Herre S2-kval - Forår 2024, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
424031
to04-04 2024
18:00 Carl Nielsen Hallen
3
-
2
04. apr
18:00
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
3
Kirkeby IF
2
424017
07-04 2024
11:00
Oversidder
07. apr
11:00
Oversidder
Thurø BK af 1920
424019
07-04 2024
11:00 Skårup Stadion
1
-
4
07. apr
11:00
Skårup IF
1
Tårup IF
4
424025
07-04 2024
11:00 Ulbølle Stadion
1
-
1
07. apr
11:00
Egebjerg Fodbold
1
Gislev IF
1
424027
07-04 2024
12:15 Horne Idrætscenter (ude)
5
-
1
07. apr
12:15
SFF 2015
5
Marstal/Rise
1
424070
fr12-04 2024
18:30 Thurø Stadion
6
-
2
12. apr
18:30
Thurø BK af 1920
6
Kirkeby IF
2
424043
13-04 2024
14:00 Kortermann-IT stadion, Marstal
UHT
13. apr
14:00
Marstal/Rise
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
UHT
424041
14-04 2024
11:00
Oversidder
14. apr
11:00
Oversidder
Skårup IF
424068
14-04 2024
11:00 Aage Pedersen & Søn Arena
0
-
6
14. apr
11:00
Tårup IF
0
Egebjerg Fodbold
6
424084
fr19-04 2024
18:15 Hesselager Stadion
2
-
1
19. apr
18:15
Hesselager Fodbold
2
Tårup IF
1
424090
fr19-04 2024
18:45 Boe Byg Arena - kunst - Svanninge
3
-
1
19. apr
18:45
SFF 2015
3
Gislev IF
1
424078
20-04 2024
15:00 Skårup Stadion
0
-
6
20. apr
15:00
Skårup IF
0
Thurø BK af 1920
6
424083
20-04 2024
15:00
Oversidder
Ulbølle Stadion
20. apr
15:00
Egebjerg Fodbold
Oversidder
424102
21-04 2024
11:00 Kirkeby skole
0
-
1
21. apr
11:00
Kirkeby IF
0
Marstal/Rise
1
424129
on24-04 2024
18:45 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
1
-
2
24. apr
18:45
Rudkøbing BK
1
Kirkeby IF
2
424114
fr26-04 2024
18:45
Oversidder
26. apr
18:45
Oversidder
Hesselager Fodbold
424116
fr26-04 2024
18:45 Skårup Stadion
1
-
3
26. apr
18:45
Skårup IF
1
Egebjerg Fodbold
3
424130
fr26-04 2024
18:45 Gislev Stadion
1
-
4
26. apr
18:45
Gislev IF
1
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
4
424136
fr26-04 2024
18:45 Aage Pedersen & Søn Arena
3
-
2
26. apr
18:45
Tårup IF
3
SFF 2015
2
424139
28-04 2024
11:00 Thurø Stadion
9
-
0
28. apr
11:00
Thurø BK af 1920
9
Marstal/Rise
0
424065
to02-05 2024
18:30 Gislev Stadion
1
-
2
02. maj
18:30
Gislev IF
1
Hesselager Fodbold
2
424153
fr03-05 2024
18:45 Carl Nielsen Hallen
2
-
1
03. maj
18:45
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
2
Tårup IF
1
424141
05-05 2024
11:00 Ulbølle Stadion
1
-
5
05. maj
11:00
Egebjerg Fodbold
1
Thurø BK af 1920
5
424145
05-05 2024
11:00 Hesselager Stadion
2
-
1
05. maj
11:00
Hesselager Fodbold
2
Skårup IF
1
424151
05-05 2024
11:00
Oversidder
Horne Idrætscenter (ude)
05. maj
11:00
SFF 2015
Oversidder
424158
05-05 2024
11:00 Kirkeby skole
2
-
1
05. maj
11:00
Kirkeby IF
2
Gislev IF
1
424165
05-05 2024
12:30 Kortermann-IT stadion, Marstal
UHT
05. maj
12:30
Marstal/Rise
Rudkøbing BK
UHT
424187
fr10-05 2024
18:45 Ulbølle Stadion
2
-
2
10. maj
18:45
Egebjerg Fodbold
2
Hesselager Fodbold
2
424194
11-05 2024
12:00 Gislev Stadion
2
-
2
11. maj
12:00
Gislev IF
2
Marstal/Rise
2
424171
12-05 2024
11:00
Oversidder
12. maj
11:00
Oversidder
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
424201
ti14-05 2024
18:30 Thurø Stadion
6
-
1
14. maj
18:30
Thurø BK af 1920
6
Rudkøbing BK
1
424198
fr17-05 2024
19:00 Aage Pedersen & Søn Arena
3
-
1
17. maj
19:00
Tårup IF
3
Kirkeby IF
1
424053
18-05 2024
15:00 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
3
-
3
18. maj
15:00
Rudkøbing BK
3
SFF 2015
3
424237
fr24-05 2024
18:30 Hesselager Stadion
0
-
5
24. maj
18:30
Hesselager Fodbold
0
Thurø BK af 1920
5
424239
fr24-05 2024
18:45 Allested Stadion
3
-
1
24. maj
18:45
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
3
Skårup IF
1
424241
25-05 2024
14:00 Kortermann-IT stadion, Marstal
3
-
0
25. maj
14:00
Marstal/Rise
3
Tårup IF
0
424243
25-05 2024
15:00 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
3
-
2
25. maj
15:00
Rudkøbing BK
3
Gislev IF
2
424238
25-05 2024
15:00 Boe Byg Arena - Svanninge
1
-
2
25. maj
15:00
SFF 2015
1
Egebjerg Fodbold
2
424240
25-05 2024
15:00
Oversidder
Kirkeby skole
25. maj
15:00
Kirkeby IF
Oversidder
424026
ti28-05 2024
18:30 Hesselager Stadion
2
-
4
28. maj
18:30
Hesselager Fodbold
2
Rudkøbing BK
4
424293
to30-05 2024
18:45 Thurø Stadion
3
-
1
30. maj
18:45
Thurø BK af 1920
3
Gislev IF
1
424247
fr31-05 2024
18:45 Hesselager Stadion
2
-
6
31. maj
18:45
Hesselager Fodbold
2
SFF 2015
6
424244
01-06 2024
12:15
Oversidder
01. jun
12:15
Oversidder
Marstal/Rise
424245
01-06 2024
13:00 Skårup Stadion
3
-
2
01. jun
13:00
Skårup IF
3
Kirkeby IF
2
424246
01-06 2024
15:00 Ulbølle Stadion
4
-
2
01. jun
15:00
Egebjerg Fodbold
4
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
2
424292
01-06 2024
15:00 Aage Pedersen & Søn Arena
0
-
1
01. jun
15:00
Tårup IF
0
Rudkøbing BK
1
424172
ti04-06 2024
19:00 Skårup Stadion
4
-
6
04. jun
19:00
Skårup IF
4
SFF 2015
6
424099
to06-06 2024
18:45 Allested Stadion
3
-
3
06. jun
18:45
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
3
Rudkøbing BK
3
424297
fr07-06 2024
18:45 Kirkeby skole
1
-
1
07. jun
18:45
Kirkeby IF
1
Egebjerg Fodbold
1
424300
fr07-06 2024
18:45 Gislev Stadion
2
-
4
07. jun
18:45
Gislev IF
2
Tårup IF
4
424295
fr07-06 2024
19:00 Horne Idrætscenter (ude)
2
-
4
07. jun
19:00
SFF 2015
2
Thurø BK af 1920
4
424298
08-06 2024
13:45 Kortermann-IT stadion, Marstal
5
-
2
08. jun
13:45
Marstal/Rise
5
Skårup IF
2
424296
09-06 2024
11:00 Carl Nielsen Hallen
7
-
1
09. jun
11:00
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
7
Hesselager Fodbold
1
424299
09-06 2024
11:00
Oversidder
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
09. jun
11:00
Rudkøbing BK
Oversidder
424304
fr14-06 2024
17:45 Ulbølle Stadion
3
-
1
14. jun
17:45
Egebjerg Fodbold
3
Marstal/Rise
1
424306
fr14-06 2024
18:45 Boe Byg Arena - Svanninge
2
-
1
14. jun
18:45
SFF 2015
2
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
1
424307
fr14-06 2024
18:45 Thurø Stadion
6
-
0
14. jun
18:45
Thurø BK af 1920
6
Tårup IF
0
424301
fr14-06 2024
18:45
Oversidder
14. jun
18:45
Oversidder
Gislev IF
424302
fr14-06 2024
18:45 Skårup Stadion
3
-
4
14. jun
18:45
Skårup IF
3
Rudkøbing BK
4
424305
16-06 2024
11:00 Hesselager Stadion
16. jun
11:00
Hesselager Fodbold
Kirkeby IF
424308
fr21-06 2024
18:45 Allested Stadion
21. jun
18:45
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
Thurø BK af 1920
424309
22-06 2024
14:00 Kirkeby skole
22. jun
14:00
Kirkeby IF
SFF 2015
424310
22-06 2024
14:00 Kortermann-IT stadion, Marstal
22. jun
14:00
Marstal/Rise
Hesselager Fodbold
424311
22-06 2024
14:00 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
22. jun
14:00
Rudkøbing BK
Egebjerg Fodbold
424312
22-06 2024
14:00 Gislev Stadion
22. jun
14:00
Gislev IF
Skårup IF
424313
22-06 2024
14:00
Oversidder
Aage Pedersen & Søn Arena
22. jun
14:00
Tårup IF
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

08.03.24: FC Odense (2) overført til pulje 1.

 

Log ind