. maj
18:00
Solrød FC
BK Friheden
199878
on22-05 2024
18:15 Avedøre Stadion
22. maj
18:15
Rosenhøj BK
Ishøj IF
199875
25-05 2024
09:00
Oversidder
Strandmarkens Fritidscenter
25. maj
09:00
BK Friheden
Oversidder
199879
25-05 2024
11:30
Oversidder
25. maj
11:30
Oversidder
Brøndbyernes IF
199877
26-05 2024
10:00 Hundige Boldfælled
26. maj
10:00
Hundige BK
Havdrup Fodbold
199876
26-05 2024
11:30 Greve Idræts Center
26. maj
11:30
Greve Fodbold
Solrød FC
199872
ti28-05 2024
17:45 Ishøj Idrætscenter
28. maj
17:45
Ishøj IF
Greve Fodbold
199883
fr31-05 2024
18:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
31. maj
18:00
Havdrup Fodbold
BK Friheden
199882
01-06 2024
10:00 Greve Idræts Center
01. jun
10:00
Greve Fodbold
Rosenhøj BK
199881
01-06 2024
10:30
Oversidder
Ishøj Idrætscenter
01. jun
10:30
Ishøj IF
Oversidder
199880
01-06 2024
11:00 Brøndby Stadion
01. jun
11:00
Brøndbyernes IF
Hundige BK
199845
02-06 2024
09:30 Solrød Idrætscenter
02. jun
09:30
Solrød FC
Ishøj IF
199884
02-06 2024
10:00
Oversidder
Solrød Idrætscenter
02. jun
10:00
Solrød FC
Oversidder
199885
on05-06 2024
17:30
Oversidder
05. jun
17:30
Oversidder
Havdrup Fodbold
199886
08-06 2024
09:00 Strandmarkens Fritidscenter
08. jun
09:00
BK Friheden
Brøndbyernes IF
199888
09-06 2024
10:00 Solrød Idrætscenter
09. jun
10:00
Solrød FC
Rosenhøj BK
199887
ma10-06 2024
17:45 Hundige Boldfælled
10. jun
17:45
Hundige BK
Ishøj IF
199894
on12-06 2024
17:15
Oversidder
Avedøre Stadion
12. jun
17:15
Rosenhøj BK
Oversidder
199893
on12-06 2024
18:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
12. jun
18:00
Havdrup Fodbold
Solrød FC
199892
15-06 2024
10:00 Greve Idræts Center
15. jun
10:00
Greve Fodbold
Hundige BK
199890
15-06 2024
11:00
Oversidder
Brøndby Stadion
15. jun
11:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
199891
23-06 2024
11:00 Ishøj Idrætscenter
23. jun
11:00
Ishøj IF
BK Friheden
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind