U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024, Pulje 52

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
552701
13-04 2024
11:00
TSV
Sulsted Stadion
13. apr
11:00
TSV
Hadsund B
552702
14-04 2024
10:00 NFB Kunstgræs Lindholm
14. apr
10:00
Nørresundby FB
Vegger IF
552703
ma15-04 2024
17:30 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
15. apr
17:30
Aalborg Freja
Skørping IF Frem
552704
ma15-04 2024
17:30 Skjøtt Arena (Gug B)
15. apr
17:30
Gug B
RKG/LKB
552708
ma22-04 2024
17:00
TSV
Bixen Arena (Klarup Stadion)
22. apr
17:00
RKG/LKB
TSV
552707
ti23-04 2024
17:00 Skørping Idrætscenter
23. apr
17:00
Skørping IF Frem
Nørresundby FB
552705
ti23-04 2024
18:00 Hadsund Stadion
23. apr
18:00
Hadsund B
Gug B
552709
to25-04 2024
17:30
TSV
Sulsted Stadion
25. apr
17:30
TSV
Vegger IF
552710
27-04 2024
09:00 Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
27. apr
09:00
Nørresundby FB
RKG/LKB
552712
28-04 2024
10:00 Skjøtt Arena (Gug B)
28. apr
10:00
Gug B
Skørping IF Frem
552711
ti30-04 2024
17:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
30. apr
17:00
Aalborg Freja
Hadsund B
552715
to02-05 2024
17:30
TSV
Sulsted Stadion
02. maj
17:30
TSV
Skørping IF Frem
552770
05-05 2024
10:00 Bixen Arena (Klarup Stadion)
05. maj
10:00
RKG/LKB
Aalborg Freja
552706
ma13-05 2024
17:30 Vegger Stadion
13. maj
17:30
Vegger IF
Aalborg Freja
552713
ti14-05 2024
18:00 Hadsund Stadion
14. maj
18:00
Hadsund B
Nørresundby FB
552821
25-05 2024
12:00 Skørping Idrætscenter
25. maj
12:00
Skørping IF Frem
RKG/LKB
552773
26-05 2024
10:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
26. maj
10:00
Aalborg Freja
Gug B
552772
ti28-05 2024
18:00 Hadsund Stadion
28. maj
18:00
Hadsund B
Vegger IF
552771
to30-05 2024
17:30
TSV
Sulsted Stadion
30. maj
17:30
TSV
Nørresundby FB
552825
01-06 2024
10:00
TSV
Skjøtt Arena (Gug B)
01. jun
10:00
Gug B
TSV
552823
02-06 2024
10:00 Vegger Stadion
02. jun
10:00
Vegger IF
Skørping IF Frem
552826
to06-06 2024
17:30 Bixen Arena (Klarup Stadion)
06. jun
17:30
RKG/LKB
Hadsund B
552714
to06-06 2024
18:00 Skjøtt Arena (Gug B)
06. jun
18:00
Gug B
Vegger IF
552822
to06-06 2024
18:00 Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
06. jun
18:00
Nørresundby FB
Aalborg Freja
552829
08-06 2024
11:00 Hadsund Kunstgræsbane
08. jun
11:00
Skørping IF Frem
Hadsund B
552827
09-06 2024
10:00 Vegger Stadion
09. jun
10:00
Vegger IF
RKG/LKB
552830
09-06 2024
10:00 Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
09. jun
10:00
Nørresundby FB
Gug B
552828
ti11-06 2024
17:00
TSV
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
11. jun
17:00
Aalborg Freja
TSV
552834
15-06 2024
10:00
Gug B
!
NB: Gug B er taberdømt
Bixen Arena (Klarup Stadion)
15. jun
10:00
RKG/LKB
Gug B
552838
15-06 2024
11:00
TSV
Sulsted Stadion
15. jun
11:00
TSV
RKG/LKB
552837
ti18-06 2024
17:30 Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
18. jun
17:30
Nørresundby FB
Skørping IF Frem
552831
ti18-06 2024
18:00
TSV
Hadsund Stadion
18. jun
18:00
Hadsund B
TSV
552835
23-06 2024
10:00 Skjøtt Arena (Gug B)
23. jun
10:00
Gug B
Hadsund B
552832
ma24-06 2024
17:30 Vegger Stadion
24. jun
17:30
Vegger IF
Nørresundby FB
552833
ma24-06 2024
18:00 Skørping Idrætscenter
24. jun
18:00
Skørping IF Frem
Aalborg Freja
552836
on26-06 2024
17:30 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
26. jun
17:30
Aalborg Freja
Vegger IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
U11 og U12: Har I lyst til at spille udendørs året rundt? – Så læs mere om kunstgræsturneringen her

Log ind