Herre S3-kval - Forår 2024, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
587210
07-04 2024
11:00 Rema 1000 Tommerup Stadion
3
-
2
07. apr
11:00
Aarup BK
3
Nr. Søby BK
2
587213
07-04 2024
11:00
Oversidder
Brylle Fritidscenter (ude)
07. apr
11:00
Brylle/Tommerup
Oversidder
587215
07-04 2024
11:00 Albani Arena Skalbjerg
1
-
3
07. apr
11:00
SSV Højfyn
1
BK Vestfyn
3
587219
07-04 2024
11:00 B 67-Parken
3
-
0
07. apr
11:00
B67 (1)
3
Holluf Pile/Fraugde GIF
0
587220
07-04 2024
11:00 REMA 1000 Stadion - Assens
1
-
2
07. apr
11:00
Assens FC
1
B1913 (1)
2
587226
fr12-04 2024
18:30 Verninge Stadion
2
-
6
12. apr
18:30
Verninge IF
2
B67 (1)
6
587233
fr12-04 2024
18:30
Oversidder
12. apr
18:30
Oversidder
SSV Højfyn
587221
14-04 2024
11:00 Scankab Arena i Aarup
2
-
3
14. apr
11:00
Aarup BK
2
Brylle/Tommerup
3
587224
14-04 2024
11:00 Holluf Pile skole
5
-
2
14. apr
11:00
Holluf Pile/Fraugde GIF
5
Assens FC
2
587228
14-04 2024
11:00 Strøjer Arena
1
-
4
14. apr
11:00
BK Vestfyn
1
Chang (2)
4
587235
14-04 2024
11:00 Boe Byg Arena - kunst - Svanninge
1
-
2
14. apr
11:00
Nr. Søby BK
1
B1913 (1)
2
587245
fr19-04 2024
18:30 REMA 1000 Stadion - Assens
0
-
3
19. apr
18:30
Assens FC
0
Verninge IF
3
587238
fr19-04 2024
18:45 Albani Arena Skalbjerg
3
-
2
19. apr
18:45
SSV Højfyn
3
Aarup BK
2
587236
20-04 2024
15:00 Brylle Fritidscenter (ude)
0
-
2
20. apr
15:00
Brylle/Tommerup
0
Nr. Søby BK
2
587241
20-04 2024
15:00
Oversidder
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
20. apr
15:00
Chang (2)
Oversidder
587243
20-04 2024
15:00 FC Broby Arena, kunstgræsbane
2
-
3
20. apr
15:00
B67 (1)
2
BK Vestfyn
3
587248
ti23-04 2024
18:30 Fraugde Stadion
1
-
2
23. apr
18:30
Holluf Pile/Fraugde GIF
1
B1913 (1)
2
587251
fr26-04 2024
18:30 Scankab Arena i Aarup
4
-
1
26. apr
18:30
Aarup BK
4
Chang (2)
1
587254
fr26-04 2024
18:45 Rema 1000 Tommerup Stadion
2
-
2
26. apr
18:45
Brylle/Tommerup
2
SSV Højfyn
2
587256
fr26-04 2024
18:45 Strøjer Arena
2
-
1
26. apr
18:45
BK Vestfyn
2
Assens FC
1
587258
27-04 2024
13:00
Oversidder
27. apr
13:00
Oversidder
B67 (1)
587259
27-04 2024
15:00 Nr.Søby Stadion
2
-
2
27. apr
15:00
Nr. Søby BK
2
Holluf Pile/Fraugde GIF
2
587255
27-04 2024
15:00 Verninge Stadion
UHT
27. apr
15:00
Verninge IF
B1913 (1)
UHT
587264
to02-05 2024
18:30 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
3
02. maj
18:30
Chang (2)
1
Brylle/Tommerup
3
587265
fr03-05 2024
18:45 B 67-Parken
2
-
3
03. maj
18:45
B67 (1)
2
Aarup BK
3
587269
fr03-05 2024
18:45 Campus Road
0
-
3
03. maj
18:45
B1913 (1)
0
BK Vestfyn
3
587263
05-05 2024
11:00 Albani Arena Skalbjerg
5
-
1
05. maj
11:00
SSV Højfyn
5
Nr. Søby BK
1
587267
05-05 2024
11:00
Oversidder
REMA 1000 Stadion - Assens
05. maj
11:00
Assens FC
Oversidder
587270
05-05 2024
13:00 Fraugde Stadion
2
-
2
05. maj
13:00
Holluf Pile/Fraugde GIF
2
Verninge IF
2
587281
fr10-05 2024
18:30 Strøjer Arena
2
-
1
10. maj
18:30
BK Vestfyn
2
Holluf Pile/Fraugde GIF
1
587282
fr10-05 2024
18:45
Oversidder
10. maj
18:45
Oversidder
B1913 (1)
587274
fr10-05 2024
18:45 Scankab Arena i Aarup
UHT
10. maj
18:45
Aarup BK
Assens FC
UHT
587279
11-05 2024
15:00 Albani Arena Skalbjerg
4
-
0
11. maj
15:00
SSV Højfyn
4
Chang (2)
0
587278
12-05 2024
11:00 Brylle Fritidscenter (ude)
0
-
6
12. maj
11:00
Brylle/Tommerup
0
B67 (1)
6
587285
12-05 2024
11:00 Nr.Søby Stadion
3
-
3
12. maj
11:00
Nr. Søby BK
3
Verninge IF
3
587218
18-05 2024
13:00 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
18. maj
13:00
Chang (2)
Verninge IF
587300
ti21-05 2024
19:00 Nr.Søby Stadion
21. maj
19:00
Nr. Søby BK
BK Vestfyn
587286
fr24-05 2024
18:45 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
24. maj
18:45
Chang (2)
Nr. Søby BK
587292
fr24-05 2024
18:45 Campus Road
24. maj
18:45
B1913 (1)
Aarup BK
587293
25-05 2024
13:00
Oversidder
Fraugde Stadion
25. maj
13:00
Holluf Pile/Fraugde GIF
Oversidder
587294
25-05 2024
15:00 Verninge Stadion
25. maj
15:00
Verninge IF
BK Vestfyn
587289
25-05 2024
15:00 B 67-Parken
25. maj
15:00
B67 (1)
SSV Højfyn
587291
25-05 2024
15:00 REMA 1000 Stadion - Assens
25. maj
15:00
Assens FC
Brylle/Tommerup
587298
to30-05 2024
18:30 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
30. maj
18:30
Chang (2)
B67 (1)
587299
fr31-05 2024
18:45
Oversidder
31. maj
18:45
Oversidder
Verninge IF
587295
01-06 2024
15:00 Scankab Arena i Aarup
01. jun
15:00
Aarup BK
Holluf Pile/Fraugde GIF
587296
01-06 2024
15:00 Brylle Fritidscenter (ude)
01. jun
15:00
Brylle/Tommerup
B1913 (1)
587297
01-06 2024
15:00 Albani Arena Skalbjerg
01. jun
15:00
SSV Højfyn
Assens FC
445995
to06-06 2024
18:30 REMA 1000 Stadion - Assens
06. jun
18:30
Assens FC
Chang (2)
445996
09-06 2024
11:00 Campus Road
09. jun
11:00
B1913 (1)
SSV Højfyn
446352
09-06 2024
11:00 Holluf Pile skole
09. jun
11:00
Holluf Pile/Fraugde GIF
Brylle/Tommerup
446353
09-06 2024
11:00 Verninge Stadion
09. jun
11:00
Verninge IF
Aarup BK
446357
09-06 2024
11:00
Oversidder
Strøjer Arena
09. jun
11:00
BK Vestfyn
Oversidder
587301
09-06 2024
11:00 B 67-Parken
09. jun
11:00
B67 (1)
Nr. Søby BK
446359
fr14-06 2024
18:45 Brylle Fritidscenter (ude)
14. jun
18:45
Brylle/Tommerup
Verninge IF
587303
fr14-06 2024
18:45
Oversidder
Nr.Søby Stadion
14. jun
18:45
Nr. Søby BK
Oversidder
446358
16-06 2024
11:00 Scankab Arena i Aarup
16. jun
11:00
Aarup BK
BK Vestfyn
448273
16-06 2024
11:00 Albani Arena Skalbjerg
16. jun
11:00
SSV Højfyn
Holluf Pile/Fraugde GIF
448274
16-06 2024
11:00 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
16. jun
11:00
Chang (2)
B1913 (1)
587302
ma17-06 2024
18:45 B 67-Parken
17. jun
18:45
B67 (1)
Assens FC
587304
22-06 2024
13:00 REMA 1000 Stadion - Assens
22. jun
13:00
Assens FC
Nr. Søby BK
587305
22-06 2024
13:00 Campus Road
22. jun
13:00
B1913 (1)
B67 (1)
587306
22-06 2024
13:00 Fraugde Stadion
22. jun
13:00
Holluf Pile/Fraugde GIF
Chang (2)
587308
22-06 2024
13:00 Verninge Stadion
22. jun
13:00
Verninge IF
SSV Højfyn
587311
22-06 2024
13:00 Strøjer Arena
22. jun
13:00
BK Vestfyn
Brylle/Tommerup
587312
22-06 2024
13:00
Oversidder
22. jun
13:00
Oversidder
Aarup BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

19.04.24: OKS (3) trukket.

 

Log ind