U10 Piger B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024, Pulje 132

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
fredag den. 19-04 2024
Spillested:
Aabybro Idrætscenter Bane 2.2 (5m) Viaduktvej 28B 9440 Aabybro
959595 17:00 Bane 2.2 (5m)
17:00
Aabybro IF
St. Restrup IF
959596 17:00 Bane 2.3 (5m)
17:00
Øster Han Herred
Fjerritslev IF
959597 17:40 Bane 2.2 (5m)
17:40
Fjerritslev IF
Aabybro IF
959598 17:40 Bane 2.3 (5m)
17:40
St. Restrup IF
Øster Han Herred
Arrangør:
søndag den. 21-04 2024
Spillested:
Bixen Arena (Klarup Stadion) Bane 4,1 Hellasvej 11 9270 Klarup
960375 10:00
RKG
Bane 4,1
10:00
Hadsund B
RKG
960765 10:40 Bane 4,2
10:40
Svenstrup-Godthåb IF
Hadsund B
960766 11:20
RKG
Bane 4,1
11:20
RKG
Svenstrup-Godthåb IF
lørdag den. 27-04 2024
Spillested:
Svenstrup Stadion Bautastenen 27 9230 Svenstrup J
960819 10:00
10:00
Hadsund B
Svenstrup-Godthåb IF
960821 10:40
RKG
10:40
RKG
Hadsund B
960820 11:20
RKG
11:20
Svenstrup-Godthåb IF
RKG
Arrangør:
søndag den. 05-05 2024
Spillested:
Fjerritslev Stadion Brøndumvej 25 9690 Fjerritslev
960771 10:00
RKG
10:00
Fjerritslev IF
RKG
960772 10:40
RKG
10:40
RKG
St. Restrup IF
960773 11:20
11:20
St. Restrup IF
Fjerritslev IF
Arrangør:
søndag den. 05-05 2024
Spillested:
Hadsund Stadion Stadionvej 25 9560 Hadsund
960767 10:00
10:00
Hadsund B
Aabybro IF
960768 10:00
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
Øster Han Herred
960769 10:40
10:40
Aabybro IF
Svenstrup-Godthåb IF
960770 10:40
10:40
Øster Han Herred
Hadsund B
Arrangør:
lørdag den. 25-05 2024
Spillested:
Tranum Stadion Baunehøjvej 7 9460 Brovst
960808 10:00
10:00
Aabybro IF
Øster Han Herred
960813 10:40
RKG
10:40
RKG
Aabybro IF
960814 11:20
RKG
11:20
Øster Han Herred
RKG
søndag den. 26-05 2024
Spillested:
Svenstrup Stadion Bane 6 (5M) - Syd Bautastenen 27 9230 Svenstrup J
960774 10:00 Bane 6 (5M) - Syd
10:00
Hadsund B
St. Restrup IF
960775 10:00 Bane 5 (5M) - Syd
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
Fjerritslev IF
960784 10:40 Bane 5 (5M) - Syd
10:40
St. Restrup IF
Svenstrup-Godthåb IF
960807 10:40 Bane 6 (5M) - Syd
10:40
Fjerritslev IF
Hadsund B
Arrangør:
søndag den. 02-06 2024
Spillested:
Frejlev Stadion 1 Frejlev Skolevej 7 9200 Aalborg Sv
960815 10:00
Øster Han Herred
!
NB: Øster Han Herred er taberdømt
1
10:00
Øster Han Herred
Aabybro IF
960816 10:00 5.4
10:00
Fjerritslev IF
St. Restrup IF
960817 10:40 5.3
ANN
10:40
Aabybro IF
Fjerritslev IF
ANN
960818 10:40
Øster Han Herred
!
NB: Øster Han Herred er taberdømt
1
10:40
St. Restrup IF
Øster Han Herred
Arrangør:
søndag den. 09-06 2024
Spillested:
Bixen Arena (Klarup Stadion) Bane 4,2 Hellasvej 11 9270 Klarup
962349 14:00
RKG
Bane 4,2
14:00
Aabybro IF
RKG
962350 14:40
St. Restrup IF
!
NB: St. Restrup IF er taberdømt
Olymposvej
14:40
St. Restrup IF
Aabybro IF
962351 15:20
RKG
St. Restrup IF
!
NB: St. Restrup IF er taberdømt
Bane 4,2
15:20
RKG
St. Restrup IF
søndag den. 09-06 2024
Spillested:
Svenstrup Stadion Bane 5 (5M) - Syd Bautastenen 27 9230 Svenstrup J
960822 10:00 Bane 5 (5M) - Syd
10:00
Øster Han Herred
Hadsund B
960823 10:00 Bane 7 (5M) - Syd
10:00
Fjerritslev IF
Svenstrup-Godthåb IF
962347 10:40 Bane 5 (5M) - Syd
10:40
Hadsund B
Fjerritslev IF
962348 10:40 Bane 7 (5M) - Syd
10:40
Svenstrup-Godthåb IF
Øster Han Herred
Arrangør:
lørdag den. 15-06 2024
Spillested:
Brovst IF's Anlæg Damengvej 2 9460 Brovst
970939 10:00
RKG
10:00
Øster Han Herred
RKG
971131 10:40
RKG
10:40
RKG
Fjerritslev IF
972125 11:20
11:20
Fjerritslev IF
Øster Han Herred
Arrangør:
søndag den. 16-06 2024
Spillested:
Frejlev Stadion 5.3 Frejlev Skolevej 7 9200 Aalborg Sv
962352 10:00 5.3
10:00
Aabybro IF
Hadsund B
962353 10:00 5.4
10:00
St. Restrup IF
Svenstrup-Godthåb IF
962354 10:40 5.3
10:40
Svenstrup-Godthåb IF
Aabybro IF
970938 10:40 5.4
10:40
Hadsund B
St. Restrup IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
U8-U10: Har I lyst til at spille udendørs året rundt? – Så læs mere om kunstgræsstævnerne her

Log ind