Herre S1-kval - Forår 2024, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
512743
07-04 2024
11:00 Ullerslev Stadion - kunstgræs
2
-
8
07. apr
11:00
SUB Ullerslev
2
BK Stjernen af 1968
8
512780
07-04 2024
11:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
3
-
0
07. apr
11:00
Tåsinge f. B.
3
Stenstrup IF
0
512782
07-04 2024
11:00 Langeskov Stadion
3
-
1
07. apr
11:00
Langeskov IF
3
FC BiH Odense
1
512768
07-04 2024
15:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
3
-
2
07. apr
15:00
Aarslev BK
3
Krarup Espe Fodbold
2
512781
07-04 2024
15:30 Langeskov Kunstgræsbane
2
-
3
07. apr
15:30
FK Utopia (2)
2
Holluf Pile/Fraugde GIF
3
512787
fr12-04 2024
18:30 Campus Road
3
-
2
12. apr
18:30
B1913
3
Krarup Espe Fodbold
2
512783
14-04 2024
11:00 Ullerslev Stadion
2
-
1
14. apr
11:00
SUB Ullerslev
2
Aarslev BK
1
512785
14-04 2024
11:00 Stenstrup Sportsplads
0
-
1
14. apr
11:00
Stenstrup IF
0
FK Utopia (2)
1
512786
14-04 2024
11:00
SfB
SfB Ryttervej
1
-
6
14. apr
11:00
SfB
1
Tåsinge f. B.
6
512788
14-04 2024
11:00 Østbyens Stadion
3
-
0
14. apr
11:00
BK Stjernen af 1968
3
FC BiH Odense
0
512784
14-04 2024
13:00 Holluf Pile skole
0
-
2
14. apr
13:00
Holluf Pile/Fraugde GIF
0
Langeskov IF
2
512789
fr19-04 2024
18:45 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
1
-
5
19. apr
18:45
Aarslev BK
1
BK Stjernen af 1968
5
512790
fr19-04 2024
18:45 Campus Road
7
-
0
19. apr
18:45
B1913
7
SUB Ullerslev
0
512794
20-04 2024
13:00 Ejbyskolen
1
-
4
20. apr
13:00
FC BiH Odense
1
Holluf Pile/Fraugde GIF
4
512791
20-04 2024
15:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
2
-
1
20. apr
15:00
Tåsinge f. B.
2
Krarup Espe Fodbold
1
512793
20-04 2024
15:00 Langeskov Stadion
9
-
1
20. apr
15:00
Langeskov IF
9
Stenstrup IF
1
512866
fr26-04 2024
18:45 Østbyens Stadion
2
-
1
26. apr
18:45
BK Stjernen af 1968
2
Holluf Pile/Fraugde GIF
1
512795
27-04 2024
15:00 Ullerslev Stadion
1
-
6
27. apr
15:00
SUB Ullerslev
1
Tåsinge f. B.
6
512862
27-04 2024
15:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
0
-
4
27. apr
15:00
Aarslev BK
0
B1913
4
512863
27-04 2024
15:00 Stenstrup Sportsplads
3
-
6
27. apr
15:00
Stenstrup IF
3
FC BiH Odense
6
512864
27-04 2024
15:00
SfB
SfB Ryttervej
1
-
0
27. apr
15:00
SfB
1
Langeskov IF
0
512865
27-04 2024
15:00 Espe Hallen (ude)
0
-
0
27. apr
15:00
Krarup Espe Fodbold
0
FK Utopia (2)
0
512779
ti30-04 2024
18:30
SfB
Campus Road
2
-
0
30. apr
18:30
B1913
2
SfB
0
512868
fr03-05 2024
18:45 SEF Energi Arena - Tåsinge
4
-
2
03. maj
18:45
Tåsinge f. B.
4
Aarslev BK
2
512867
05-05 2024
11:00 Campus Road
1
-
2
05. maj
11:00
B1913
1
BK Stjernen af 1968
2
512869
05-05 2024
11:00 Munke Mose
4
-
2
05. maj
11:00
FK Utopia (2)
4
SUB Ullerslev
2
512872
05-05 2024
11:00 Fraugde Stadion
4
-
1
05. maj
11:00
Holluf Pile/Fraugde GIF
4
Stenstrup IF
1
512871
05-05 2024
16:00
SfB
Ejbyskolen
4
-
3
05. maj
16:00
FC BiH Odense
4
SfB
3
512870
ti07-05 2024
18:45 Langeskov Stadion
0
-
2
07. maj
18:45
Langeskov IF
0
Krarup Espe Fodbold
2
512874
12-05 2024
11:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
2
-
2
12. maj
11:00
Aarslev BK
2
FK Utopia (2)
2
512875
12-05 2024
11:00 Campus Road
4
-
4
12. maj
11:00
B1913
4
Tåsinge f. B.
4
512876
12-05 2024
11:00
SfB
SfB Ryttervej
4
-
1
12. maj
11:00
SfB
4
Holluf Pile/Fraugde GIF
1
512877
12-05 2024
11:00 Espe Hallen (ude)
3
-
2
12. maj
11:00
Krarup Espe Fodbold
3
FC BiH Odense
2
512878
12-05 2024
11:00 Østbyens Stadion
7
-
1
12. maj
11:00
BK Stjernen af 1968
7
Stenstrup IF
1
512792
ti14-05 2024
18:45
SfB
Munke Mose
1
-
4
14. maj
18:45
FK Utopia (2)
1
SfB
4
512873
to16-05 2024
18:45 Ullerslev Stadion
1
-
2
16. maj
18:45
SUB Ullerslev
1
Langeskov IF
2
512891
fr24-05 2024
18:45 Ejbyskolen
3
-
2
24. maj
18:45
FC BiH Odense
3
SUB Ullerslev
2
512995
fr24-05 2024
18:45
SfB
Stenstrup Sportsplads
3
-
2
24. maj
18:45
Stenstrup IF
3
SfB
2
512880
25-05 2024
11:00 Munke Mose
1
-
2
25. maj
11:00
FK Utopia (2)
1
B1913
2
512881
25-05 2024
15:00 Langeskov Stadion
3
-
0
25. maj
15:00
Langeskov IF
3
Aarslev BK
0
512913
25-05 2024
15:00 Fraugde Stadion
1
-
5
25. maj
15:00
Holluf Pile/Fraugde GIF
1
Krarup Espe Fodbold
5
512879
25-05 2024
15:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
3
-
2
25. maj
15:00
Tåsinge f. B.
3
BK Stjernen af 1968
2
513012
fr31-05 2024
18:45 Campus Road
31. maj
18:45
B1913
Langeskov IF
516167
fr31-05 2024
18:45 SEF Energi Arena - Tåsinge
31. maj
18:45
Tåsinge f. B.
FK Utopia (2)
516168
fr31-05 2024
18:45 Espe Hallen (ude)
31. maj
18:45
Krarup Espe Fodbold
Stenstrup IF
516169
fr31-05 2024
18:45
SfB
Østbyens Stadion
31. maj
18:45
BK Stjernen af 1968
SfB
513011
01-06 2024
13:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
01. jun
13:00
Aarslev BK
FC BiH Odense
512996
01-06 2024
15:00 Skellerup Sportsplads
01. jun
15:00
SUB Ullerslev
Holluf Pile/Fraugde GIF
516177
fr07-06 2024
18:45 Holluf Pile skole
07. jun
18:45
Holluf Pile/Fraugde GIF
Aarslev BK
516179
fr07-06 2024
18:45
SfB
SfB Ryttervej
07. jun
18:45
SfB
Krarup Espe Fodbold
516170
09-06 2024
11:00 Munke Mose
09. jun
11:00
FK Utopia (2)
BK Stjernen af 1968
516175
09-06 2024
11:00 Langeskov Stadion
09. jun
11:00
Langeskov IF
Tåsinge f. B.
516178
09-06 2024
11:00 Stenstrup Sportsplads
09. jun
11:00
Stenstrup IF
SUB Ullerslev
516176
09-06 2024
16:00 Ejbyskolen
09. jun
16:00
FC BiH Odense
B1913
516250
fr14-06 2024
18:30 SEF Energi Arena - Tåsinge
14. jun
18:30
Tåsinge f. B.
FC BiH Odense
516180
16-06 2024
11:00
SfB
Ullerslev Stadion
16. jun
11:00
SUB Ullerslev
SfB
516247
16-06 2024
11:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
16. jun
11:00
Aarslev BK
Stenstrup IF
516248
16-06 2024
11:00 Campus Road
16. jun
11:00
B1913
Holluf Pile/Fraugde GIF
516251
16-06 2024
11:00 Munke Mose
16. jun
11:00
FK Utopia (2)
Langeskov IF
516252
16-06 2024
11:00 Østbyens Stadion
16. jun
11:00
BK Stjernen af 1968
Krarup Espe Fodbold
516254
22-06 2024
12:30 Ejbyskolen
22. jun
12:30
FC BiH Odense
FK Utopia (2)
516255
22-06 2024
15:00 Holluf Pile skole
22. jun
15:00
Holluf Pile/Fraugde GIF
Tåsinge f. B.
516256
22-06 2024
15:00 Stenstrup Sportsplads
22. jun
15:00
Stenstrup IF
B1913
516257
22-06 2024
15:00
SfB
SfB Ryttervej
22. jun
15:00
SfB
Aarslev BK
516258
22-06 2024
15:00 Espe Hallen (ude)
22. jun
15:00
Krarup Espe Fodbold
SUB Ullerslev
516253
22-06 2024
15:00 Langeskov Stadion
22. jun
15:00
Langeskov IF
BK Stjernen af 1968
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind