U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024, Pulje 122

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 20-04 2024
Spillested:
Aabybro Idrætscenter Bane 3.3 (5m) Viaduktvej 28B 9440 Aabybro
371873 10:00
Aabybro IF
!
NB: Aabybro IF er taberdømt
Bane 3.3 (5m)
10:00
Aabybro IF
Biersted/Nørhalne
371874 10:00 Bane 3.4 (5m)
10:00
Gjøl B
FK Alliancen
371875 10:40 Bane 3.3 (5m)
10:40
Biersted/Nørhalne
Gjøl B
372055 10:40 Bane 3.4 (5m)
10:40
FK Alliancen
Øster Han Herred
372056 11:20
Aabybro IF
!
NB: Aabybro IF er taberdømt
Bane 3.3 (5m)
11:20
Øster Han Herred
Aabybro IF
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2024
Spillested:
Vester Hassing Stadion Bane 8 Halsvej 199 B 9310 Vodskov
372057 10:00 Bane 8
10:00
Biersted/Nørhalne
FK Alliancen
372058 10:00
Øster Han Herred
!
NB: Øster Han Herred er taberdømt
Bane 9
10:00
Gjøl B
Øster Han Herred
372059 10:40
Øster Han Herred
!
NB: Øster Han Herred er taberdømt
Bane 8
10:40
Øster Han Herred
Biersted/Nørhalne
372060 10:40 Bane 9
10:40
Aabybro IF
Gjøl B
372061 11:20 Bane 8
11:20
FK Alliancen
Aabybro IF
Arrangør:
lørdag den. 25-05 2024
Spillested:
Brovst IF's Anlæg 1 Damengvej 2 9460 Brovst
372062 10:00 1
10:00
Gjøl B
Biersted/Nørhalne
372064 10:00
10:00
Øster Han Herred
FK Alliancen
372065 10:40
Aabybro IF
!
NB: Aabybro IF er taberdømt
1
10:40
Biersted/Nørhalne
Aabybro IF
372066 10:40 1
10:40
FK Alliancen
Gjøl B
372067 11:20
Aabybro IF
!
NB: Aabybro IF er taberdømt
1
11:20
Aabybro IF
Øster Han Herred
Arrangør:
søndag den. 02-06 2024
Spillested:
Gjøl B`s Baner Rønnebærvej 8 9440 Aabybro
372068 10:00
10:00
FK Alliancen
Biersted/Nørhalne
372069 10:00
10:00
Øster Han Herred
Gjøl B
372070 10:40
10:40
Aabybro IF
FK Alliancen
372092 10:40
10:40
Biersted/Nørhalne
Øster Han Herred
372093 11:20
11:20
Gjøl B
Aabybro IF
Arrangør:
søndag den. 09-06 2024
Spillested:
Nørhalne Stadion Gustav Zimmersvej 27 9430 Vadum
372094 10:00
10:00
Øster Han Herred
FK Alliancen
372096 10:00
10:00
Gjøl B
Biersted/Nørhalne
372097 10:40
10:40
Aabybro IF
Øster Han Herred
372098 10:40
10:40
FK Alliancen
Gjøl B
372099 11:20
11:20
Biersted/Nørhalne
Aabybro IF
Arrangør:
lørdag den. 15-06 2024
Spillested:
Vester Hassing Stadion Bane 6 Halsvej 199 B 9310 Vodskov
372100 12:15 Bane 6
12:15
Øster Han Herred
Gjøl B
372130 12:15
Aabybro IF
!
NB: Aabybro IF er taberdømt
Bane 7
12:15
Aabybro IF
FK Alliancen
372131 12:55 Bane 6
12:55
FK Alliancen
Biersted/Nørhalne
372132 12:55
Aabybro IF
!
NB: Aabybro IF er taberdømt
Bane 7
12:55
Gjøl B
Aabybro IF
372219 13:35 Bane 6
13:35
Biersted/Nørhalne
Øster Han Herred
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
U8-U10: Har I lyst til at spille udendørs året rundt? – Så læs mere om kunstgræsstævnerne her

Log ind