Herre S2-kval - Forår 2024, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
574822
06-04 2024
12:45 Bellinge Stadion - kunstgræs
2
-
1
06. apr
12:45
B1913 (2)
2
FC Odense (1)
1
574823
06-04 2024
13:00
OKS
OKSON-Park
1
-
0
06. apr
13:00
OKS
1
BK Posten (2)
0
574824
06-04 2024
15:00 Langeskov Kunstgræsbane
1
-
1
06. apr
15:00
Langeskov IF
1
Højby S & G
1
574825
06-04 2024
15:00 Birkende Stadion
2
-
3
06. apr
15:00
Birkende BK
2
KR 70
3
574826
06-04 2024
15:00 Hjalleseskolen
HHT
06. apr
15:00
UCL FC
Vindinge BK
HHT
574827
07-04 2024
13:15 Langeskov Kunstgræsbane
4
-
1
07. apr
13:15
Munkebo BK
4
FC Campus
1
574830
fr12-04 2024
18:30 Nymarkshallen
7
-
1
12. apr
18:30
KR 70
7
UCL FC
1
574831
fr12-04 2024
18:30 Langeskov Stadion
2
-
2
12. apr
18:30
Langeskov IF
2
Birkende BK
2
574828
13-04 2024
15:00
OKS
Campus Road
4
-
1
13. apr
15:00
B1913 (2)
4
OKS
1
574829
13-04 2024
15:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
2
-
3
13. apr
15:00
Vindinge BK
2
Munkebo BK
3
574833
13-04 2024
15:00 Svanereden
3
-
1
13. apr
15:00
FC Odense (1)
3
FC Campus
1
574835
fr19-04 2024
18:45 Müller Autotech Arena Højby
UHT
19. apr
18:45
Højby S & G
B1913 (2)
UHT
574836
fr19-04 2024
18:45 Birkende Stadion
3
-
3
19. apr
18:45
Birkende BK
3
BK Posten (2)
3
574839
fr19-04 2024
18:45 Rosengårdsskolen
4
-
1
19. apr
18:45
FC Campus
4
Vindinge BK
1
574837
21-04 2024
11:00 Hjalleseskolen
1
-
3
21. apr
11:00
UCL FC
1
Langeskov IF
3
574838
21-04 2024
11:00 Munkebo Idrætscenter
4
-
0
21. apr
11:00
Munkebo BK
4
KR 70
0
574832
ti23-04 2024
18:45 BK Posten Park
1
-
2
23. apr
18:45
BK Posten (2)
1
Højby S & G
2
574841
fr26-04 2024
18:45
OKS
OKSON-Park
1
-
0
26. apr
18:45
OKS
1
Højby S & G
0
574842
fr26-04 2024
18:45 Nymarkshallen
6
-
1
26. apr
18:45
KR 70
6
FC Campus
1
574845
28-04 2024
11:00 Svanereden
1
-
1
28. apr
11:00
FC Odense (1)
1
Vindinge BK
1
574844
ma29-04 2024
18:45 BK Posten Park
6
-
0
29. apr
18:45
BK Posten (2)
6
UCL FC
0
574859
fr03-05 2024
18:45 Munkebo Idrætscenter
1
-
1
03. maj
18:45
Munkebo BK
1
BK Posten (2)
1
574857
04-05 2024
15:00
OKS
Birkende Stadion
1
-
6
04. maj
15:00
Birkende BK
1
OKS
6
574858
04-05 2024
15:00 Hjalleseskolen
HHT
04. maj
15:00
UCL FC
B1913 (2)
HHT
574860
04-05 2024
15:00 Rosengårdsskolen
2
-
0
04. maj
15:00
FC Campus
2
Langeskov IF
0
574861
04-05 2024
15:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
0
-
6
04. maj
15:00
Vindinge BK
0
KR 70
6
574856
05-05 2024
12:00 Müller Autotech Arena Højby
2
-
2
05. maj
12:00
Højby S & G
2
FC Odense (1)
2
574867
fr10-05 2024
18:45 Svanereden
1
-
1
10. maj
18:45
FC Odense (1)
1
KR 70
1
574862
11-05 2024
12:00 Campus Road
0
-
2
11. maj
12:00
B1913 (2)
0
Munkebo BK
2
574863
11-05 2024
15:00
OKS
OKSON-Park
13
-
0
11. maj
15:00
OKS
13
UCL FC
0
574864
11-05 2024
15:00 Müller Autotech Arena Højby
UHT
11. maj
15:00
Højby S & G
Birkende BK
UHT
574865
11-05 2024
15:00 Langeskov Stadion
UHT
11. maj
15:00
Langeskov IF
Vindinge BK
UHT
574840
ti14-05 2024
18:30 Campus Road
3
-
1
14. maj
18:30
B1913 (2)
3
Birkende BK
1
574866
ti14-05 2024
18:45 BK Posten Park
1
-
3
14. maj
18:45
BK Posten (2)
1
FC Campus
3
574921
fr24-05 2024
18:45 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
3
-
3
24. maj
18:45
Vindinge BK
3
BK Posten (2)
3
574922
fr24-05 2024
18:45 Nymarkshallen
3
-
1
24. maj
18:45
KR 70
3
Langeskov IF
1
574868
26-05 2024
11:00 Birkende Stadion
26. maj
11:00
Birkende BK
FC Odense (1)
574871
26-05 2024
11:00 Hjalleseskolen
HHT
26. maj
11:00
UCL FC
Højby S & G
HHT
574872
26-05 2024
11:00
OKS
Munkebo Idrætscenter
8
-
2
26. maj
11:00
Munkebo BK
8
OKS
2
574873
26-05 2024
11:00 Rosengårdsskolen
2
-
3
26. maj
11:00
FC Campus
2
B1913 (2)
3
574834
ti28-05 2024
19:30
OKS
OKSON-Park
28. maj
19:30
OKS
FC Odense (1)
574942
fr31-05 2024
18:45 Svanereden
31. maj
18:45
FC Odense (1)
Langeskov IF
574924
01-06 2024
15:00
OKS
OKSON-Park
01. jun
15:00
OKS
FC Campus
574939
02-06 2024
11:00 Birkende Stadion
02. jun
11:00
Birkende BK
UCL FC
574938
02-06 2024
13:00 Müller Autotech Arena Højby
02. jun
13:00
Højby S & G
Munkebo BK
574923
02-06 2024
15:00 Campus Road
02. jun
15:00
B1913 (2)
Vindinge BK
574941
ma03-06 2024
18:45 BK Posten Park
03. jun
18:45
BK Posten (2)
KR 70
574843
ti04-06 2024
18:30 Langeskov Stadion
04. jun
18:30
Langeskov IF
Munkebo BK
574949
fr07-06 2024
18:45 Hjalleseskolen
07. jun
18:45
UCL FC
FC Odense (1)
574953
fr07-06 2024
18:45 Munkebo Idrætscenter
07. jun
18:45
Munkebo BK
Birkende BK
574988
fr07-06 2024
18:45 Langeskov Stadion
07. jun
18:45
Langeskov IF
BK Posten (2)
574982
08-06 2024
15:00 Rosengårdsskolen
08. jun
15:00
FC Campus
Højby S & G
574986
08-06 2024
15:00
OKS
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
08. jun
15:00
Vindinge BK
OKS
574987
ma10-06 2024
18:45 Nymarkshallen
10. jun
18:45
KR 70
B1913 (2)
574992
to13-06 2024
18:45
OKS
OKSON-Park
13. jun
18:45
OKS
KR 70
576079
fr14-06 2024
18:45 Müller Autotech Arena Højby
14. jun
18:45
Højby S & G
Vindinge BK
576085
fr14-06 2024
18:45 Birkende Stadion
14. jun
18:45
Birkende BK
FC Campus
574991
15-06 2024
15:00 Campus Road
15. jun
15:00
B1913 (2)
Langeskov IF
576086
15-06 2024
15:00 Hjalleseskolen
15. jun
15:00
UCL FC
Munkebo BK
576087
15-06 2024
15:00 Svanereden
15. jun
15:00
FC Odense (1)
BK Posten (2)
576088
fr21-06 2024
18:00 Munkebo Idrætscenter
21. jun
18:00
Munkebo BK
FC Odense (1)
576089
fr21-06 2024
18:00 Rosengårdsskolen
21. jun
18:00
FC Campus
UCL FC
576090
fr21-06 2024
18:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
21. jun
18:00
Vindinge BK
Birkende BK
576091
fr21-06 2024
18:00 Nymarkshallen
21. jun
18:00
KR 70
Højby S & G
576092
fr21-06 2024
18:00
OKS
Langeskov Stadion
21. jun
18:00
Langeskov IF
OKS
576093
fr21-06 2024
18:00 BK Posten Park
21. jun
18:00
BK Posten (2)
B1913 (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind