Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr
18:00
Nibe B
1
Nørresundby FB
9
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
AaB
2
Aars IK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Gug B
1
RKG
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Vejgaard B
2
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:00
TSV
2
Rebild Syd
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Aalborg Chang
6
TSV
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
Nørresundby FB
2
AaB
8
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:15
Aars IK
Vejgaard B
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
Rebild Syd
3
Gug B
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
RKG
0
Nibe B
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
TSV
3
Gug B
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
AaB
1
RKG
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Nibe B
4
Rebild Syd
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Vejgaard B
6
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Aalborg Chang
0
Aars IK
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Gug B
1
Nibe B
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
RKG
3
Vejgaard B
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Rebild Syd
7
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Nørresundby FB
4
Aalborg Chang
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:45
Aars IK
TSV
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Aalborg Chang
RKG
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
AaB
Gug B
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Vejgaard B
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
TSV
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:45
Aars IK
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Nibe B
AaB
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Nørresundby FB
TSV
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Gug B
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
RKG
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Rebild Syd
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Aalborg Chang
Gug B
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Vejgaard B
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
TSV
AaB
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Aars IK
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Nørresundby FB
RKG
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
AaB
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Nibe B
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Gug B
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Rebild Syd
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
TSV
RKG
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:30
Aalborg Chang
AaB
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Nørresundby FB
Gug B
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Aars IK
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Vejgaard B
TSV
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
RKG
Rebild Syd
|