Herre S3-kval - Forår 2024, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
586361
06-04 2024
15:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
3
-
2
06. apr
15:00
Tåsinge f. B.
3
Ringe BK
2
586362
06-04 2024
15:00 Skårup Stadion
2
-
1
06. apr
15:00
Skårup IF
2
Krarup Espe Fodbold
1
586598
06-04 2024
15:00 Nyborgvej Stadion
1
-
1
06. apr
15:00
FC Kurant
1
Aarslev BK (1)
1
586599
06-04 2024
15:00 OKSON-Park
3
-
1
06. apr
15:00
OKS (2)
3
Ryslinge BK
1
586600
06-04 2024
15:00 Tved Stadion
3
-
3
06. apr
15:00
Tved BK
3
FC Sydfyn
3
586601
fr12-04 2024
18:30 SEF Energi Arena - Tåsinge
1
-
2
12. apr
18:30
Tåsinge f. B.
1
Skårup IF
2
586619
fr12-04 2024
18:30 Espe Hallen (ude)
1
-
5
12. apr
18:30
Krarup Espe Fodbold
1
B1913 (4)
5
586602
13-04 2024
15:00 Hillerslev Sportsplads
0
-
5
13. apr
15:00
Ryslinge BK
0
FC Sydfyn
5
586603
13-04 2024
15:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
5
-
1
13. apr
15:00
Aarslev BK (1)
5
OKS (2)
1
586621
13-04 2024
15:00 OK Arena Ringe
1
-
3
13. apr
15:00
Ringe BK
1
Tved BK
3
586622
fr19-04 2024
18:45 Skårup Stadion
5
-
0
19. apr
18:45
Skårup IF
5
Ringe BK
0
586701
fr19-04 2024
18:45 OKSON-Park
3
-
4
19. apr
18:45
OKS (2)
3
Oure Fodbold Akademi
4
586700
21-04 2024
11:00 Nyborgvej Stadion
4
-
2
21. apr
11:00
FC Kurant
4
Krarup Espe Fodbold
2
586702
21-04 2024
11:00 Nymarkskolen
1
-
4
21. apr
11:00
FC Sydfyn
1
Aarslev BK (1)
4
586703
21-04 2024
11:00 Tved Stadion
8
-
0
21. apr
11:00
Tved BK
8
Ryslinge BK
0
586597
ma22-04 2024
18:30 Campus Road
1
-
3
22. apr
18:30
B1913 (4)
1
Oure Fodbold Akademi
3
575239
fr26-04 2024
18:45 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
2
-
4
26. apr
18:45
Aarslev BK (1)
2
Tved BK
4
575228
28-04 2024
11:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
3
-
0
28. apr
11:00
Tåsinge f. B.
3
FC Kurant
0
575230
28-04 2024
11:00 Skårup Stadion
1
-
3
28. apr
11:00
Skårup IF
1
B1913 (4)
3
575240
28-04 2024
11:00 Oure Idrætsskole
4
-
2
28. apr
11:00
Oure Fodbold Akademi
4
FC Sydfyn
2
575241
28-04 2024
11:00 Espe Hallen (ude)
0
-
3
28. apr
11:00
Krarup Espe Fodbold
0
OKS (2)
3
575242
28-04 2024
11:00 OK Arena Ringe
0
-
1
28. apr
11:00
Ringe BK
0
Ryslinge BK
1
575243
fr03-05 2024
18:45 Campus Road
UHT
03. maj
18:45
B1913 (4)
Ringe BK
UHT
575244
fr03-05 2024
18:45 Nyborgvej Stadion
3
-
1
03. maj
18:45
FC Kurant
3
Skårup IF
1
575246
fr03-05 2024
18:45 Nymarkskolen
1
-
5
03. maj
18:45
FC Sydfyn
1
Krarup Espe Fodbold
5
575252
fr03-05 2024
18:45 Tved Stadion
4
-
0
03. maj
18:45
Tved BK
4
Oure Fodbold Akademi
0
575245
04-05 2024
15:00 OKSON-Park
UHT
04. maj
15:00
OKS (2)
Tåsinge f. B.
UHT
575253
04-05 2024
15:00 Ryslinge Stadion
2
-
2
04. maj
15:00
Ryslinge BK
2
Aarslev BK (1)
2
575264
fr10-05 2024
18:45 Campus Road
3
-
1
10. maj
18:45
B1913 (4)
3
FC Kurant
1
575263
11-05 2024
15:00 Skårup Stadion
5
-
4
11. maj
15:00
Skårup IF
5
OKS (2)
4
575265
11-05 2024
15:00 Oure Idrætsskole
3
-
5
11. maj
15:00
Oure Fodbold Akademi
3
Ryslinge BK
5
575266
11-05 2024
15:00 Espe Hallen (ude)
0
-
5
11. maj
15:00
Krarup Espe Fodbold
0
Tved BK
5
575262
12-05 2024
11:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
1
-
1
12. maj
11:00
Tåsinge f. B.
1
FC Sydfyn
1
575267
ti14-05 2024
18:45 OK Arena Ringe
0
-
2
14. maj
18:45
Ringe BK
0
Aarslev BK (1)
2
586699
to16-05 2024
18:30 Campus Road
UHT
16. maj
18:30
B1913 (4)
Tåsinge f. B.
UHT
586618
ti21-05 2024
18:30 Oure Idrætsskole
11
-
3
21. maj
18:30
Oure Fodbold Akademi
11
FC Kurant
3
575272
ti21-05 2024
18:45 Ryslinge Stadion
4
-
3
21. maj
18:45
Ryslinge BK
4
Krarup Espe Fodbold
3
575269
fr24-05 2024
18:45 OKSON-Park
3
-
0
24. maj
18:45
OKS (2)
3
B1913 (4)
0
575271
fr24-05 2024
18:45 Tved Stadion
3
-
0
24. maj
18:45
Tved BK
3
Tåsinge f. B.
0
575268
26-05 2024
11:00 Nyborgvej Stadion
UHT
26. maj
11:00
FC Kurant
Ringe BK
UHT
575270
26-05 2024
11:00 Nymarkskolen
6
-
2
26. maj
11:00
FC Sydfyn
6
Skårup IF
2
575273
26-05 2024
11:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
UHT
26. maj
11:00
Aarslev BK (1)
Oure Fodbold Akademi
UHT
575275
fr31-05 2024
18:45 Skårup Stadion
0
-
6
31. maj
18:45
Skårup IF
0
Tved BK
6
575276
fr31-05 2024
18:45 Campus Road
2
-
4
31. maj
18:45
B1913 (4)
2
FC Sydfyn
4
575274
02-06 2024
11:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
1
-
1
02. jun
11:00
Tåsinge f. B.
1
Ryslinge BK
1
575277
02-06 2024
11:00 Nyborgvej Stadion
5
-
2
02. jun
11:00
FC Kurant
5
OKS (2)
2
575278
02-06 2024
11:00 Espe Hallen (ude)
3
-
0
02. jun
11:00
Krarup Espe Fodbold
3
Aarslev BK (1)
0
575279
ti04-06 2024
18:30 OK Arena Ringe
2
-
3
04. jun
18:30
Ringe BK
2
Oure Fodbold Akademi
3
575282
fr07-06 2024
18:45 Tved Stadion
1
-
1
07. jun
18:45
Tved BK
1
B1913 (4)
1
575284
fr07-06 2024
18:45 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
1
-
3
07. jun
18:45
Aarslev BK (1)
1
Tåsinge f. B.
3
575285
fr07-06 2024
18:45 Oure Idrætsskole
3
-
2
07. jun
18:45
Oure Fodbold Akademi
3
Krarup Espe Fodbold
2
575280
08-06 2024
13:00 OKSON-Park
3
-
3
08. jun
13:00
OKS (2)
3
Ringe BK
3
575281
09-06 2024
12:00 Nymarkskolen
1
-
3
09. jun
12:00
FC Sydfyn
1
FC Kurant
3
575283
ti11-06 2024
18:30 Ryslinge Stadion
5
-
3
11. jun
18:30
Ryslinge BK
5
Skårup IF
3
575289
to13-06 2024
18:45 Nyborgvej Stadion
0
-
8
13. jun
18:45
FC Kurant
0
Tved BK
8
575288
fr14-06 2024
18:45 Campus Road
0
-
3
14. jun
18:45
B1913 (4)
0
Ryslinge BK
3
575291
fr14-06 2024
18:45 OK Arena Ringe
1
-
0
14. jun
18:45
Ringe BK
1
Krarup Espe Fodbold
0
575287
15-06 2024
15:00 Skårup Stadion
0
-
1
15. jun
15:00
Skårup IF
0
Aarslev BK (1)
1
575290
16-06 2024
10:00 OKSON-Park
3
-
2
16. jun
10:00
OKS (2)
3
FC Sydfyn
2
575286
ma17-06 2024
18:30 SEF Energi Arena - Tåsinge
3
-
4
17. jun
18:30
Tåsinge f. B.
3
Oure Fodbold Akademi
4
575294
on19-06 2024
18:30 Ryslinge Stadion
19. jun
18:30
Ryslinge BK
FC Kurant
575292
23-06 2024
11:00 Nymarkskolen
23. jun
11:00
FC Sydfyn
Ringe BK
575293
23-06 2024
11:00 Tved Stadion
23. jun
11:00
Tved BK
OKS (2)
575298
23-06 2024
11:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
23. jun
11:00
Aarslev BK (1)
B1913 (4)
575299
23-06 2024
11:00 Oure Idrætsskole
23. jun
11:00
Oure Fodbold Akademi
Skårup IF
586707
23-06 2024
11:00 Espe Hallen (ude)
23. jun
11:00
Krarup Espe Fodbold
Tåsinge f. B.
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind